Догляд за інвалідами
Догляд за інвалідом - складне і відповідальне завдання. Недостатньо бути цілеспрямованим, терплячим і турботливим, вам також необхідно знати кілька важливих правил, завдяки яким ви не нашкодите хворій людині в інвалідному візку або собі, і знати, яке медичне обладнання вам завжди потрібно мати «під рукою» в такій ситуації.
Належний догляд за інвалідами в будинку для літніх людей у Львові - це, з одного боку, умілий психологічний підхід до пацієнтів, а з іншого - добре знання технічних прийомів і, перш за все, сучасне обладнання, що підтримує всі фізичні навантаження, що виконуються за пацієнтом. Професійні доглядальниці для людей з обмеженими можливостями, фахівці з реабілітації та інші фахівці з медичної галузі мають ці компетенціями завдяки своїй освіті і професії, але люди, які просто щодня піклуються про своїх родичів вдома, особливо ті, хто знаходиться тільки на початку цього шляху потрібно керівництво по догляду за інвалідом в інвалідному візку.
Догляд за інвалідом в інвалідному візку - правила поведінки
Чим більше у інваліда-візочника самостійності і незалежності, тим краще для нього.
Пацієнти в інвалідних колясках, в залежності від типу і ступеня тяжкості їх інвалідності, повинні виконувати якомога більше дій незалежно або з невеликою допомогою з боку доглядальниці. Це надзвичайно важливо для їх благополуччя - як морального, так і фізичного. Діяльність може позитивно мотивувати пацієнта, приносити йому задоволення і самозадоволення, а також підтримувати його фізичну реабілітацію.Спочатку варто зосередитися на діяльності, пов'язаної з «самообслуговуванням»: самостійне харчування, одягання або виконання туалетних і гігієнічних дій. Потім - якщо, звичайно, стан здоров'я дозволяє - хворого можна, поступово включати в нескладні справи.
Інваліда можна замінювати в тій діяльності, з якою він може впоратися.
Наберіться терпіння і дозвольте літній людині в інвалідному візку робити те, з чим вони можуть впоратися, навіть за рахунок «витраченого марно часу», яке, по суті, не губиться, тому що кожне самостійне дію покращує психічний і фізичний стан інваліда, будучи наступним кроком до відносної незалежності, що так важливо для кожної людини. Полегшення не покращує ситуацію, а тільки заспокоює пацієнта в помилковому переконанні, що «він не може, він повністю залежить від інших». Це не вселяє позитивного відношення ні до реабілітації, ні до майбутнього, ні до життя. Надмірна захист може бути фатальною, тому що вона просто гальмує розвиток, а в крайніх випадках може навіть викликати регрес у пацієнта і розтратити попередні успіхи в реабілітації. Будинок пристарілих у Львові забезпечить правильний догляд за інвалідом-колясочників.
Необхідно інформувати пацієнта про виконуваної діяльності, отримати його згоду і попросити співпраці.
Догляд за інвалідами в будинку для літніх людей у Львові - справа тонка. Потрібно бути дуже обережним, щоб не почати ставитися до пацієнта об'єктивно, нехай навіть зовсім несвідомо.Коли, наприклад, інваліда переводять з інвалідного візка на ліжко або навпаки, коли допомагають йому змінити положення тіла, сісти в машину, вмитися, одягтися, пересуватися в інвалідному візку і т. Д. По-перше, потрібно розповісти, йому про те, що відбувається або відбуватиметься, по-друге, отримати згоду на це і по-третє, попросити співпраці під час певної дії.
Не беріться за завдання, з якими ви не впораєтеся.
це просте правило, яке багато людей, здається, забувають, коли виконують багато елементів. Якщо ви не знаєте, як допомогти, краще цього не робити, тому що ви можете просто нашкодити хворому. Для початку потрібно знати правила і прийоми переміщення, підйому і пересадки пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями, щоб мати можливість відповідально підходити до догляду за інвалідами. Краще довірити догляд співробітникам будинку престарілих у Львові, де працюють тільки професіонали.