Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Куди відправити літню людину на час відпустки

Куди відправити літню людину у Львові на час відпустки

Усі люди, які працюють, з нетерпінням чекають періоду відпусток. Одні люди активно бронюють тури, обирають напрямок, куди поїхати, де відпочити, замовляють квитки... Інші ставлять собі питання - куди подіти літнього родича на час відпустки? Куди подіти бабусю чи дідуся на час відсутності? Далеко не всі можуть взяти із собою на відпочинок літнього родича. Та й далеко не кожна літня людина здатна пересуватися. Багатьом літнім людям потрібна спеціальна медична допомога або цілодобовий нагляд. Тому попросити доглянути або позалицятися за престарілим на час відпустки можна не кожного. Найняти доглядальницю для літнього на час відпустки може не підійти тим, у кого лежачий родич або для старого, який важко пересувається. Адже потрібно відкрити-закрити двері. Знайти цілодобову доглядальницю вдома не так і просто. Пропонуємо ідеальний варіант - розмістити престарілого в приватний пансіонат у Львові на час відпустки.

Приватний будинок для людей похилого віку у Львові "Турбота про близьких" пропонує безпечне і комфортне проживання, а також необхідний догляд і цілодобовий нагляд на будь-який термін.

Розглянемо, які переваги розміщення літнього в пансіонаті на час відпустки.

Головний плюс нашого пансіонату - медичне обслуговування і постійне спостереження лікаря. Регулярні огляди, рекомендації терапевта, за необхідності призначення лікування, контроль прийому медпрепаратів. У будинку для літніх людей у Львові можливо також замовити огляд лікаря вузької спеціальності. Медсестра завжди поміряє тиск, температуру, допоможе прийняти ліки. За необхідності літнім людям беруть аналіз крові, роблять кардіограму.

Для лежачих хворих на час вашої відпустки ми надаємо спеціальні ліжка з протипролежневими матрацами. Для діабетиків ми пропонуємо спеціальне меню, регулярне вимірювання та контроль цукру в крові. У разі розміщення родича в будинок для літніх людей на час вашої відпустки, ви можете бути спокійні за харчування вашого близького. Наш пансіонат пропонує різноманітне меню. Продукти для приготування їжі ми використовуємо тільки високої якості. У нашому будинку для літніх людей харчування для літніх людей не тільки смачне, але й корисне.

Якщо вам необхідно знайти місце, куди помістити старого з хронічними захворюваннями на час відпустки у Львові, розгляньте варіант - приватний пансіонат "Турбота про близьких". Ми одні з небагатьох, хто може оформити старого на один і більше днів у будинок престарілих. На цей період ваш близький перебуватиме під наглядом лікаря, а також ми підберемо для нього необхідну програму реабілітації. Під час поселення в пансіонат на короткий період, ми з вами обговорюємо всі необхідні процедури та послуги для вашого родича.

Також оформити на кілька днів у пансіонат можна літню людину з обмеженими можливостями. Якщо ви хочете виїхати у відпустку, пропонуємо поселити інваліда в будинок престарілих на період вашої відсутності. У нашій установі є все необхідне для комфортного пересування людей на інвалідних візках - широкі коридори, пандуси, поручні по всій території, спеціально обладнані санвузли. Для сліпих літніх людей у пансіонаті є тактильні написи на табличках, які розвішані по території. У кожній кімнаті у нас передбачена кнопка екстреного виклику персоналу. За запитом ми можемо надати в тимчасове користування інвалідний візок, ходунки або тростини.

Поселити старого в приватний пансіонат у Львові можна на період від 1 дня! Оплата за проживання в будинку для літніх людей розраховується індивідуально для кожного залежно від періоду проживання та тяжкості стану літньої людини.