Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Реабілітація у будинку престарілих - Львів

 

 

До нашого будинку інвалідів у Львові можна поселити людей похилого віку з різними захворюваннями: ➤➤ хвороба Паркінсона, Альцгеймера,
➤➤ люди похилого віку з інвалідністю,
➤➤ лежачі хворі,
➤➤ літні з переломом шийки стегна,
➤➤ люди після тяжких травм та операцій,
➤➤ онкохворі. Догляд за хворими літніми людьми в будинку-інвалідів вимагає не тільки терпіння та досвіду, а й професійних навичок. Повага та терпляче ставлення до кожного постояльця, професіоналізм фахівців приватного пансіонату у Львові забезпечує легку старість.
Нам важливо, щоб люди похилого віку, які живуть у нас в пансіонаті, відчували себе затишно і комфортно. Наш будинок для людей похилого віку забезпечить:

➤➤ Гідну старість вашим близьким;

➤➤ Цілодобовий догляд;

➤➤ П'ятиразове харчування;

➤➤ Комфортні умови проживання;

➤➤ Медичний супровід;

➤➤ Організоване дозвілля.

Геронтологічний центр Львів

Рішення про розміщення близької людини в пансіонат для людей похилого віку – для більшості є непростим. Але люди похилого віку можуть вимагати особливого догляду та медичної допомоги, яку вдома забезпечити вкрай важко через відсутність освіти,  часу.
Приватний пансіонат для людей похилого віку у Львові створений для того, щоб забезпечити кожному нашому постояльцю не лише медичну допомогу та правильний догляд, а й надати психологічну та моральну підтримку. Ми даємо людям похилого віку в нашому пансіонаті можливість відчути себе значущим, і приділити кожному максимальну кількість часу. У нас ніхто не буде самотнім та безпорадним.
У приватному пансіонаті для інвалідів у Львові створено максимально комфортні умови проживання людей похилого віку. Сучасні обладнані всім необхідним номери, доглянута зелена територія пансіонату приємно здивує та порадує своїм затишком.
Наша команда – досвідчені фахівці, психологи, кухарі, медсестри та доглядальниці для інвалідів, запрошені реабілітологи. Ми працюємо, щоб люди похилого віку, незалежно від віку і стану здоров'я, могли почуватися краще, перебуваючи в пансіонаті.
Розмістити у приватний будинок для людей похилого віку можна -
✔️інвалідів, ✔️лежачих хворих, ✔️старих із хворобою Альцгеймера,
✔️людей після інфаркту, інсульту, тяжких травм та складних операцій.
Також можна оформити в пансіонат ✔️ людей похилого віку з переломами шийки стегна, ✔️ хворобою Паркінсона та ✔️онкохворих. У приватному пансіонаті для людей похилого віку люди з різними віковими хворобами зможуть жити комфортно та щасливо. У приватному пансіонаті особлива увага приділяється душевному стану людей похилого віку. Наші психологи працюють з кожним постояльцем індивідуально, що дозволяє знайти підхід до кожної людини. Повага та теплі слова – ось, що дасть вашій близькій людині відчути себе в нашому пансіонаті, як удома.
Якщо ви вибираєте підходяще місце для розміщення вашої близької людини – погодьтеся тільки на краще.
Санаторій для літніх людей у ​​Львові – місце, де кожна деталь продумана до дрібниць.