Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

 

 Даруємо знижку на проживання у  будинку для престарілих та інвалідів у Львові.

Даруємо знижку - 20%

 

Переваги перед іншими:

✔  Будинок із ліфтом! Усі зручності для інвалідів на візку - пандуси

✔  У кожній кімнаті – душ, кондиціонер, холодильник, фен, телевізор!!

✔  У кожній кімнаті не більше трьох осіб!

✔  Штатний терапевт!

✔  Цілодобовий нагляд медсестри;

✔  Екстрені кнопки виклику;

✔  П'ятиразове харчування;

✔  Організоване дозвілля;

✔  Індивідуальний підхід.

 

ЗАПОВНЕНО МІСЦЬ У ПАНСІОНАТІ79%

Поспішайте ! Кількість акційних місць обмежена!

 Наші філії:

 

Послуги

Приватний будинок для літніх людей у ​​Львові був відкритий для того, щоб дати можливість людям похилого віку з проблемами зі здоров'ям або з обмеженими фізичними можливостями прожити щасливу та комфортну старість.

Ми покажемо, що вік або хвороба не можуть перешкодити повноцінній старості, наповненій цікавими подіями та увагою людей, які люблять.

 

 Будинок для  престарілих "Турбота про близьких" у Львові пропонує послуги по догляду та медичному обслуговуванню престарілих людей з різними захворюваннями. Оформлення літньої людини до  будиноку престарілих дозволить вам повноцінно працювати, при цьому розуміючи, що ваша близька людина постійно знаходиться під наглядом лікарів і медичних робітників.

 

Послуги, які пропонує приватний пансіонат для людей похилого віку:

 Персонал Львівського пансіонату для людей похилого віку завжди привітний і з розумінням ставиться до будь-якої проблеми та будь-яких труднощів, пов'язаних з доглядом за літніми людьми.
 Всі співробітники пансіонату мають великий досвід роботи з людьми похилого віку та медичну освіту. Ми гарантуємо якісну медичну допомогу та професійну психологічну підтримку.

- Цілодобовий догляд та нагляд за літніми людьми.

- Реабілітація літніх людей після перенесених операцій та травм. Спеціально для людей похилого віку в нашому приватному пансіонаті розроблена програма реабілітації та здійснюється комплексний підхід, який допомагає забезпечить максимально швидке відновлення літньої людини після операції або після травми.

- Догляд за людьми похилого віку з хворобою Паркінсона та Альцгеймера. Ми розуміємо, що люди з такими захворюваннями потребують особливої уваги, терпіння та навичок. Тому турбуємося і з розумінням ставимося до кожного нашого постояльця.

- Догляд за лежачими хворими. Кожний лежачий хворий потребує окремого догляду за ним. Співробітники Львівського пансіонату для людей похилого віку забезпечують повний гігієнічний догляд за лежачим хворим в похилому віці, допомагаючи під час приймання їжі, забезпечуючи якісне медичне обслуговування та профілактику (лікування) пролежнів.

- Догляд за літніми з переломом шийки стегна.

- Догляд за онкохворими людьми похилого віку. Щодня проводиться огляд і контроль загального стану онкохворої людини. А також ми приділяємо особливу увагу психологічному здоров'ю людей похилого віку з онкозахворюваннями. Для цього у нашому пансіонаті для людей похилого віку працює досвідчений психолог, який підтримує та морально допомагає онкохворим.

- Медичне обслуговування літніх людей з цукровим діабетом. Літня людина з цукровим діабетом знаходиться під цілодобовим наглядом лікаря.

- Організація дозвілля в пансіонаті для літніх людей у Львові.

 

До нашого будинку інвалідів у Львові можна поселити людей похилого віку з різними захворюваннями: ➤➤ хвороба Паркінсона, Альцгеймера,
➤➤ люди похилого віку з інвалідністю,
➤➤ лежачі хворі,
➤➤ літні з переломом шийки стегна,
➤➤ люди після тяжких травм та операцій,
➤➤ онкохворі. Догляд за хворими літніми людьми в будинку-інвалідів вимагає не тільки терпіння та досвіду, а й професійних навичок. Повага та терпляче ставлення до кожного постояльця, професіоналізм фахівців приватного пансіонату у Львові забезпечує легку старість.
Нам важливо, щоб люди похилого віку, які живуть у нас в пансіонаті, відчували себе затишно і комфортно. Наш будинок для людей похилого віку забезпечить:

➤➤ Гідну старість вашим близьким;

➤➤ Цілодобовий догляд;

➤➤ П'ятиразове харчування;

➤➤ Комфортні умови проживання;

➤➤ Медичний супровід;

➤➤ Організоване дозвілля.

Персонал пансіонату для людей похилого віку прикладає максимум зусиль для того, щоб кожному нашому постояльцю почувалося зручно та затишно. Ми намагаємося в нашому пансіонаті створити атмосферу сприятливу  домашнім умовам.

Довіряйте догляд за вашою близькою літньою людиною тільки надійним і перевіреним установам, таким, як приватний будинок для престарілих у Львові.

Популярне

хоспіс Львів

будинок для літніх людей

реабілітація після інсульту львів

як оформити людину в будинок престарілих

реабілітація після перелому стегнової кістки

брюховичі реабілітаційний центр після інсульту