Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за літніми людьми з хворобою Паркінсона

Дегенеративні захворювання найчастіше впливають на літніх, а їх лікування здатне тільки незначно вплинути на самопочуття пацієнта. Така хвороба вимагає цілодобовий медичний догляд, який і пропонує пансіонат для хворих Паркінсоном. Тут людині надають допомогу, постійно контролюючи його стан в умовах, найбільш наближених до домашніх.

Подібні захворювання вимагають постійної присутності рідних і близьких, а також періодичного медичного обслуговування. Тому передаючи свою рідну людину в наші руки, ви висловлюєте йому свою любов, позбавляючи його від почуття провини за незручності, відчуття непотрібності та стресу через брак спілкування.

Переваги проживання у нас:

Немає прихованих платежів;

Комфортні умови проживання;

Безкоштовний WI-FI;

Щоденні заняття;

Ми раді гостям в будь-який час без дзвінка — нам нема чого приховувати;

Щоденні прогулянки;

Організоване дозвілля.

 

Чим пансіонат "Турбота про близьких" підходить для хворих Паркінсоном?

Приватний пансіонат для хворих Паркінсоном у Львові не просто надає підтримку пацієнтам з цим захворюванням, а створює умови для повноцінного життя. 

 

До ваших послуг:

комфортні умови розміщення, які сприяють підтримці морального стану на необхідному рівні;

обстановка, що розташовує до дотримання режиму, що важливо при такому захворюванні;

харчування, що враховує особливості організму;

різні процедури, спрямовані на підтримку людини в комфортному стані;

періодичний медичний огляд фахівця;

виконання призначень лікаря персоналом;

приємна атмосфера і різноманітність дозвілля.

 

Самим головним достоїнством пансіонату для пацієнтів з хворобою Паркінсона вважається його спеціалізація в області цього захворювання.  Це не типовий будинок престарілих, а профільний заклад з гідним змістом.

Наш заклад не можна порівняти навіть з досвідченою доглядальницею.  Гості отримують всебічний догляд, ведуть активний спосіб життя, спілкуються і відчувають себе повноцінними членами суспільства.  Не варто їх позбавляти подібних задоволень, закривати у будинку з людиною, яка не розуміє особливостей такого стану.

 

Гості нашого пансіонату ведуть активний спосіб життя.  Відповідно до свого стану здоров'я і свідченням лікаря, вони беруть участь в різних програмах, займаються спортом і беруть участь в спілкуванні з іншими людьми їх віку.  Така обстава сприяє поліпшенню внутрішнього стану і підняття настрою.