Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Тут все так добре і красиво

У мене поганий слух, погано чую і дуже побоююсь грубих людей, які піднімають на сміх, проявляють грубість. Дуже люблю хороших людей, можу з ними говорити багато про що і довго.  Особливо люблю тих людей, які не сміються над іншими і закривають очі на недоліки інших.  Як же було приємно зустріти тут таких людей, спасибі, що прийняли мене.  Тут все так добре і красиво, можна і поговорити, і відпочити.

Бажаю всім співробітникам пансіонату міцного здоров'я, довголіття, любові, щастя і удачі в роботі

У пансіонаті знаходиться моя мама вже другий місяць, їй 88 років. У неї стареча деменція, гіпертонія, вона погано чує і бачить.  Хочу подякувати всьому персоналу пансіонату ,, Турбота про близьких '' у Львові за турботу, увагу і доброту до моєї мами.  Гарна велика територія, красива будівля в самому пансіонаті дуже затишно і чисто.  За нею цілодобове спостереження, повний догляд і турбота, хороші харчування.  Її можна відвідувати щодня, можна зателефонувати в будь-який час і тобі все розкажуть як самопочуття і настрій у неї Окремо спасибі і низький уклін доглядальниця Вірі і Ірині, вони як бджілки вдень і вночі доглядають за мамою.  Спасибі кухареві за смачну і різноманітну їжу.  І особливу подяку хочу висловити адміністратору пансіонату, за допомогу у всіх питаннях, її чуйність і душевність.  Дякую Вам усім за відмінну організацію і душевне ставлення до людей похилого віку!  Бажаю всім співробітникам пансіонату міцного здоров'я, довголіття, любові, щастя і удачі в роботі !!!

Велике спасибі за хороший сервіс

У будинку для літніх людей Турбота про близьких дуже гарне обслуговування і догляд, персонал уважний, велику повагу заслуговує керуюча, під її керівництвом все чітко налагоджено, завжди на зв'язку, інформує та фотографує про заходи проведених в будинку для літніх людей. Прийом ліків і харчування відповідно до розпорядку дня.  У приміщеннях завжди дуже приємно і чисто, без запаху.  Велике спасибі за хороший сервіс.

Хочу висловити щиру подяку співробітникам пансіонату

Хочу висловити щиру подяку співробітникам пансіонату Турбота про близьких у Львові. Кажу за сумлінну працю, людське розуміння ситуації, професійну організацію роботи з постояльцями пансіонату, а так само шанобливе ставлення до них і їх родичам.  Мені є з чим порівняти, була змушена поміняти два пансіонату за півроку по вагомо-критичним причин, повірте, величезна різниця в цьому пансіонаті в кращу сторону.  Рекомендую: дуже чисто, затишно, завжди пахне домашньою випічкою з кухні.  Професіонали своєї справи.  Дякую за вашу допомогу, за вашу працю.  Молодці!

Дівчатка, пансіонату Турбота про близьких, я Вам безмежно вдячна за ваші добрі серця, за вашу увагу і любов !!!

Добридень! Мене звуть Олена і я хочу написати свій відгук про пансіонаті Турбота про близьких. 

Трохи більше року тому я шукала пансіонат по догляду за людьми похилого віку.  У мого тата утворилася хвороба під назвою деменція. А так як він жив зовсім один і в іншому місті я його забрала до себе у Львів і стала займатися пошуком пансіонату. 

Коли ми з чоловіком прийшли на перегляд будинку - пансіонату, перше, що запало в душу це на весь будинок пахло дуже смачно їжею.  Такий справжньою і домашньої.  П'яти разове харчування, що ще треба для мого тата .... і ось він уже більше року проживає в пансіонаті.  Не було жодного дня що б я була як то не рада тому, що він там живе.  Дівчата, які там працюють, за ними дивляться і доглядають, у цих дівчаток золоті і самі добрі серця.  Ці дівчатка дуже людяні, вони реально люблять всіх цих наших старичків.  Коли б я не приїхала що б провідати батька, він завжди одягнений в чистий одяг, він завжди підстрижений і поголений.  Нігті доглянуті, ліжку чисті, раз в тиждень лікар оглядає.  Дівчата завжди пишуть якісь ліки треба привезти, коли привезти памперси.  Фрукти і овочі вони їдять, кашки їдять, вкусняшки їдять.  І мені спокійно, що він знаходиться не одним сам з собою, а в компанії старичків і з няньками.

  Так, що якщо хто шукає такий пансіонат для догляду за безпорадними людьми, я раджу цей будинок і ви жодного разу не пошкодуєте. 

Дівчатка, пансіонату Турбота про близьких, я Вам безмежно вдячна за ваші добрі серця, за вашу увагу і любов !!!

 

Марійка 05.01.2021

Особливо хочеться висловити велику подяку Олені

В даному пансіонаті у мене була мама.

