Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за сліпими людьми

Розвиток катаракти, глаукоми, макулодистрофії сітківки (старечої сліпоти) в похилому віці часто призводять до різкого погіршення або втрати зору. Такий стан сильно ускладнює життя літньої людини, робить його залежним від сторонньої допомоги. Близьким доводиться непросто, так як незрячому родичу цілодобово необхідні увага і допомога.

Якщо у вас немає можливості присвятити весь свій час немічній рідній людині, привозьте його в гостинний пансіонат для людей похилого віку «Турбота про близьких». Ми забезпечимо надійний нагляд, медичний догляд і тепле ставлення персоналу.

Уточнити наявність вільних місць і дізнатися деталі щодо розміщення ви можете за телефоном, електронній пошті або. Також доступна послуга зворотного дзвінка.

Очі - це основний канал зв'язку зі світом. Людина, яка в похилому віці втратила здатності бачити, вкрай важко адаптуватися до нового стану.

Їй доводиться вчитися пересуватися й обслуговувати себе без опори на зоровий апарат. Це вимагає чималих сил. Хворому потрібні також терпіння і стійкість - якості, які в літньому віці можуть слабшати.

Ще більш важкі психологічні наслідки сліпоти. Літня людина гостро відчуває власну безпорадність, відчуває тривогу і страх перед майбутнім. У пансіонаті для літніх з порушеннями зору хворі виявляються в колі людей свого віку, зі схожими проблемами. Поступово вони перестають відчувати сильне психологічне напруження.

 

Особливості догляду за людьми похилого віку сліпими людьми

Для догляду за слабким зором і незрячими потрібні спеціальні навички та велике терпіння. Людям зі сліпотою показані щоденна цілодобова допомога і турбота. Зокрема, кожен день необхідно:

Допомагати їм вмиватися, чистити зуби, одягатися і зачісуватися.

Купувати продукти, готувати їжу.

Забезпечувати чистоту житлової кімнати, а також санітарно-побутових приміщень.

Виводити на свіже повітря і супроводжувати під час прогулянок.

Допомагати користуватися ліфтом, спускатися зі сходів і підійматися вгору.

При необхідності міняти підгузки, проводити інтимні гігієнічні процедури.

піклування, терпимість і любов.

Працівники наших пансіонатів для людей з вадами зору похилого віку мають великий досвід догляду за постояльцями цієї категорії. Спілкуючись з ними з року в рік, наші доглядальниці навчилися розуміти їх потреби. Вони співчувають незрячим людям похилого віку і намагаються зробити їх життя більш приємним. Зокрема, із задоволенням читають підопічним постояльцям вголос газети й книги.

Одним словом, персонал будинку пристарілих для сліпих людей робить все можливе, щоб вони відчували домашнє тепло, комфорт і безпеку.

Які умови пропонують пансіонати для літніх «Турбота про близьких»?

Здійснення професійного догляду за хворими людьми похилого віку - не єдиний напрямок роботи будинків санаторного типу для незрячих людей похилого віку.

Переваги проживання інваліда по зору в санаторії для сліпих

На жаль близькі родичі не завжди благо для незрячого літньої людини. Рідні змушені перебувати біля хворого майже постійно, щоб запобігти виникненню небезпечних ситуацій забезпечити догляд. Це часто викликає почуття провини у немічного родича, яке часто маскується роздратуванням і нетерпимістю. Негативні емоції посилюють і без того важкий стан літньої людини. У рідних же можуть початися проблеми з-за необхідності більшу частину часу приділяти слабозрячим або сліпому родичу. Одним словом, така ситуація нікому не йде на користь.

У пансіонаті для сліпих людей похилого віку ваша рідна людина буде відчувати себе частиною мікросоціуму. У нас проводяться цікаві заходи, музичні вечори, чаювання в колі однолітків. У будь-який час ваш близький зможе поспілкуватися з іншими постояльцями, поділитися своїми думками, проблемами.

У нашому пансіонаті літні люди не відчувають ізоляції, оскільки навколо них багато людей. Вони перестають також відчувати самотність, страх і провину перед рідними. При цьому ви зможете щодня спілкуватися телефоном та у вільний час відвідувати вашу близьку людину.