Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Будинок для людей похилого віку на місяць

Старий – що малий. Іноді літню людину неможливо залишити без нагляду ні на хвилину. Але постійна опіка утомлива для обох. Опікуваний відчуває незручність за те, що «краде» час та сили своїх близьких. Діти та родичі літніх чи інвалідів змушені щодня, приходячи додому після напруженого трудового дня, «заступати на другу зміну».

У нашому менталітеті закладено відповідальність за своїх людей похилого віку, турбота про тих, хто дав нам життя, виростив, виховав. Суспільство засуджує дітей, які віддають своїх батьків у будинки для людей похилого віку. Проте, навіть самовідданій людині час від часу потрібен відпочинок. Якщо ви категорично не хочете віддавати близьку людину чужим людям, але перепочинок вам гостро необхідний, рішенням може стати тимчасове поселення в приватний будинок для людей похилого віку "Турбота про близьких".

П'ять причин для тимчасового поселення

Догляд за літньою хворою людиною – важка праця, яка потребує постійної напруги фізичних та моральних сил. Підвищене моральне та фізичне навантаження вимотує, вбиває почуття, позбавляє людину радощів життя. Крім того, у кожній сім'ї іноді виникають незаплановані ситуації, коли немає можливості приділити літньому хворому родичу таку ж кількість уваги, що й раніше. Це можуть бути:

Необхідність терміново виїхати, наприклад, у відрядження або до родичів.

Зміна життєвих обставин – народилася дитина, змінилася робота.

Приїзд родичів чи друзів.Моральна та фізична втома від щоденних турбот щодо догляду за літньою хворою людиною, необхідність набратися сил, відпочити, переключитися, виїхати на курорт.

Раптове звільнення доглядальниці, неможливість швидко знайти підходящу заміну.

З цих та інших непростих ситуацій можна вийти за допомогою тимчасового поселення вашого родича до пансіонату для літніх «Турбота про близьких».

Будинок для людей похилого віку – майже санаторій

Влаштовуючи своїх близьких у приватний будинок для людей похилого віку, необхідно пам'ятати, що на всіх гостей поширюються однакові правила, навіть не тих, хто не збирається затримуватися тут надовго. Це режим дня, повноцінне збалансоване харчування, посильне фізичне навантаження, ЛФК, масаж. Кожен віковий пацієнт регулярно оглядається лікарем. Щоденно здійснюється контроль артеріального тиску, вимірюється температура тіла.

Завдяки такому підходу справа може бути обставлена так, ніби ваш родич приїхав на відпочинок у санаторій. Тим більше, що щоденні прогулянки на зеленій території теж є частиною розпорядку дня.

Вільний час гостей пансіонату розписано годинами. Заняття за інтересами, спілкування у колі ровесників, спільні перегляди телепередач допоможуть літній людині відчути себе залученим до навколишнього життя, відвернуть від поганих думок, мотивують не зупинятися у розвитку і не дадуть замкнутися у собі. У базовий догляд за людьми похилого віку включені:

  • щоденне прибирання приміщення;
  • допомога у самообслуговуванні, пересуванні;
  • зовнішній огляд, консультації;
  • контроль випорожнення, сечовипускання, при необхідності зміна підгузків;
  • індивідуальний вибір живлення.

Тяжким лежачим хворим забезпечується санітарний догляд та медична підтримка. Зокрема, розроблені та постійно розвиваються програми реабілітації після інфаркту, інсульту, перелому шийки стегна. Пацієнти з деменцією перебувають під контролем молодшого медичного персоналу. Прийом ліків також відбувається у присутності медсестри.

Але головною перевагою тимчасового помешкання близької людини в пансіонат для літніх перед постійним є те, що ви будь-якої миті можете забрати його назад додому. Почуття провини не повинно вас переслідувати.

Пам'ятайте, приміщення літнього родича в приватний пансіонат на місяць або два - лише тимчасове рішення, не треба виносити собі вирок. Ви зовсім не поганий син чи дочка. Навпаки, ви відкриваєте перед своїми близькими нові можливості. Крім того, ви завжди зможете повернутися до самостійної турботи про ваших рідних людей похилого віку.

Варто спробувати. Ми впевнені – ваші близькі вам будуть вдячні.