Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Куди відправити літню людину на час відпустки

Куди відправити літню людину у Львові на час відпустки

Усі люди, які працюють, з нетерпінням чекають періоду відпусток. Одні люди активно бронюють тури, обирають напрямок, куди поїхати, де відпочити, замовляють квитки... Інші ставлять собі питання - куди подіти літнього родича на час відпустки? Куди подіти бабусю чи дідуся на час відсутності? Далеко не всі можуть взяти із собою на відпочинок літнього родича. Та й далеко не кожна літня людина здатна пересуватися. Багатьом літнім людям потрібна спеціальна медична допомога або цілодобовий нагляд. Тому попросити доглянути або позалицятися за престарілим на час відпустки можна не кожного. Найняти доглядальницю для літнього на час відпустки може не підійти тим, у кого лежачий родич або для старого, який важко пересувається. Адже потрібно відкрити-закрити двері. Знайти цілодобову доглядальницю вдома не так і просто. Пропонуємо ідеальний варіант - розмістити престарілого в приватний пансіонат у Львові на час відпустки.

Приватний будинок для людей похилого віку у Львові "Турбота про близьких" пропонує безпечне і комфортне проживання, а також необхідний догляд і цілодобовий нагляд на будь-який термін.

Розглянемо, які переваги розміщення літнього в пансіонаті на час відпустки.

Головний плюс нашого пансіонату - медичне обслуговування і постійне спостереження лікаря. Регулярні огляди, рекомендації терапевта, за необхідності призначення лікування, контроль прийому медпрепаратів. У будинку для літніх людей у Львові можливо також замовити огляд лікаря вузької спеціальності. Медсестра завжди поміряє тиск, температуру, допоможе прийняти ліки. За необхідності літнім людям беруть аналіз крові, роблять кардіограму.

Детальніше...

Догляд за людьми похилого віку з енурезом

Розміщення старого з енурезом у приватному пансіонаті Львів

Догляд за літніми з енурезом - актуальна проблема в багатьох сім'ях, коли в літнього родича є нетримання сечі. Енурез може виникнути як самостійне захворювання або як супутній стан, вимагаючи комплексних заходів для стабілізації, оскільки дане порушення не зникає саме по собі. Якщо доглядати за літньою людиною з енурезом у домашніх умовах важко, розгляньте варіант поселити літнього родича в приватний пансіонат "Турбота про близьких" у Львові, де всі співробітники мають величезний досвід і навички з догляду за людьми похилого віку з енурезом.

Причини розвитку енурезу в літніх людей

Енурез, як правило, частіше зустрічається у жінок. Вплив на здоров'я незначний, проте моральна незручність може призвести до проблем у сімейних стосунках і частих депресій. Ослаблення м'язів малого таза, потовщення стінок сечового міхура та сповільнення реакції гладкої мускулатури - фізіологічні зміни в сечовидільній системі, що є частими причинами в літніх людей.

Важливо враховувати різні чинники, такі як:

 • Післяопераційні ускладнення;
 • Гормональні збої;
 • Вірусні та інфекційні захворювання;
 • Запальні процеси;
 • Неврологічні хвороби з втратою самоконтролю;
 • Атрофія м'язів при тривалому постільному режимі.

Під час догляду за літньою людиною з енурезом насамперед необхідно забезпечити чистоту, комфорт і охайність. Використовуються урологічні прокладки, памперси, сечоприймачі. Нормалізація рівня рідини дуже важлива, щоб уникнути проблем, таких як закрепи. Має бути забезпечений вільний доступ до туалету, у крайніх випадках встановлюється біотуалет. Зверніть увагу на якість теплого одягу для запобігання переохолодженню. Натільна білизна для людини похилого віку з енурезом необхідна з натуральних тканин. Це дає змогу мінімізувати шкірні подразнення, а також натуральна білизна добре вбирає вологу і легко переться за високих температур.

Детальніше...

Реабілітація після інфаркту у Львові

Реабілітація після інфаркту у Львові

Комплексний підхід і ефективна реабілітація після інфаркту міокарда сприяють позитивній динаміці в процесі відновлення, сприяючи поверненню літніх людей до звичайного життя.

Етап реабілітації після інфаркту - це іноді досить тривалий період, необхідний для максимального відновлення, що значною мірою залежить від якості наданого догляду. Після завершення стаціонарного лікування, фокус має бути перенесений на післяінфарктних пацієнтів, продовжуючи реалізацію комплексних заходів з їхнього відновлення. Цей процес вимагає цілодобової турботи про літніх людей і постійного медичного втручання.

У нашому пансіонаті "Турбота про близьких" у Львові розробляється індивідуальна програма відновлення після інфаркту для кожного нашого постояльця. Це забезпечує ефективне проведення реабілітаційних процедур, сприяючи поліпшенню загального самопочуття і відновленню організму.

