Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Хоспіс для престарілих

Наш львівський хоспіс для літніх людей приймає пацієнтів з різних регіонів України.

До нас у хоспіс надходять люди похилого віку, з інвалідністю, з онкологією, деменцією, лежачі хворі. І ми не тільки вивчаємо діагнози та скарги кожного пацієнта, щоб підібрати ефективну терапію, але також шукаємо до них підхід. Коли пацієнти безпорадні, вони уразливі, у них постійно змінюється настрій, вони часто вередують і поводяться як діти. Багато хто відчуває себе тягарем. Допомогти їм впоратися з усіма неприємними емоціями й допомагають співробітники нашого пансіонату.

До того ж наш львівський хоспіс для літніх зовсім не схожий на звичайний будинок престарілих. У нас світлі, просторі, затишні кімнати, ми максимально відтворюємо домашню атмосферу. Персонал доброзичливий і щиро цікавиться життям хворих: співробітники запитують, як діти, як сім'ї, ніж постояльці люблять займатися. Участь, увагу, співчуття для них дуже важливі. Це основа паліативної допомоги, і ми їх максимально забезпечуємо.

Догляд за літніми онкологічними хворими в пансіонаті включає комплекс заходів, що проводяться для стабілізації стану онкохворого здоров'я:
регулярні огляди терапевта та розмови з психологом;
моніторинг стану здоров'я: вимір t тіла, АТ, ваги;
контроль за зміною апетиту;
своєчасне виконання призначень лікаря;
профілактика пролежнів, застійних та запальних явищ;
профілактика загострень хронічних захворювань та супутніх захворювань;
реабілітація хворих після курсів хіміо- та променевої терапії;
підтримання ідеальної чистоти в приміщеннях, що особливо важливо для літніх онкохворих із ослабленим імунітетом;
збалансоване дієтичне харчування, допомога у прийомі їжі;
прогулянки на свіжому повітрі (за рекомендацією лікаря);
організація дозвілля та добре, людяне ставлення співробітників пансіонату до підопічного.

Двері нашого хоспісу для літніх відкриті для всіх охочих. Привозьте до нас своїх дорогих родичів в будь-яких життєвих ситуаціях:

Вони злягли через вік або після перенесених хвороб. Наші співробітники — фізично витривалі люди. Вони зможуть акуратно підняти або посадити знерухомлену людину, а якщо він просто ослаблений, допомогти йому справити природну потребу, прийняти душ. Оцініть власні сили, чи зможете ви самостійно доглядати за хворою людиною, адже це може затягнутися надовго. Наприклад, у нас в пансіонаті є постояльці з переломом шийки стегна. Це одна з частих травм, яку люди похилого віку отримують в результаті падінь. У похилому віці такі переломи можуть і не зростися — у шийки стегна кровопостачання гірше, ніж в інших кісток, тому їй складніше відновлюватися.

Ви багато працюєте або часто виїжджаєте у відрядження. У нас за вашим близьким людиною будуть цілодобово наглядати медичні сестри. Вони стежать, щоб пацієнти дотримувалися рекомендації лікаря — ходили на процедури, брали медикаменти. Для постояльців організовано збалансоване 5-разове харчування — наші кухарі готують смачні страви. Ми не обмежуємо пересування пацієнтів, адже рух — це життя. За бажанням вони виходять гуляти (наш пансіонат знаходиться в мальовничому куточку Львівської області), а наші співробітники в цей час наглядають за ними, щоб нічого не загрожувало їх безпеки.

Ви не володієте необхідними знаннями та вміннями. Найскладніше доглядати за хворими з онкологією, деменціями, інвалідністю. Після хіміотерапії можуть розвиватися нудота, блювота, запори. Часто у пацієнтів бувають сильні болі. Щоб допомогти їм впоратися з ними, потрібно мати медичну освіту. У штаті хоспісу є терапевт — він може відразу виписати або поміняти препарат, проконсультувавшись при необхідності з суміжними спеціалістами, призначити масажі, додаткові процедури або просто підказати, як полегшити стан хворого. Також медик знає, як патологія може розвиватися і вчасно запобігати ускладненням.

Ви втомилися. Багато старі страждають від безсоння і вимагають уваги 24 години на добу. Навіть якщо спочатку ви зможете його їм приділяти, рано чи пізно приходить втома. На її тлі розвивається дратівливість, загострюються хронічні захворювання. Попросту немає часу на себе і на свою сім'ю. Чи готові ви жертвувати всім, щоб тягнути непосильну ношу, якщо розумніше перекласти частину своїх обов'язків на інших? Не звинувачуйте себе в такому рішенні, адже воно позитивно позначиться на всіх ваших близьких.

На тому, щоб приїхати до нас в хоспіс для літніх, часто наполягають і самі пацієнти. Наприклад, жінки похилого віку не хочуть, щоб їхні сини міняли їм памперси.

Привезти дорогої людини в пансіонат — не означає, позбутися від нього. У важку хвилину йому набагато важливіше ваші доброзичливість, любов і турбота. Щоб забезпечити їх, досить регулярно відвідувати рідних, гуляти з ними.

 

Які послуги ми надаємо

Забезпечуємо медичний огляд — щодня або щотижня, в залежності від умов розміщення.

Надаємо доглядальницю, якщо потрібно — допомагаємо з приймання їжі, пересуванням, якщо треба.

Забираємо хворого в пансіонат, в тому числі лежачого.

Забезпечуємо цікаве дозвілля — влаштовуємо свята, відзначаємо ювілеї, дні народження.

Якщо ви дуже зайняті, ми можемо самі супроводжувати постояльця на риболовлю, з'їздити з ним до театру, цирк, організувати екскурсію.

 

Ми робимо все, для того, щоб допомогти пацієнтам пансіонату швидше адаптуватися до нового стану. У нас вони заспокоюються, знаходять нових друзів.