Хочу висловити велику подяку співробітникам пансіонату за увагу і турботу.  За домашню атмосферу створену для літніх людей.  Особливо хочеться висловити велику подяку Олені, розуміюча і чуйна, всіх постояльців знає по іменах, про стан кожного може розповісти в будь-який час доби, коли б їй не подзвонити.

  Допоможе радою і підтримає у важку хвилину

Світлана Іванівна 11.11.2020

Хочу висловити сердечну подяку всім працівникам в пансіонаті

Хочу висловити сердечну подяку всім працівникам в пансіонаті: завідуючої, доглядальниця, повари, службовцям і всім, хто там працює за їх самовіддану працю! Побажати їм здоров'я, сил, терпіння і співчуття до тих підопічних, які там проживають, про яких вони піклуються з добротою і любов'ю.

Так сталося, що довелося визначити в цей пансіонат мою улюблену матусю.  Низький вам уклін за ваш благородний труд і турботу про наших дорогих і коханих людей.

Дякую!

 

Алла 20.09.2020

Будинок "Турбота про близьких" виправдовує свою назву

Будинок "Турбота про близьких" виправдовує свою назву.

Як сказала нам адміністратор: "Ми тут просто тихо живемо", так і є.  Мій брат прожив в цьому теплому і затишному будинку майже два з половиною роки.  І весь цей час його оточували турбота, увага, хороший догляд, спілкування і доброта.  До останнього дня. 

Дівчатка, Олечка, Рита, Марина, дякую вам велике!  У цей важкий момент відходу ви підтримували Віктора Степановича і мене теж.

Ніна 14.09.2020

Пансіонат для людей похилого віку, це сім'я в повному сенсі цього слова

Хочемо висловити величезну подяку персоналу будинку для людей похилого віку «Турбота про близьких» за неймовірно теплу атмосферу, створену для пацієнтів.

Це не просто пансіонат для людей похилого віку, це сім'я в повному сенсі цього слова: турбота, увага, медична допомога, все - вище всяких похвал. 

Тут у нас місяць перебувала родичка з першими ознаками деменції.  Коли прийшов час повертатися додому, ми її не впізнали: зовні людина виглядає щасливим, веселим, доглянутим і неймовірно бадьорим з явними поліпшеннями стану здоров'я. 

Говоримо «спасибі» і бажаємо всьому персоналу здоров'я, благополуччя, а пансіонату - процвітання. 

Рекомендація всім - в разі необхідності не замислюючись, можете звертатися за допомогою до цієї команди професіоналів, не побоюючись ні за безпеку нужденних людей, ні за моральний і фізичний стан.

Іван 12.08.2020

Хочеться подякувати

Хочеться подякувати всьому колективу пансіонату «Турбота про близьких» за прекрасний відпочинок, за уважне і чуйне ставлення до всіх проживають, за високоякісну роботу і організацію дозвілля. Прекрасний персонал виконує свої функції на всі 100%, а іноді і більше. 

Велике дякую.  Побільше б таких закладів.

Ірина 15.06.2020

 

Спасибо за заботу и неравнодушие.

Моей бабушке почти 90 лет. После второго инсульта, ни меня, ни моих родителей не узнавала, начала проявлять агрессию, практически не ходила самостоятельно. Мы поняли, что нам нужен уход круглосуточный, но мои родители тоже уже в возрасте и им очень сложно с ней, а я целыми днями на работе и у меня своя семья. Нам пришлось искать частный пансионат во Львове. Остановились на Заботе о близких, условия очень хорошие , часто можем навещать её, уже 2 месяца там, видно что бабушке там нравится.

В домашних условиях такой уход мы бы не смогли обеспечить.

Спасибо за заботу и неравнодушие сотрудникам частного дома престарелых!

     

                                                                                                                                                Оксана 30.03.2020г

Гериатрический пансионат Львов

В нашей семье возник вопрос с длительной командировкой по работе. И не с кем было оставить пожилого родственника после инсульта. Мы очень благодарны пансионату, что не отказали в помощи, что заботятся о нашем родственнике. Когда он находится в доме престарелых Львов мы чувствуем спокойствие на душе, когда приезжаем домой, забираем его к себе.

Хорошо, что администрация всегда находится на связи, и в любое время можно получить свежие фото и узнать последние новости.

Хочу порекомендовать Ваш гериатрический пансионат Львов всем своим знакомым. Спасибо вам. Низкий поклон за ваш труд.

     

                                                                                                                          Анна 17.03.2020г

Лучший дом престарелых во Львове.

Я сильно рада, что мы смогли правильно выбрать пансионат для пожилых людей в Харькове для моего папы. Это хороший загородный дом с домашней атмосферой. Папа сильно болел и за последние месяцы сменял больницу за больницей и дома оставлять одного уже нельзя. Ему требуется уход и постоянный контроль. А мы целыми днями на работе. 