Турбота про людей похилого віку після інфаркту міокарда містить у собі цілодобову присутність будь-кого поруч і допомогу в:

 • - допомога літньому після інфаркту під час відвідування туалету або прийняття душу, а також у підйомі з ліжка або сидячого положення;
 • - допомога престарілому в пересуванні приміщеннями;
 • - регулярний контроль артеріального тиску в пансіонаті для літніх людей;
 • - моніторинг обсягу споживаної рідини і виділень;
 • - дотримання режиму прийому лікарських препаратів;
 • - дотримання спеціалізованої дієти для літніх після інфаркту.

Детальніше...

Догляд за онкохворим у будинку для літніх людей

Догляд за онкохворим у будинку для літніх людей

Одним із найскладніших захворювань, які потребують постійного, а часом і цілодобового догляду, є онкологічне захворювання - рак. Доглядати за онкохворим родичем удома дуже складно, як з фізичного, так і з морального погляду, оскільки догляд за людиною з онкологією вимагає значних часових та емоційних ресурсів, які не завжди доступні родичам і близьким хворого.

Особливості догляду за літніми людьми з раком включають в себе не тільки медичну допомогу, а й сильну моральну підтримку і психологічну допомогу. Щоб підвищити шанси літньої людини на подолання онкології, необхідний комплексний підхід. Приватний пансіонат для онкохворих у Львові "Турбота про близьких" надає спеціальний і професійний догляд за людьми похилого віку з раковими захворюваннями. Ми надаємо такий рівень турботи, який часто виходить за межі можливостей родичів, які вже мають свої турботи, роботу та обов'язки.

У нашому пансіонаті "Турбота про близьких" створено всі умови для повноцінного догляду за онкохворими літніми людьми

 1. Цілодобове спостереження та індивідуальна допомога:
  Ми забезпечуємо постійний нагляд за людьми похилого віку та надаємо медичну допомогу онкохворим, враховуючи індивідуальні особливості та потреби кожного пацієнта.
 2. Суворе дотримання медичних призначень:
  Наш персонал піклується про своєчасний прийом ліків, проведення процедур, ін'єкцій та інших необхідних медичних маніпуляцій.
 3. Мінімізація стресових ситуацій:
  Створення сприятливої атмосфери, що унеможливлює стрес, важливе для підтримання загального стану і зміцнення організму.
 4. Регулярні гігієнічні процедури:
  Ми забезпечуємо догляд і допомогу при дотриманні гігієни, включно зі зміною білизни, памперсів, водними процедурами та іншими аспектами.
 5. Зміцнення імунітету в онкохворих людей похилого віку:
  Підтримуємо високий рівень імунітету, що допомагає організму літнього справлятися з онкологією паралельно з основним лікуванням.
 6. Спеціальна дієта:
  Розробляємо індивідуальне меню, враховуючи рекомендації лікарів та особисті вподобання пацієнта.
 7. Дотримання режиму дня:
  Розробка індивідуального розкладу, що охоплює реабілітацію, відпочинок, прийоми їжі та дозвілля.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми в разі депресії

Догляд за літніми людьми в разі депресії

У літніх людей спостерігається вищий ступінь схильності до стресів порівняно з молодими. Вони часто сприймають навколишнє близько до серця, переживають за близьких і співпереживають героям фільмів і серіалів. Депресивний стан особливо важко відчувають самотні літні люди і ті, хто втратив чоловіка. Втрата близької людини часто стає джерелом неврозів і депресивних станів.

Депресія у літніх людей - симптоми і наслідки.

Депресія являє собою втрату радості від життя. У літніх людей характерне постійне погіршення настрою, загальне невдоволення, роздратування з будь-якого приводу. Вони часто розмірковують про близьку смерть і прожите життя. Депресія у літнього часто супроводжується зниженням загального тонусу та енергії. Важливо відзначити, що цей психічний розлад у старого піддається лікуванню, на відміну від деменції або старечого недоумства.

Ознаки депресії у літньої людини: апатія і втрата інтересу до життя і спілкування, зниження або відсутність фізичної активності, надзвичайна самокритика, емоційний біль і внутрішні конфлікти, а також втрата життєвих цілей і замкнутість, дратівливість пенсіонера та недовіра його до оточення, постійні головні болі.

Розпізнати депресію у літнього родича вчасно - завдання, яке часто стикається з труднощами, оскільки багато хто сприймає її за прості примхи старості та зміну характеру. Однак, незважаючи на подібні хибні уявлення, психологічна допомога пенсіонеру в разі депресії є вкрай невіддільною. Якщо в людини спостерігаються розлади мислення, песимістичні думки та уповільнений рух, рекомендується звернутися до лікаря для проведення обстеження. При підтвердженні діагнозу потрібно почати лікування депресії у літніх людей. У Львові лікувати депресію у літнього родича пропонує приватний будинок для літніх людей "Турбота про близьких".

