+380673858855

24 години на добу ми на зв'язку з вами

 

Платний хоспіс

«Турбота про близьких» - це хоспіс для лежачих хворих. Завдяки зручному транспортному сполученню ви легко привезете близьких зі Львова та області. Ми пропонуємо послуги цілодобової доглядальниці.

Платний хоспіс для літніх

Наша спеціалізація — догляд за людьми похилого віку, що втратили здоров'я. Це можуть бути будь-які діагнози — від онкології до хвороби Альцгеймера. Кожному пацієнту гарантований індивідуальний підхід і ефективна терапія.

Ми розуміємо, як важко переживають цей непростий період і самі хворі, і їх родичі. Тому докладаємо максимум зусиль, щоб впоратися з тривогою, депресією, примхливістю, зміною настрою, агресією пацієнтів.

Детальніше...

Платний будинок для людей похилого віку

Платний будинок для людей похилого віку можна сміливо назвати другим рідним домом, адже тут постояльці цілодобово оточені увагою і турботою, теплом, затишком. Кожен співробітник має за плечима великий стаж і кваліфікацію для надання своєчасної допомоги. Ми надаємо не тільки медичну, а й психологічну підтримку, яка не менш важлива для людей у віці. Швидке відновлення після операцій і травм, зміцнення здоров'я, зняття стресу, організація проведення часу, догляд за людьми похилого віку — це наш профіль.

Приватний пансіонат — це турбота і затишок для кожного постояльця. Ми піклуємося про комфортне проведення часу наших підопічних і робимо все, щоб скрасити вашу старість.

Платний будинок престарілих призначений для забезпечення сприятливих умов проживання громадян пенсійного віку, в ньому створюються всі умови для активного способу життя та відпочинку. Головне наше завдання — забезпечення гідної старості, адже кожен на це заслуговує. Всі співробітники намагаються, щоб тут було комфортно, тепло і затишно, і не дадуть вам занудьгувати.

Детальніше...

Вітаміни для літніх — коли вони необхідні

Одна з серйозних проблем, з якою стикаються люди похилого віку, - дефіцит вітамінів.  Людський організм синтезує далеко не всі вітаміни, які йому необхідні.  Значна частина корисних речовин потрапляє в нього з їжею.  Але в літньому віці не всі вони добре засвоюються.  Це одна з причин, за якими рекомендується вживати спеціальні вітамінні комплекси.

Ситуація ускладнюється тим, що у багатьох людей, які переступили поріг 55-60 років, раціон досить одноманітний.  Люди в цьому віці нерідко харчуються макаронами, вживають в їжу багато консервів.  Така їжа може бути поживною, але вітамінів в ній мало.

До чого може привести дефіцит вітамінів

Детальніше...

Як зрозуміти, що у ваших літніх родичів починається деменція?

Як зрозуміти, що у ваших літніх родичів починається деменція?

У нашій країні літніми людьми вважаються ті, хто старше від працездатного віку.  Ними були жінки від 55 років, чоловіки — від 60. З 2019 року обчислення пенсійного віку дещо змінилося.  На початок 2018 років людей в Україні старше ніж працездатний вік вважалося понад чверть всього населення країни.

Ознаки наближення деменції можуть розвиватися настільки поступово, що досить часто їх приймають за просте старіння на ранніх стадіях розвитку.  Захворювання у різних людей розвивається неоднаково, його симптоми не завжди виявляються однозначно і відразу.  Зрозуміти, що це і є ознаки початку деменції можуть не всі близькі цих літніх людей.  У підсумку це призводить до того, що з приводу захворювання протягом ряду років люди не звертаються до профільних лікарів.

Детальніше...

Підвищення апетиту у літніх людей

Підвищення апетиту у літніх людей

Рідні та близькі нерідко звертаються до лікарів або хочуть звернутися, але не знають, якого фахівця вибрати, з приводу підвищеного апетиту у своїх літніх родичів.  Майже у 4 з 5 чоловік, які страждають тим чи іншим ступенем деменції, відзначаються розлади харчової поведінки.  У літніх людей, які не досягли ступеня деменції, харчові розлади також можуть зустрічатися часто.  Лікарями геронтологами були зроблені висновки, що у літніх людей можуть виявлятися різні види розладів харчової поведінки.

Різні види старечого недоумства характеризуються різними симптомами.  Деменція характеризується повільним або швидким зниженням вищих психічних функцій — інтелекту і пам'яті.  Виконавчі функції — як приймання їжі та контроль за ним втрачаються пізніше.

Детальніше...

Пансіонат або доглядальниця?

Іноді в сім'ях, де є літні родичі, настає період, коли потрібно вирішити складне психологічне питання - чи може ваш літній родич далі за собою доглядати, готувати і приймати їжу, приймати душ, гуляти?  Турботи про те, хто йому буде купувати продукти, побутову хімію з магазину і приносити додому, як правило, вирішуються набагато простіше.

