+380968832849

24 години на добу ми на зв'язку з вами

Дім престарілих у Львові- працюемо у воєнний час!

 

 

Про нас

В наш час влаштувати свою близьку літню людину в приватний будинок престарілих намагається все більше і більше людей. А послуги по догляду за людьми похилого віку стають все більш популярними. Це пов'язано з тим, що в будинках для людей похилого віку підвищилась якість обслуговування та з відкриттям нових приватних пансіонатів для літніх людей. У домашніх умовах літній людині неможливо надати правильний догляд і професійну медичну допомогу. Тому оформлення літньої людини в будинок престарілих - правильне рішення для організування якісного догляду за вашою близькою дюдиною.

 

Приватний пансіонат у Львові для літніх надає професійний догляд і медичне спостереження за людьми похилого віку.

 

У нас літня людина отримуєте якісне медичне обслуговування, комфортні умови для проживання, нові сучасні номери, облаштовані всім необхідним для перебування в них людей похилого віку з різними хворобами (лежачі хворі, літні люди з переломом шийки стегна, онкохворі, люди похилого з хворобою Альцгеймера та Паркінсона ). Також ми пропонуємо психологічну допомогу досвідченого психолога, який постійно стежить за душевним станом наших постояльців.

У приватному будинку для літніх людей у ​​Львові завдяки правильно організованому дозвіллю, літні люди відчувають себе частиною суспільства та нашої команди. Для літніх людей ми пропонуємо спільні перегляди фільмів, настільні ігри, читання улюблених книг, рукоділля, а також музичні вечори.

 

Пансіонат у Львові для літніх людей, а також для тяжкохворих і лежачих людей, надає комплекс послуг, які дозволяють нашим постояльцям відчувати себе як можна краще. У нас люди похилого віку знаходять нових друзів і знайомих, як можна більше гуляють на свіжому повітрі, дізнаються щось нове, розвиваються. Ми намагаємося зробити старість наших постояльців щасливою.

 

Популярне

хоспіс Львів

будинок для літніх людей

реабілітація після інсульту львів

як оформити людину в будинок престарілих

реабілітація після перелому стегнової кістки

брюховичі реабілітаційний центр після інсульту