Детальніше...

Догляд за літніми інвалідами на візку

Догляд за літніми інвалідами на візку

Для молодих людей звістка про становлення інвалідом часто є важким випробуванням. Однак, коли ця доля спіткає людей похилого віку, до негараздів додаються моральні муки, почуття марності та образи. У звичайних домашніх умовах створення необхідних умов для догляду за інвалідом-візочником стає непростим завданням.

Пансіонат для літніх людей "Турбота про близьких" у Львові пропонує повне оснащення для проживання інвалідів-візочників. У наших стінах враховані всі потреби постояльців, які використовують крісла-каталки, з пандусами та поручнями, забезпечуючи комфортне перебування.

Догляд за інвалідами в приватному пансіонаті у Львові.

Раптова втрата здатності вільного пересування може кардинально змінити характер і особистість літньої людини. Інваліди-візочники часто відчувають агресію, дратівливість і запальність, тому догляд за літніми інвалідами вимагає не тільки навичок у побутовому догляді, а й високого ступеня стресостійкості.

Необхідні умови для догляду за пенсіонерами на візках.

 1. Безперервна присутність 24/7. Забезпечення безперервної присутності помічника 24 години на добу.
 2. Спеціальне обладнання приміщень. Позбавлення порогів, розширення дверних прорізів.
 3. Постійний медичний контроль. Регулярні перевірки та контроль стану здоров'я інваліда на візку.
 4. Дотримання рекомендацій лікаря. Дотримання приписів лікаря для підтримки здоров'я літнього інваліда.
 5. Психологічна підтримка інваліда-візочника. Надання емоційної підтримки для пом'якшення змін у характері.
 6. Щоденні прогулянки інвалідів на свіжому повітрі. Забезпечення пенсіонерів на візках можливістю проводити час на свіжому повітрі.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми при атеросклерозі

Догляд за літніми людьми при атеросклерозі

Що таке атеросклероз і як він впливає на організм?

Атеросклероз - це довгострокове артеріальне захворювання, яке характеризується накопиченням холестерину в судинах. Ці відкладення приймають форму атероматозних бляшок, що ушкоджують артерії еластичного і м'язово-еластичного типу, простягаються по всьому організму і порушують нормальний кровообіг. Згодом ці бляшки збільшуються, що, в кінцевому підсумку, може призвести до повного закупорювання судини. Великі судини в головному мозку й аорті серця часто стають особливо схильними до впливу атеросклерозу, що може спричинити ішемічну хворобу в літньої людини.

Розвитку атеросклерозу в літніх людей сприяють паління, шкідливі звички, неправильне харчування (особливо жирна їжа), підвищений тиск, відсутність фізичної активності, надмірна вага (ожиріння), цукровий діабет та інфекції. Ця проблема частіше виникає з віком, особливо у літніх чоловіків.

Догляд у приватному пансіонаті при атеросклерозі нижніх кінцівок.

У нашому пансіонаті для людей похилого віку "Турбота про близьких" у Львові часто приймають пацієнтів, які страждають від облітеруючого атеросклерозу нижніх кінцівок. Ця небезпечна хвороба, якщо не лікувати її належним чином, може призвести до необхідності ампутації ніг у літніх людей. Прогресуюча закупорка судин у процесі хвороби спричиняє порушення кровотоку і відмирання тканин. Фахівці працюють із кожним пацієнтом щодня, запобігаючи подальшому розвитку хвороби атеросклерозу в літньої людини.

Розуміння атеросклерозу та надання відповідного догляду - ключові аспекти в управлінні цим серйозним захворюванням.

Детальніше...

Пансіонат для психічно хворих людей у Львові

Пансіонат для психічно хворих людей у Львові.

Життя з психічно нездоровим близьким небезпечне і для дітей, і для дорослих рідних, які доглядають за хворим. Але ще гірше, що це не може покращити стан близького родича з психічними порушеннями, який потребує професійного, постійного догляду. Стан погіршується, хворий стає повністю некерованим, у нього з'являється агресивність. Доводиться шукати рішення, яке забезпечить психологічну та фізичну стабільність родичу.

Щоб людина не заподіяла шкоди ні собі, ні оточенню, пропонуємо помістити душевно хвору літню людину в приватний пансіонат у Львові для лікування і відновлення. У наших стінах старий із психічними розладами опиниться під цілодобовим наглядом, тому буде в безпеці двадцять чотири години на добу.

