Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Реабілітація після інфаркту

Літня людина, після перенесення інфаркту, потребує особливого догляду та спостереження фахівців.  Тому реабілітація після інфаркту в будинку для літніх людей вважається оптимальним рішенням, якщо у близьких немає можливості та кваліфікації створити такі ж умови (у себе) вдома.  Навіть сучасні лікарні не пропонують повноцінну програму відновлення після інфаркту, делегуючи ці функції подібних центрів.

Для похилих людей, які перенесли інфаркт дуже важливо перебувати в стані спокою, трохи далі від стресів і переживань.  Тому передаючи в наш пансіонат близьку людину, ви відправляєте його на своєрідний курорт.  У нас він буде перебувати в спокійній обстановці, дистанціюючись від будь-яких сімейних емоцій, шкідливих в такому стані.

 

Чому пансіонат "Турбота про близьких" підходить для реабілітації після інфаркту

 

Звертаючись до пансіонату для літніх після інфаркту, ви довіряєте свою близьку людину установі, де його чекає:

 

розміщення в зручних кімнатах, з приємною обстановкою і своєчасною зміною білизни;

спеціально розроблений режим, спрямований на реабілітацію після інфаркту;

програма харчування, орієнтована на зміцнення серцевого м'яза і сприяє відновленню;

процедури загального призначення, спрямовані на підтримку здоров'я;

періодичне обстеження у профільного лікаря;

слідування призначенням лікаря, силами медичного персоналу пансіонату;

різноманітність дозвілля і цікаве спілкування.

 

 

Гідність нашого пансіонату полягає в тому, що його обстава і персонал, спеціально підбиралися для створення умов, сприятливих людям, які пережили інфаркт.  Додаткове залучення лікарів тільки збільшує рівень закладу.

Вибираючи доглядальницю, необхідно розуміти, що це тимчасовий захід, здатний зняти з вас частину навантаження по догляду на період пошуку будинку для літніх.  Тільки профільний заклад здатний допомогти в процесі реабілітації, особливо якщо людині крім турботи необхідний спокій і тиша.

Гості нашого закладу не сидять за ґратами.  Вони беруть участь в різних програмах, організованих персоналом, займаються спортом і часто ведуть активний спосіб життя.  Однак все це під контролем медиків та з урахуванням стану здоров'я конкретного пацієнта.  Це сприяє поліпшенню самопочуття, що дуже важливо для людей, які перенесли інфаркт.