+380968832849

24 години на добу ми на зв'язку з вами

 

 

Про нас

В наш час влаштувати свою близьку літню людину в приватний будинок престарілих намагається все більше і більше людей. А послуги по догляду за людьми похилого віку стають все більш популярними. Це пов'язано з тим, що в будинках для людей похилого віку підвищилась якість обслуговування та з відкриттям нових приватних пансіонатів для літніх людей. У домашніх умовах літній людині неможливо надати правильний догляд і професійну медичну допомогу. Тому оформлення літньої людини в будинок престарілих - правильне рішення для організування якісного догляду за вашою близькою дюдиною.

 

Приватний пансіонат у Львові для літніх надає професійний догляд і медичне спостереження за людьми похилого віку.

 

У нас літня людина отримуєте якісне медичне обслуговування, комфортні умови для проживання, нові сучасні номери, облаштовані всім необхідним для перебування в них людей похилого віку з різними хворобами (лежачі хворі, літні люди з переломом шийки стегна, онкохворі, люди похилого з хворобою Альцгеймера та Паркінсона ). Також ми пропонуємо психологічну допомогу досвідченого психолога, який постійно стежить за душевним станом наших постояльців.

У приватному будинку для літніх людей у ​​Львові завдяки правильно організованому дозвіллю, літні люди відчувають себе частиною суспільства та нашої команди. Для літніх людей ми пропонуємо спільні перегляди фільмів, настільні ігри, читання улюблених книг, рукоділля, а також музичні вечори.

 

Пансіонат у Львові для літніх людей, а також для тяжкохворих і лежачих людей, надає комплекс послуг, які дозволяють нашим постояльцям відчувати себе як можна краще. У нас люди похилого віку знаходять нових друзів і знайомих, як можна більше гуляють на свіжому повітрі, дізнаються щось нове, розвиваються. Ми намагаємося зробити старість наших постояльців щасливою.