Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Послуги доглядальниці для літніх і лежачих хворих

У приватному будинку для літніх людей «Турбота про близьких» надається широкий перелік послуг по догляду за людьми похилого, тяжкохворими й лежачими хворими людьми.

Якщо вам потрібні послуги доглядальниці для перерахованих вище категорій людей погодинно, на день або цілодобово, ми можемо надати вам дозвіл на вибір висококваліфікованого, досвідченного медичного працівника.

Люди похилого віку дуже цінують увагу.  Навіть при відсутності важких захворювань, великий вік має найсильніші наслідки для організму, що призводить до необхідності підвищеного догляду за літнім.  Прості та звичні для кожного з нас щоденні турботи — прибирання, похід в магазин, оплата комунальних послуг, прання і прасування вимагають від літніх величезних зусиль, а деяким вони й зовсім непідвладні.  Що вже говорити про тих, хто страждає захворюваннями, не здатний обслужити свої мінімальні гігієнічні потреби, до того ж вимагає медичного догляду та спостереження.

Залишати таких людей наодинці з собою і своєю безпорадністю жорстоко і небезпечно, адже крім того, що це може привести до побутових травм, нещасних випадків, старому гарантована депресія.

Кваліфіковані послуги доглядальниці для літніх і лежачих хворих допоможуть уникнути неприємних ситуацій і забезпечать людям похилого віку належний догляд і рівень життя.

Переваги пансіонату «Турбота про близьких»

Персонал нашої клініки - це медпрацівники з великим стажем і багатим досвідом.  Саме тому, ми можемо надати не просто послуги «няні», а при необхідності, надати професійний медичний догляд:

контроль життєво важливих показників організму;

проведення медичних маніпуляцій і процедур (уколи, крапельниці, клізми)

процедури особистої гігієни;

проведення гімнастики та масажів;

реабілітація після захворювань.

Окремо варто зупинитися на догляді за лежачими хворими.  Для сім'ї хворого це величезний стрес, адже догляд за такими родичами важкий як фізично, так і морально.  Крім того, особливістю догляду за лежачими хворими є те, що необхідно мати спеціальні знання і навички, щоб не нашкодити й не зробити гірше.  Саме тому так важливо вдатися до професійних послуг доглядальниці.

Подбайте про здоров'я своїх літніх родичів і надайте забезпечення належного рівня життя професіоналам, тоді ви будете впевнені, що вони в надійних руках.