+380968832849

24 години на добу ми на зв'язку з вами

 

 

Пансіонат для літніх людей та інвалідів

Інвалідність в пенсійному віці - часте явище, яке знижує якість життя, негативно відбивається на психічному стані людини. Літні інваліди потребують кваліфікованого медичного догляду, що часто є нездійсненним завданням для родичів. Приватні будинки для людей похилого віку - відмінне рішення в даній ситуації. Ваш родич буде перебувати під цілодобовим наглядом, оточений увагою і турботою.

Пансіонат для інвалідів

Приватний будинок для людей похилого віку «Турбота про близьких» у Львові - заклад, в якому проживають інваліди-колясочники, лежачі пацієнти, гості з психічними розладами, порушеннями слуху, зору.

В яких випадках варто довірити догляд за людьми похилого віку та інвалідами спеціалізованим геріатричним центрам:

  • ваш родич вимагає постійної уваги;
  • необхідно контролювати прийом ліків;
  • людині з інвалідністю не вистачає спілкування;
  • у вас заплановані робочі поїздки, відпустку, ви не можете залишити родича одного;
  • потрібно психологічна підтримка.

Детальніше...

ТРАНСПОРТУВАННЯ В ПАНСІОНАТ

Перш ніж влаштувати літнього родича в пансіонат на тимчасове або постійне проживання, потрібно подбати не тільки про перебування в стінах установи, а й ретельно продумати поїздку. Приватний пансіонат допоможе організувати трансфер, виконає транспортування дбайливо, безпечно і без стресу. Наші працівники подбають про вашого родича, забезпечать гідну старість, оточать увагою, турботою, нададуть належне медичне супроводження. У штат геронтологічного пансіонату входить чуйний медперсонал, що знає всі тонкощі роботи з людьми похилого віку. Кімнати обладнані сучасними меблями, адаптованої під потреби, є тривожна кнопка для термінового виклику персоналу. Для транспортування лежачих пацієнтів ми використовуємо спеціально обладнану машину, оснащену необхідними медикаментами, носилками, фіксаторами та обладнанням для підтримки життєдіяльності клієнта.

Детальніше...

Догляд за інвалідами

У похилому і старечому віці людині важко доглядати за собою. Бракує сил, підводить здоров'я, все складніше стежити за гігієною та обслуговувати себе. У такій ситуації допомогу близьких і рідних стає необхідною. Але навіть при щирому бажанні й величезному прагненні не всі можуть її надати. Пансіонат для інвалідів похилого віку «Турбота про близьких» створювався з метою підтримки таких сімей. Цей будинок розташовується в екологічно чистій зоні, і є все необхідне для спокійного життя і лікування.

У будинку для літніх людей "Турбота про близьких" літні люди-інваліди можуть отримати повний комплекс послуг по догляду, медичного спостереження та реабілітації.

Основні напрямки:

відпочинок людей пенсійного віку;

Детальніше...

Догляд за літніми

Будинок пристарілих «Турбота про близьких» пропонує комфортні умови для відпочинку та оздоровлення самостійних літніх людей, які потребують нагляду. Пансіонат знаходиться в м Львів. Навколо мальовнича природа і свіже повітря.

Ми подбаємо про ваш близькому: всі співробітники мають практичний досвід догляду за літніми людьми. У разі необхідності постояльці отримують кваліфіковану медичну допомогу. Коштом активних прогулянок, занять творчістю і постійного спілкування літні люди довше зберігають самостійність і бадьорість духу. Це відмінно позначається на здоров'ї та світосприйнятті.

Щоб познайомитися з персоналом пансіонату і дізнатися подробиці, ви можете зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, або заповнити онлайн-форму для зворотного дзвінка.

Детальніше...

Платний хоспіс

«Турбота про близьких» - це хоспіс для лежачих хворих. Завдяки зручному транспортному сполученню ви легко привезете близьких зі Львова та області. Ми пропонуємо послуги цілодобової доглядальниці.

Платний хоспіс для літніх

Наша спеціалізація — догляд за людьми похилого віку, що втратили здоров'я. Це можуть бути будь-які діагнози — від онкології до хвороби Альцгеймера. Кожному пацієнту гарантований індивідуальний підхід і ефективна терапія.

Ми розуміємо, як важко переживають цей непростий період і самі хворі, і їх родичі. Тому докладаємо максимум зусиль, щоб впоратися з тривогою, депресією, примхливістю, зміною настрою, агресією пацієнтів.

Детальніше...