Якщо стає зрозуміло, що літній родич, навіть проживає спільно з ким-небудь з дітей або онуків, або інших родичів, не може самостійно регулярно харчуватися, то потрібно визначатися зі сторонньою постійної допомогою літній людині в усьому.  Як правило, це доглядальниця або пансіонат для людей відповідного віку.

У першому випадку - доглядальниця - приходить або постійно проживає разом з літньою людиною.  Вона може забезпечити нагляд, допомогати в годуванні, прийомі ліків і гігієнічних процедур.  При цьому літня людина може не прийняти чужу людину, намагатися від його послуг відмовлятися.  Спілкування з доглядальницею часто зводиться до розмов щодо побуту.

Детальніше...

Профілактика коронавируса і запобіжні заходи

Доведено, що коронавірусна інфекція передається, в першу чергу, повітряно-крапельним шляхом. Чихающий або кашляє людина може становити серйозну небезпеку для оточуючих, навіть якщо у нього ще не виявлені ознаки захворювання.  Заразитися можна, якщо доторкнутися до поверхні, на яку потрапили мікрочастинки (слина або слиз) інфікованої людини.  Виходить, алгоритм гранично простий: хвора людина відкашлявся або чхнув, прикрившись рукою, а потім взявся цією рукою за поручень в громадському транспорті, за перила або за ручку в магазині - так бактерії виявляються на поверхні, до якої згодом доторкнеться величезна кількість людей.

Профілактика коронавируса

Як літнім людям захиститися від коронавируса, і чи допоможуть запобіжні заходи?  Лікарі одностайні в думці: потрібно строго виконувати рекомендації, і тоді ризик зараження буде мінімальний.

Детальніше...

Перші симптоми і ознаки коронавируса у літніх

Як літнім людям захиститися від коронавируса: алгоритм дій в період епідемії.

Тільки-но встигла з'явитися перша статистика по коронавірус, як стало зрозуміло: найбільшу небезпеку це захворювання становить для літніх людей і пацієнтів, які страждають хронічними хворобами. В основній групі ризику - особи старше 65 років. Ослаблений імунітет, перенесені в минулому інсульти і інфаркти, гіпертонія, проблеми з серцево-судинною системою - ось чому коронавірус небезпечний для літніх людей: захисні функції організму просто не справляються з новим видом інфекції. У всіх країнах уряд закликає пенсіонерів не нехтувати заходами обережності. Особи похилого віку та їхні родичі повинні проявляти свідомість: попередити зараження набагато легше, ніж вилікуватися від діагностованого захворювання.

Детальніше...

Будинки престарілих у Львівскій області

Старість заподіює людині чимало фізичних і душевних проблем.  Немічність, втрата сил, хвороби не дають можливості виконати навіть прості клопоти по дому, обслужити себе. Тому якісний догляд за людьми похилого віку є необхідністю.

Не секрет, що отримує його далеко не кожен.  Є люди самотні, у яких немає близьких і родичів.  Буває, що діти не можуть або не хочуть забезпечити догляд за старими батьками.  Залишатися в таких умовах одному не тільки некомфортно, але і небезпечно.  В такому випадку кваліфікована доглядальниця або хороший приватний будинок, інтернат для престарілих є кращими варіантами.  Фізичний догляд за людьми похилого віку.

Вирішивши надавати якісну допомогу літній людині, потрібно спочатку дізнатися, що включає догляд за людьми похилого віку.  В першу чергу це розв'язання побутових питань:

  • регулярне прибирання житла суха і волога;
  • приготування їжі з урахуванням вимог до раціону людей похилого віку;
  • придбання необхідних продуктів, ліків, інших товарів;
  •                                                                                              прання речей.

Детальніше...

Реабілітація в похилому і старечому віці після операції

У літньому віці всі процеси в організмі протікають набагато повільніше, ніж в молодості. Відновлення після хірургічної операції проходить досить важко, адже до основного захворювання нерідко приєднуються вторинні.

Як повинна проходити реабілітація після операції перелому у людей похилого віку, і що слід знати тим, хто здійснює за ними догляд?

Особливості реабілітації після операції в літньому віці.

Реабілітацією заведено вважати ряд різноманітних заходів, спрямованих на відновлення, або компенсацію втрачених з тих чи інших причин функцій організму. Особливої уваги потребують пацієнти похилого віку після оперативного втручання.

Наприклад, реабілітація після операції тазостегнового суглоба проходить набагато складніше, ніж в молодості, що пов'язано зі специфікою вікових змін організму. Через фізіологічні процеси кісткова тканина стає більш пухкої, імунні реакції сповільнюються, перебіг основного захворювання ускладнюється іншими діагнозами. При цьому потерпілий стає прикутим до ліжка. Вимушене тривале перебування лежачи загрожує ускладненнями на дихальні шляхи, зростає ризик приєднання пневмонії, а також при недостатньому догляді — появою пролежнів.

Детальніше...