Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Проблеми із суглобами у літніх людей: звідки береться хрускіт

Поява специфічного хрускоту в суглобах не завжди свідчить про проблему, тут слід розглядати сукупність симптомів та передумов. Оскільки в будинок для людей похилого віку потрапляють дідки, у подібних закладах ця проблема вивчена найкраще, фахівці надають догляд відповідно до віку, а хрускіт – переважно вікова симптоматика.

Хрускіт може бути різним: фізіологічним, коли його поява не пов'язана з хворобою, та патологічним, який з'являється у хворих та ушкоджених суглобах. Коли патологічний стан погіршується, родичі вже не можуть надати належну допомогу і звертаються до приватних пансіонатів, адже людина не завжди може рухатися.

Основні причини появи хрускоту

Поява вуглекислого газу у вигляді окремих бульбашок у суглобовій порожнині, це відчувається при різких поворотах та згинах.

Трансформація тканин на дегенеративно-дистрофічному рівні.

Порушення метаболізму із супутніми порушеннями в суглобі.

Слабкий зв'язковий апарат, розтяг або запальний процес. Слабкі зв'язки втрачають силу фіксації.

Посттравматичний період.

Серйозні недуги, через які з'являється хрускіт: бурсит, тендиніт, гіпермобільність суглобів, артроз, остеоартроз, артрит,

Щоб виявити запальні захворювання необхідно провести діагностику. Спочатку зверніться до терапевта, а потім може знадобитися консультація травматолога або ревматолога, залежно від причини хрускоту.

Детальніше...

Ниркова недостатність у людей похилого віку

Причини та форми ниркової недостатності

У момент, коли нефрони нирки гинуть, вона стає нездатною зберігати сталість внутрішнього середовища – це формує цілий спектр причин для прогресування хвороби ниркової недостатності. Якщо розглядати форми ниркової недостатності, то за клінічним перебігом захворювання їх дві:

Гостра (виникає на тлі токсичної або ішемічної дії)

Хронічна (виникає через хронічні захворювання нирок)

Якщо порушена функція нирок, то збільшується ризик загострень серцево-судинних захворювань організму. Необхідні регулярні обстеження, якщо є такі причини:

 • Функціонування суглобів значно погіршилося
 • Дисфункція у роботі нервової системи
 • Захворювання сечових шляхів
 • Часткове ураження судин головного мозку
 • ВІЛ
 • Гепатит В та С
 • Полікістоз нирок
 • Опущення нирок

Детальніше...

Бронхоспазм у людей похилого віку

Бронхоспазм - стан, який завжди виникає спонтанно. Людина несподівано починає відчувати складнощі при диханні, хоча ще кілька хвилин тому почувалася добре. При видиху чути свистячий звук, може спостерігатися задишка, напади тривалого кашлю. Бронхоспазм призводить до кисневого голодування - вкрай небезпечного стану, що загрожує життю.

Подібні симптоми швидко прогресують. За відсутності швидкої медичної допомоги вони можуть призвести до смерті в будь-якому віці, але особливо вразливі люди похилого віку.

Чому виникає бронхоспазм?

Бронхоспазм – це тривале рефлекторне скорочення гладких м'язів бронхів, що є реакцією організму на подразник.

Детальніше...

Будинок для людей похилого віку на місяць

Старий – що малий. Іноді літню людину неможливо залишити без нагляду ні на хвилину. Але постійна опіка утомлива для обох. Опікуваний відчуває незручність за те, що «краде» час та сили своїх близьких. Діти та родичі літніх чи інвалідів змушені щодня, приходячи додому після напруженого трудового дня, «заступати на другу зміну».

У нашому менталітеті закладено відповідальність за своїх людей похилого віку, турбота про тих, хто дав нам життя, виростив, виховав. Суспільство засуджує дітей, які віддають своїх батьків у будинки для людей похилого віку. Проте, навіть самовідданій людині час від часу потрібен відпочинок. Якщо ви категорично не хочете віддавати близьку людину чужим людям, але перепочинок вам гостро необхідний, рішенням може стати тимчасове поселення в приватний будинок для людей похилого віку "Турбота про близьких".

Детальніше...

Догляд за лежачими хворими у Львові

Пансіонат «Турбота про близьких» гарантує, що догляд за лежачими хворими буде здійснюватися без перерв (вдень і, якщо в цьому виникне потреба, вночі) та відповідно до всіх вимог у плані здоров'я. Лікарі та доглядальниці нашого центру не бояться можливих труднощів, які пов'язані з хворобою літньої людини.

Старість не щадить нікого і багато хто в похилому віці виявляється прикутим до ліжка. Доглядати таких хворих дуже не просто. Адже для цього необхідно завжди знаходитись поряд і враховувати всі нюанси стану здоров'я літньої людини, щоб не нашкодити їй ще більше.

