Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Про нас - Будинок для престарілих та інвалідів у Львові

В наш час влаштувати свою близьку літню людину в приватний будинок престарілих намагається все більше і більше людей. А послуги по догляду за людьми похилого віку стають все більш популярними. Це пов'язано з тим, що в будинках для людей похилого віку підвищилась якість обслуговування та з відкриттям нових приватних пансіонатів для літніх людей. У домашніх умовах літній людині неможливо надати правильний догляд і професійну медичну допомогу. Тому оформлення літньої людини в будинок престарілих - правильне рішення для організування якісного догляду за вашою близькою дюдиною.

Приватний пансіонат у Львові для літніх надає професійний догляд і медичний супровід.

 

У нас літня людина отримуєте якісне медичне обслуговування, комфортні умови для проживання, нові сучасні номери, облаштовані всім необхідним для перебування в них людей похилого віку з різними хворобами (лежачі хворі, літні люди з переломом шийки стегна, онкохворі, люди похилого з хворобою Альцгеймера та Паркінсона ). Також ми пропонуємо психологічну допомогу досвідченого психолога, який постійно стежить за душевним станом наших постояльців.

У приватному будинку для літніх людей у ​​Львові завдяки правильно організованому дозвіллю, літні люди відчувають себе частиною суспільства та нашої команди. Для літніх людей ми пропонуємо спільні перегляди фільмів, настільні ігри, читання улюблених книг, рукоділля, а також музичні вечори.

 

Пансіонат у Львові для літніх людей, а також для тяжкохворих і лежачих людей, надає комплекс послуг, які дозволяють нашим постояльцям відчувати себе як можна краще. У нас люди похилого віку знаходять нових друзів і знайомих, як можна більше гуляють на свіжому повітрі, дізнаються щось нове, розвиваються. Ми намагаємося зробити старість наших постояльців щасливою.

До нашого будинку інвалідів у Львові можна поселити людей похилого віку з різними захворюваннями: ➤➤ хвороба Паркінсона, Альцгеймера,
➤➤ люди похилого віку з інвалідністю,
➤➤ лежачі хворі,
➤➤ літні з переломом шийки стегна,
➤➤ люди після тяжких травм та операцій,
➤➤ онкохворі. Догляд за хворими літніми людьми в будинку-інвалідів вимагає не тільки терпіння та досвіду, а й професійних навичок. Повага та терпляче ставлення до кожного постояльця, професіоналізм фахівців приватного пансіонату у Львові забезпечує легку старість.
Нам важливо, щоб люди похилого віку, які живуть у нас в пансіонаті, відчували себе затишно і комфортно. Наш будинок для людей похилого віку забезпечить:

➤➤ Гідну старість вашим близьким;

➤➤ Цілодобовий догляд;

➤➤ П'ятиразове харчування;

➤➤ Комфортні умови проживання;

➤➤ Медичний супровід;

➤➤ Організоване дозвілля.

Популярне

хоспіс Львів

будинок для літніх людей

реабілітація після інсульту львів

як оформити людину в будинок престарілих

реабілітація після перелому стегнової кістки

брюховичі реабілітаційний центр після інсульту