+380968832849

24 години на добу ми на зв'язку з вами

 

 

Послуги

Приватний будинок престарілих у Львові пропонує послуги по догляду та медичному обслуговуванню престарілих людей з різними захворюваннями. Оформлення літньої людини в приватний будинок престарілих дозволить вам повноцінно працювати, при цьому розуміючи, що ваша близька людина постійно знаходиться під наглядом лікарів і медичних робітників.

 

Послуги, які пропонує приватний пансіонат для людей похилого віку:

 

- Цілодобовий догляд та нагляд за літніми людьми.

- Реабілітація літніх людей після перенесених операцій та травм. Спеціально для людей похилого віку в нашому приватному пансіонаті розроблена програма реабілітації та здійснюється комплексний підхід, який допомагає забезпечить максимально швидке відновлення літньої людини після операції або після травми.

- Догляд за людьми похилого віку з хворобою Паркінсона та Альцгеймера. Ми розуміємо, що люди з такими захворюваннями потребують особливої уваги, терпіння та навичок. Тому турбуємося і з розумінням ставимося до кожного нашого постояльця.

- Догляд за лежачими хворими. Кожний лежачий хворий потребує окремого догляду за ним. Співробітники Львівського пансіонату для людей похилого віку забезпечують повний гігієнічний догляд за лежачим хворим в похилому віці, допомагаючи під час приймання їжі, забезпечуючи якісне медичне обслуговування та профілактику (лікування) пролежнів.

- Догляд за літніми з переломом шийки стегна.

- Догляд за онкохворими людьми похилого віку. Щодня проводиться огляд і контроль загального стану онкохворої людини. А також ми приділяємо особливу увагу психологічному здоров'ю людей похилого віку з онкозахворюваннями. Для цього у нашому пансіонаті для людей похилого віку працює досвідчений психолог, який підтримує та морально допомагає онкохворим.

- Медичне обслуговування літніх людей з цукровим діабетом. Літня людина з цукровим діабетом знаходиться під цілодобовим наглядом лікаря.

- Організація дозвілля в пансіонаті для літніх людей у Львові.

 

Персонал пансіонату для людей похилого віку прикладає максимум зусиль для того, щоб кожному нашому постояльцю почувалося зручно та затишно. Ми намагаємося в нашому пансіонаті створити атмосферу сприятливу  домашнім умовам.

Довіряйте догляд за вашою близькою літньою людиною тільки надійним і перевіреним установам, таким, як приватний будинок для престарілих у Львові.