Платний будинок для людей похилого віку

Платний будинок для людей похилого віку можна сміливо назвати другим рідним домом, адже тут постояльці цілодобово оточені увагою і турботою, теплом, затишком. Кожен співробітник має за плечима великий стаж і кваліфікацію для надання своєчасної допомоги. Ми надаємо не тільки медичну, а й психологічну підтримку, яка не менш важлива для людей у віці. Швидке відновлення після операцій і травм, зміцнення здоров'я, зняття стресу, організація проведення часу, догляд за людьми похилого віку — це наш профіль.

Приватний пансіонат — це турбота і затишок для кожного постояльця. Ми піклуємося про комфортне проведення часу наших підопічних і робимо все, щоб скрасити вашу старість.

Платний будинок престарілих призначений для забезпечення сприятливих умов проживання громадян пенсійного віку, в ньому створюються всі умови для активного способу життя та відпочинку. Головне наше завдання — забезпечення гідної старості, адже кожен на це заслуговує. Всі співробітники намагаються, щоб тут було комфортно, тепло і затишно, і не дадуть вам занудьгувати.

Детальніше...

Вітаміни для літніх — коли вони необхідні

Одна з серйозних проблем, з якою стикаються люди похилого віку, - дефіцит вітамінів.  Людський організм синтезує далеко не всі вітаміни, які йому необхідні.  Значна частина корисних речовин потрапляє в нього з їжею.  Але в літньому віці не всі вони добре засвоюються.  Це одна з причин, за якими рекомендується вживати спеціальні вітамінні комплекси.

Ситуація ускладнюється тим, що у багатьох людей, які переступили поріг 55-60 років, раціон досить одноманітний.  Люди в цьому віці нерідко харчуються макаронами, вживають в їжу багато консервів.  Така їжа може бути поживною, але вітамінів в ній мало.

До чого може привести дефіцит вітамінів

Детальніше...

Як зрозуміти, що у ваших літніх родичів починається деменція?

Як зрозуміти, що у ваших літніх родичів починається деменція?

У нашій країні літніми людьми вважаються ті, хто старше від працездатного віку.  Ними були жінки від 55 років, чоловіки — від 60. З 2019 року обчислення пенсійного віку дещо змінилося.  На початок 2018 років людей в Україні старше ніж працездатний вік вважалося понад чверть всього населення країни.

Ознаки наближення деменції можуть розвиватися настільки поступово, що досить часто їх приймають за просте старіння на ранніх стадіях розвитку.  Захворювання у різних людей розвивається неоднаково, його симптоми не завжди виявляються однозначно і відразу.  Зрозуміти, що це і є ознаки початку деменції можуть не всі близькі цих літніх людей.  У підсумку це призводить до того, що з приводу захворювання протягом ряду років люди не звертаються до профільних лікарів.

Детальніше...

Підвищення апетиту у літніх людей

Підвищення апетиту у літніх людей

Рідні та близькі нерідко звертаються до лікарів або хочуть звернутися, але не знають, якого фахівця вибрати, з приводу підвищеного апетиту у своїх літніх родичів.  Майже у 4 з 5 чоловік, які страждають тим чи іншим ступенем деменції, відзначаються розлади харчової поведінки.  У літніх людей, які не досягли ступеня деменції, харчові розлади також можуть зустрічатися часто.  Лікарями геронтологами були зроблені висновки, що у літніх людей можуть виявлятися різні види розладів харчової поведінки.

Різні види старечого недоумства характеризуються різними симптомами.  Деменція характеризується повільним або швидким зниженням вищих психічних функцій — інтелекту і пам'яті.  Виконавчі функції — як приймання їжі та контроль за ним втрачаються пізніше.

Детальніше...

Пансіонат або доглядальниця?

Іноді в сім'ях, де є літні родичі, настає період, коли потрібно вирішити складне психологічне питання - чи може ваш літній родич далі за собою доглядати, готувати і приймати їжу, приймати душ, гуляти?  Турботи про те, хто йому буде купувати продукти, побутову хімію з магазину і приносити додому, як правило, вирішуються набагато простіше.

Якщо стає зрозуміло, що літній родич, навіть проживає спільно з ким-небудь з дітей або онуків, або інших родичів, не може самостійно регулярно харчуватися, то потрібно визначатися зі сторонньою постійної допомогою літній людині в усьому.  Як правило, це доглядальниця або пансіонат для людей відповідного віку.

У першому випадку - доглядальниця - приходить або постійно проживає разом з літньою людиною.  Вона може забезпечити нагляд, допомогати в годуванні, прийомі ліків і гігієнічних процедур.  При цьому літня людина може не прийняти чужу людину, намагатися від його послуг відмовлятися.  Спілкування з доглядальницею часто зводиться до розмов щодо побуту.

Детальніше...