+380968832849

24 години на добу ми на зв'язку з вами

Дім престарілих у Львові- працюемо у воєнний час!

 

Частный дом престарелых во Львове

 

Приватний будинок для людей похилого віку у Львові!
Елітний приватний пансіонат для людей похилого.
Тут якісний сервіс, сусідить з доброзичливим ставленням персоналу, пропонується цілодобовий догляд та комплексне обслуговування.
Комфортабельні умови проживання.
Догляд 24/7

Приватний будинок престарілих у Львові. Догляд 24/7

Приватний пансіонат для літніх людей у Львові - турбота про Ваших близьких!

Приватний будинок престарілих у Львові був відкритий для того, щоб літні люди, які мають проблеми із здоров'ям або з обмеженими фізичними можливостями змогли прожити щасливу та комфортну старість. Ми покажемо, що вік або хвороба не можуть завадити повноцінній старості, наповненій цікавими подіями та увагою люблячих людей.

Ми працюємо для того, щоб люди, які не мають часу та можливості доглядати за своїми близькими, могли довіритися нашим фахівцям.

Персонал Львівського пансіонату для престарілих завжди привітний та з розумінням відноситься до будь-якої проблеми й до будь-яких труднощів, пов'язаних з доглядом за літніми людьми. У своїй роботі ми притримуємось такого принципу, як:

Професійний підхід повинен бути при наданні будь-якої послуги. Тому всі співробітники нашого пансіонату мають обов’язково медичну освіту та великий досвід роботи з літніми людьми. Ми гарантуємо надання якісної медичної допомоги та професійну психологічну підтримку.

У наш пансіонат у Львові можна поселити літніх людей з різними захворюваннями - хвороба Паркінсона, літні люди з інвалідністю, лежачі хворі, літні люди з переломом шийки стегна, люди після важких травм та операцій, а також онкохворі та літні люди з хворобою Альцгеймера. Догляд за хворими літніми людьми у будинку престарілих вимагає не лише терпіння і досвіду, але й професійних навичок.

Повага та терпляче відношення до кожного постояльця приватного будинку пристарілих у Львові. Кожна літня людина, що мешкає в нашому пансіонаті, - особистість.

Ми з повагою відносимося до прохань та потреб наших постояльців.

Нам важливо, щоб літні люди, які живуть у нас в пансіонаті, почували себе в комфорті та зручно. А також ми схвалюємо ваше бажання стосовно відвідування своєї близької людини. Умови проживання максимально адаптовані для зручності літніх людей з обмеженими можливостями.

Дотримуючись цих принципів, ми точно знаємо, що наші постояльці проживають щасливу старість, а їх рідні можуть не хвилюватися з приводу нестачі часу та відвідувати своїх близьких можуть тоді, коли їм зручно.

Приватний дім престарілих у Львові!

Професійний цілодобовий догляд 24/7,

лікарський контроль, збалансоване харчування

 

Залишити заявку на проживання

Тут якісний сервіс, завдяки доброзичливого ставлення персоналу, пропонується цілодобовий догляд та комплексне обслуговування.

 

+38 (067) 385-88-55

Львівська обл.,  смт. Смолиста, вул. Брюховичі 10А

Послуги будинку престарілих

Елітний приватний пансіонат для людей похилого віку - це невеликий затишний будинок, в якому панують сімейна теплота, доброта, розуміння та особлива турбота, так необхідні в житті кожної літньої людини.

У розпорядженні постояльців світлі 2-4-х місцеві номери обладнані санвузлами, зелена ділянка з доріжками, газоном і альтанкою.

При розміщенні наших постояльців ми враховуємо їх побажання, особливості та специфіку захворювань, забезпечуючи окреме проживання.

дізнатись детальніше

умови проживання, програми реабілітації

Ми раді допомогти нужденним людям:

  • Лежачим хворим, людям з обмеженими можливостями
  • З порушенням опорно-рухового апарату, внаслідок перенесених різних переломів, інфарктів, інсультів. Підберемо для кожного індивідуальну програму реабілітації
  • З порушенням зору, слуху та мовлення
  • З діагнозом ДЦП, Альцгеймер, Деменція, Цукровий діабет, Гіпертонія
  • І просто літнім людям, кому потрібна сімейна теплота, затишок і турбота

Реабілітація літніх людей

Прийняття рішення стосовно розміщення близької людини в пансіонат для людей похилого віку - для більшості є непростим. Адже літні люди можуть потребувати особливого догляду та медичної допомоги, яку в домашніх умовах забезпечити вкрай важко через відсутність освіти та напрацьованого досвіду.

Приватний будинок для престарілих у Львові створено для забезпечення кожному нашому гостю не тільки медичної допомоги та належного догляду, але й для надання психологічної та моральної підтримки. Ми допомагаємо людям похилого віку в нашому пансіонаті відчути себе значущими, та намагаємося приділити кожному як можна більше часу. У нас ніхто не буде самотнім та безпорадним.

У приватному будинку для літніх людей у ​​Львові створені максимально комфортні умови для проживання людей похилого віку. Всі кімнати облаштовані сучасним обладнанням, а  доглянута зелена територія пансіонату приємно здивує та порадує своїм затишком.

Наша команда – це досвідчені професійні лікарі, реабілітологи, психологи, а також медичні сестри та доглядальниці для людей похилого віку. Ми намагаємося працювати так, щоб літні люди перебуваючи в пансіонаті, не залежно від віку та стану здоров'я, могли відчувати себе якнайкраще.

Розмістити у приватному будинку престарілих можна також і інвалідів, і лежачих хворих, літніх з хворобою Альцгеймера, людей після інфаркту, інсульту, важких травм і складних операцій. А також можна оформити в пансіонат для людей похилого віку з переломами шийки стегна, хворобою Паркінсона та онкохворих. У приватному пансіонаті для людей похилого віку люди з різними хворобами зможуть жити в комфорті та щасливо.

У приватному пансіонаті особлива увага приділяється душевному стану літніх людей. Для цього, щоб до кожної людини можна було найти підхід, наші психологи з кожним постояльцем працюють індивідуально. Повага та теплі слова - ось, що допоможе вашій близькій людині відчути себе в нашому пансіонаті, як вдома.

Якщо ви вибираєте гідне місце для розміщення вашої близької людини - погоджуйтеся тільки на краще. Приватний пансіонат у Львові для літніх людей – це місце, де кожна деталь продумана до дрібниць.

 

Популярне

хоспіс Львів

будинок для літніх людей

реабілітація після інсульту львів

як оформити людину в будинок престарілих

реабілітація після перелому стегнової кістки

брюховичі реабілітаційний центр після інсульту