Пансіонат «Турбота про близьких» гарантує, що догляд за лежачими хворими буде здійснюватися без перерв (вдень і, якщо в цьому виникне потреба, вночі) та відповідно до всіх вимог у плані здоров'я. Медсестра та доглядальниці нашого центру не бояться можливих труднощів, які пов'язані із хворобою літньої людини. Однак для них це не просто механічна робота, а сфера діяльності, до якої вони ставляться з душею.

Детальніше...

Пансіонат для інвалідів

Основна проблема, з якою стикаються родичі людини з обмеженими фізичними здібностями, полягає у неможливості постійного догляду за ними. Причин, як правило, багато: робота, бажання відпочити, відвідування магазинів для купівлі необхідних речей тощо.

Звичайно ж, залишити їх напризволяще не можна. Рішення вже було придумано давно - виряджання в спеціальний пансіонат.

Чому саме сюди?

Пансіонат для інвалідів має ряд переваг:

Гарантується застосування індивідуального підходу до будь-якої людини. Співробітники пансіонату уважно прислухаються до всього, що скаже їхній клієнт. При необхідності, вони допоможуть поснідати, сходити в туалет, навіть розважать;

Детальніше...

Переваги приватних пансіонатів для людей похилого віку

Питання пошуків будинку для людей похилого віку не створює жодних проблем - через постійний розвиток інформаційних та пошукових технологій таке завдання є дуже простим. З усім тим, особливу популярність набирають приватні пансіонати.

 • Це пояснюється відразу декількома причинами:
 • Вплив західної моди;
 • Постійне збільшення попиту на послуги подібних установ;
 • Підвищення тривалості та поліпшення якості життя.

При виникненні питання щодо відправлення своїх престарілих родичів до спеціальних закладів може виявитися, що державні установи вже давно не мають вільних місць. Мало того, якість обслуговування в такому випадку знаходиться на натягнутому середньому, якщо не низькому рівні. Відповідно, вибір на користь приватної організації, яка надає послуги з догляду за людьми похилого віку, практично завжди виявиться ефективним. Адже приватні пансіонати мають низку незаперечних переваг, з якими складно посперечатися.

Детальніше...

Як літній людині підготуватися до осені

Літо закінчилося, і погода з кожним днем стає все більш осінньої: вранці й ввечері вже досить прохолодно, часто йде дощ, все більше похмурих днів, а сонячного світла все менше, світловий день стає коротшим. Будь-який організм реагує на що відбуваються в природі зміни, але літні люди найбільш чутливі до таких змін. Це пов'язано як з природним віковим ослабленням імунної системи, так і з набутими хронічними захворюваннями й травмами.

Восени люди похилого віку особливо часто скаржаться на метеозалежність. Зниження атмосферного тиску негативно впливає на літніх з хронічними захворюваннями, перш за все з серцевою патологією - у них це може проявлятися слабкістю, болями в серці, задишкою, порушеннями ритму серця, стрибком артеріального тиску. Похолодання викликає спазм кровоносних судин, що може призвести до гіпертонічного кризу або приступу стенокардії. Зниження температури також впливає на самопочуття людей похилого з хворобами опорно-рухової системи та з травмами - посилюються болі в уражених суглобах і в місцях травм. При підвищенні вологості повітря знижується вміст кисню в ньому, що може призводити до загострення захворювань опорно-рухової системи, суглобів, дихання, серцево-судинної системи.

Детальніше...

Догляд за літніми людьми з деменцією

Догляд за літніми з деменцією - це важка праця для всіх членів сім'ї. У міру розвитку вікового захворювання пацієнт втрачає індивідуальність, втрачає здатність адекватно мислити, деякі фізичні навички.

Кваліфікований догляд за хворим на деменцію можна отримати в інтернаті для хворих на деменцію.

Правильний догляд за престарілим з деменцією дозволяє не тільки скоротити темп розвитку хвороби, але і продовжити життя хворому на кілька років. Однак не кожному під силу спостерігати за тим, як рідна людина бореться із хворобою. На допомогу родичам пенсіонера і самому пацієнту приходять спеціалізовані установи по догляду за людьми похилого віку з деменцією.

Детальніше...

Перші ознаки інфаркту у літніх людей

Інфаркт міокарда відноситься до жизнеугрожающих захворювань. Приступ гострого болю виникає в області серця через перекриття згустком крові артерії, яка постачає до серця корисні речовини і кисень. Через порушення кровообігу, серцевий м'яз залишається без харчування і починає відмирати. Якщо людині протягом найближчих годин не надати допомогу, настає летальний результат. У групі ризику знаходяться люди похилого віку з серцево-судинними патологіями. На кожні 1000 чоловік припадає 6 випадків інфаркту. Уважне ставлення до власного здоров'я дозволяє розпізнати перші ознаки хвороби.

Можливі причини виникнення проблем з серцем

В процесі життя на стінках кровоносних артерій відкладаються бляшки, що складаються з жиру, кальцію, білків. У міру затвердіння, зовнішня оболонка бляшок розривається. Внутрішній вміст потрапляє в кров і викликає блокування кровотоку, який значно звужений через відкладення на стінках. Отже, основною причиною інфаркту можна назвати атеросклероз судин.

Детальніше...