У муніципальних подібних установах, різноманітних державних психоневрологічних стаціонарах, стан хворого часто не покращується. Наші хворі не відчувають від досвідчених лікарів негативного ставлення і роздратування.

Найчастіше родичі намагаються вибрати у Львові пансіонат для людей похилого віку з психічними розладами, куди приймають літніх з різним станом здоров'я. Наш будинок для літніх людей у Львові пропонує своїм постояльцям індивідуальний підхід до лікування та догляду за психічно хворими пенсіонерами. Знайти хороший пансіонат для людей похилого віку із захворюваннями психіки у Львові та потрапити в нього легко, потрібно тільки зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті в Контактах. У приватному пансіонаті "Турбота про близьких" можливостей ефективно доглядати за людьми похилого віку з порушеннями психіки набагато більше, ніж у державному будинку для літніх людей у державному центрі для психічно хворих. У нашому пансіонаті працюють досвідчені доглядальниці, медсестри, тому пацієнти під цілодобовим контролем і отримують потрібні препарати.

Весь персонал нашого будинку для літніх людей у Львові готовий забезпечити найкраще вирішення психоемоційних проблем, а також всі наші співробітники дбають не тільки про фізичне здоров'я літніх людей, а й про психічний стан. Ми можемо забезпечити якісний догляд, цілодобову увагу, а також допомогу в оформленні документів. Гарантуємо кожному постояльцю необхідний рівень обслуговування, чистоту, допомогу в одяганні, безпечне оточення, збалансоване харчування.

Детальніше...

Оформлення літніх людей у будинок престарілих

Путівник з оформлення літніх людей у будинок для літніх людей у Львові.

Кожен із нас, досягнувши певного віку, починає замислюватися про майбутнє і місце, де ми б хотіли провести свої літні дні. Ідеальною картиною для багатьох є можливість залишитися вдома, в оточенні близьких і рідних. Однак життя часто буває непередбачуваним, і багато хто стикається з тим, що їхні діти переїжджають в інші міста або країни, і приділяти належну увагу турботі про літніх батьків стає складно.

Саме для таких випадків було створено будинки для літніх людей та інтернати, які надають комфорт, догляд і постійний нагляд для літніх людей. Важливо розуміти, що рішення відправити родича в будинок для літніх людей - це не вирок, а турбота про їхній комфорт і безпеку. У сучасному світі, де багато хто зайнятий роботою та іншими обов'язками, професійний догляд у будинках для літніх людей часто є найкращим варіантом.

Існує два основних типи будинків для літніх людей:

Державні будинки для літніх людей

Потрапляння в такі установи зазвичай передбачає низку складних процедур. Оформлення може бути довгим і складним, а доступ обмежений. Ці заклади, хоч і надають професійний догляд, не завжди гарантують комфортабельні умови проживання.

Приватні будинки престарілих

На відміну від державних, у приватний будинок для людей похилого віку можна влаштувати людину швидко, без черг і зайвих бюрократичних складнощів. Тут також надається високоякісний догляд і медична допомога, але умови проживання та обслуговування зазвичай перебувають на більш високому рівні.

Які ж процедури оформлення в будинок для літніх людей?

Детальніше...

Проблеми із суглобами у літніх людей: звідки береться хрускіт

Поява специфічного хрускоту в суглобах не завжди свідчить про проблему, тут слід розглядати сукупність симптомів та передумов. Оскільки в будинок для людей похилого віку потрапляють дідки, у подібних закладах ця проблема вивчена найкраще, фахівці надають догляд відповідно до віку, а хрускіт – переважно вікова симптоматика.

Хрускіт може бути різним: фізіологічним, коли його поява не пов'язана з хворобою, та патологічним, який з'являється у хворих та ушкоджених суглобах. Коли патологічний стан погіршується, родичі вже не можуть надати належну допомогу і звертаються до приватних пансіонатів, адже людина не завжди може рухатися.

Основні причини появи хрускоту

Поява вуглекислого газу у вигляді окремих бульбашок у суглобовій порожнині, це відчувається при різких поворотах та згинах.

Трансформація тканин на дегенеративно-дистрофічному рівні.

Порушення метаболізму із супутніми порушеннями в суглобі.

Слабкий зв'язковий апарат, розтяг або запальний процес. Слабкі зв'язки втрачають силу фіксації.

Посттравматичний період.

Серйозні недуги, через які з'являється хрускіт: бурсит, тендиніт, гіпермобільність суглобів, артроз, остеоартроз, артрит,

Щоб виявити запальні захворювання необхідно провести діагностику. Спочатку зверніться до терапевта, а потім може знадобитися консультація травматолога або ревматолога, залежно від причини хрускоту.

Детальніше...