Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за людьми похилого віку з енурезом

Розміщення старого з енурезом у приватному пансіонаті Львів

Догляд за літніми з енурезом - актуальна проблема в багатьох сім'ях, коли в літнього родича є нетримання сечі. Енурез може виникнути як самостійне захворювання або як супутній стан, вимагаючи комплексних заходів для стабілізації, оскільки дане порушення не зникає саме по собі. Якщо доглядати за літньою людиною з енурезом у домашніх умовах важко, розгляньте варіант поселити літнього родича в приватний пансіонат "Турбота про близьких" у Львові, де всі співробітники мають величезний досвід і навички з догляду за людьми похилого віку з енурезом.

Причини розвитку енурезу в літніх людей

Енурез, як правило, частіше зустрічається у жінок. Вплив на здоров'я незначний, проте моральна незручність може призвести до проблем у сімейних стосунках і частих депресій. Ослаблення м'язів малого таза, потовщення стінок сечового міхура та сповільнення реакції гладкої мускулатури - фізіологічні зміни в сечовидільній системі, що є частими причинами в літніх людей.

Важливо враховувати різні чинники, такі як:

 • Післяопераційні ускладнення;
 • Гормональні збої;
 • Вірусні та інфекційні захворювання;
 • Запальні процеси;
 • Неврологічні хвороби з втратою самоконтролю;
 • Атрофія м'язів при тривалому постільному режимі.

Під час догляду за літньою людиною з енурезом насамперед необхідно забезпечити чистоту, комфорт і охайність. Використовуються урологічні прокладки, памперси, сечоприймачі. Нормалізація рівня рідини дуже важлива, щоб уникнути проблем, таких як закрепи. Має бути забезпечений вільний доступ до туалету, у крайніх випадках встановлюється біотуалет. Зверніть увагу на якість теплого одягу для запобігання переохолодженню. Натільна білизна для людини похилого віку з енурезом необхідна з натуральних тканин. Це дає змогу мінімізувати шкірні подразнення, а також натуральна білизна добре вбирає вологу і легко переться за високих температур.

Переваги розміщення літньої людини з енурезом у приватному пансіонаті у Львові

Енурез у людей похилого віку може серйозно порушити їхній звичайний спосіб життя, вимагаючи вжиття відповідних заходів:

 1. Надання своєчасної допомоги при проведенні гігієнічних процедур;
 2. Регулярний контроль стану;
 3. Заміна памперсів;
 4. Догляд за шкірою і слизовою статевих органів для підтримки їхнього здоров'я;
 5. Корекція харчування;
 6. Дотримання певного питного режиму.

У приватному будинку для літніх людей "Турбота про близьких" ці заходи набагато легше впровадити, оскільки наші співробітники завжди готові надати допомогу в різних побутових питаннях. Крім того, для багатьох літніх людей комфортніше обговорювати делікатні теми зі сторонніми, ніж із родичами. Співробітники пансіонату для людей похилого віку з нетриманням сечі "Турбота про близьких" у Львові розуміються на вікових психологічних особливостях літніх людей і здатні надати ефективну моральну підтримку. Для тих, хто стикається з енурезом або починає помічати перші ознаки порушення, розробляються спеціальні дієти та комплекси вправ, а також забезпечується підтримання чистоти й охайності, що знімає емоційну напругу в літніх людей.