Хочу выразить благодарность всем сотрудникам пансионата, особенно администратору, которая всегда на связи. Всегда можно перезвонить и узнать о состоянии здоровья и всегда отреагирует на любую просьбу. Еще отдельно хочу поблагодарить поваров. Папа последнее время совсем плохо кушал, все ему не так. А здесь кушает с большим аппетитом и говорит, что очень все вкусно.
Все сотрудники пансионата внимательны, добры и тактичны в отношении пожилых людей. У них огромные добрые сердца.
Процветание и успехов Вам!!!! То что Вы делаете очень помогает многим людям, особенно таким как мы, которые не могут бросить работу и ухаживать за родным человеком.          

                                                                                               Вита Владимировна 2.12.2019г

Забота и внимание в доме престарелых

Пару месяцев назад мы с братом устроили нашего дедушку в пансионат для пожилых людей во Львове «Забота о близких».

Мужчина очень скромный, ветеран войны, не страдает деменцией, даже в таком почтенном возрасте – 90 лет. Он жил в селе, недалеко от города, довольно долго со всеми бытовыми вопросами справлялся самостоятельно, но возраст сказался. Тяжело ходить в магазин, готовить еду. К нам, в город ни ко мне, ни к брату, ни как не хотел переезжать, боялся стеснить нас.

Тогда я нашла в Интернете информацию о частном доме престарелых во Львове. Дедушке рассказали, что пансионат находится в живописном месте и не в городе, и он сразу согласился. Проживая здесь, дедушка очень доволен. Во-первых, всегда рядом кто-нибудь из персонала, все очень внимательные и доброжелательные. Медсестра подаст вовремя таблетку от давления и когда нужно накапать валокордин. В комнатах тепло и чисто, еда вкусная. Дедушке хорошо помогают сеансы массажа ног.

Дома все чаще лежал, смотрел телевизор, а тут ходит гулять с друзьями в саду. Полюбляют сидеть в беседке, напевать песни своей молодости.

Я предполагаю, в таких прекрасных условиях наш дедушка и до столетнего юбилея доживёт!         

                                                                                                                                                                                                                                                               Евгения 9.09.2019г

Уют и домашняя атмосфера

Очень хочется поблагодарить абсолютно всех сотрудников дома для престарелых Забота о близких во Львове! В пансионате царит домашняя и дружественная атмосфера. Спасибо Вам за чуткое и внимательное отношение к моей маме и всем постояльцам. Пожилые люди очень нуждаются в теплом отношении и добром слове. Благодарю, что Вы смогли подобрать такой коллектив сотрудников, которые не только квалифицированные специалисты, а и добрые, внимательные люди. Я знаю, что моей маме здесь будет хорошо, и она всегда будет находиться под присмотром и тщательном уходе. Всегда накормлена. Здесь она может гулять на свежем воздухе и общаться со своими ровесниками. Для меня очень важно, чтобы маме было уютно и хорошо. И Ваш пансионат соответствует полностью моим пожеланиям. Спасибо Вам большое!

 

                                                                                                                                                 Елизавета 5.07.2019

Пансионат для отдыха

Спасибо всем работникам дома престарелых Забота о близких во Львове!

Моя дочь решила меня отправить в данное учреждение  на пару недель отдохнуть, подышать свежи воздухом. Мне 72 года и я болею сахарным диабетом. Здесь красивый сад и тишина. Мне в пансионате очень понравилось! Я здесь познакомилась с новыми людьми и мы подружились. Днём мы много гуляли по территории. Сотрудники придумывали различные интересные занятия — скучно не было! Занимались физкультурой и лечебной гимнастикой. Свободного времени почти не было, и это очень хорошо! Вечером можно было посидеть в холле посмотреть телевизор и я в это время сидела вязала. Так хорошо отдохнула!

Спасибо, Вам!

      

                                                                                                                   Зинаида Михайловна 3.05.2019г

Огромная благодарность за дедушку

Огромное спасибо сотрудникам пансионата за заботу о  моем дедушке!

С того времени как мой дедушка проживает в Вашем пансионате «Забота о близких», его состояние здоровья заметно улучшилось, сахар в крови нормализовался, давление тоже. Дедушка всегда ухожен и накормлен, находится в  полной безопасности. Имеется красивая благоустроенная территория, где хорошо гулять на свежем воздухе. Все постояльцы находятся под пристальным наблюдением. Я очень беспокоилась за дедушку, когда он жил сам. Дедушка толком не кушал, забывал принять лекарства, что приводило к негативным последствием, не мылся, пускал домой посторонних людей. Сейчас дедушка  даже выглядит лучше, стал спокойнее и веселее.

Еще раз спасибо за уход, доброжелательное отношение к  проживающим. Знаю, что это очень нелегко.

Спасибо за Ваш нелегкий труд!

       

                                                                                                                                                         Александр 2.02.2019