Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за онкохворим у будинку для літніх людей

Догляд за онкохворим у будинку для літніх людей

Одним із найскладніших захворювань, які потребують постійного, а часом і цілодобового догляду, є онкологічне захворювання - рак. Доглядати за онкохворим родичем удома дуже складно, як з фізичного, так і з морального погляду, оскільки догляд за людиною з онкологією вимагає значних часових та емоційних ресурсів, які не завжди доступні родичам і близьким хворого.

Особливості догляду за літніми людьми з раком включають в себе не тільки медичну допомогу, а й сильну моральну підтримку і психологічну допомогу. Щоб підвищити шанси літньої людини на подолання онкології, необхідний комплексний підхід. Приватний пансіонат для онкохворих у Львові "Турбота про близьких" надає спеціальний і професійний догляд за людьми похилого віку з раковими захворюваннями. Ми надаємо такий рівень турботи, який часто виходить за межі можливостей родичів, які вже мають свої турботи, роботу та обов'язки.

У нашому пансіонаті "Турбота про близьких" створено всі умови для повноцінного догляду за онкохворими літніми людьми

 1. Цілодобове спостереження та індивідуальна допомога:
  Ми забезпечуємо постійний нагляд за людьми похилого віку та надаємо медичну допомогу онкохворим, враховуючи індивідуальні особливості та потреби кожного пацієнта.
 2. Суворе дотримання медичних призначень:
  Наш персонал піклується про своєчасний прийом ліків, проведення процедур, ін'єкцій та інших необхідних медичних маніпуляцій.
 3. Мінімізація стресових ситуацій:
  Створення сприятливої атмосфери, що унеможливлює стрес, важливе для підтримання загального стану і зміцнення організму.
 4. Регулярні гігієнічні процедури:
  Ми забезпечуємо догляд і допомогу при дотриманні гігієни, включно зі зміною білизни, памперсів, водними процедурами та іншими аспектами.
 5. Зміцнення імунітету в онкохворих людей похилого віку:
  Підтримуємо високий рівень імунітету, що допомагає організму літнього справлятися з онкологією паралельно з основним лікуванням.
 6. Спеціальна дієта:
  Розробляємо індивідуальне меню, враховуючи рекомендації лікарів та особисті вподобання пацієнта.
 7. Дотримання режиму дня:
  Розробка індивідуального розкладу, що охоплює реабілітацію, відпочинок, прийоми їжі та дозвілля.

Догляд за онкохворими пенсіонерами вимагає покрокового і багаторівневого підходу з точним дотриманням усіх медичних рекомендацій. Тільки з таким комплексним підходом можна розраховувати на успішне протистояння цьому важкому захворюванню, а також на якісну реабілітацію для людей похилого віку з раком у пансіонаті.

Вартість перебування в будинку для літніх людей і догляду за літніми з онкологічними захворюваннями в нашому хоспісі визначається кількома факторами, враховуючи різні критерії. Ціна пансіонату для онкохворих у Львові може залежати від таких чинників: тривалість і умови проживання, варіанти номерів, що надаються (1, 2, 3 і 4-місні кімнати), а також загальний стан хворого, обраний курс реабілітації та необхідність лікування інших захворювань. Для отримання точної інформації про вартість проживання в хоспісі, ми запрошуємо вас зв'язатися з нами телефоном або відвідати наш заклад. Це займе мінімум часу, особливо для жителів Львова та області.

Проживання в нашому пансіонаті для онкохворих у Львові забезпечить літній людині підтримку, коли близькі зайняті своїми справами. Ми гарантуємо турботу про психологічне здоров'я під час онкології та приділяємо кожному пацієнту стільки часу, скільки йому потрібно, щоб підтримувати оптимістичний настрій.