Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за лежачими хворими у Львові

Пансіонат «Турбота про близьких» гарантує, що догляд за лежачими хворими буде здійснюватися без перерв (вдень і, якщо в цьому виникне потреба, вночі) та відповідно до всіх вимог у плані здоров'я. Лікарі та доглядальниці нашого центру не бояться можливих труднощів, які пов'язані з хворобою літньої людини.

Старість не щадить нікого і багато хто в похилому віці виявляється прикутим до ліжка. Доглядати таких хворих дуже не просто. Адже для цього необхідно завжди знаходитись поряд і враховувати всі нюанси стану здоров'я літньої людини, щоб не нашкодити їй ще більше.

Пансіонат «Турбота про близьких» гарантує, що догляд за лежачими хворими буде здійснюватися без перерв (вдень і, якщо в цьому виникне потреба, вночі) та відповідно до всіх вимог у плані здоров'я. Медсестра та доглядальниці нашого центру не бояться можливих труднощів, які пов'язані із хворобою літньої людини. Однак для них це не просто механічна робота, а сфера діяльності, до якої вони ставляться з душею.

Саме тому догляд за літніми буде здійснюватися щодня та в обов'язковому порядку. Він включатиме не тільки щоденний медичний огляд, який проводиться головним лікарем, але також:

  • загальні оздоровчі процедури;
  • бесіди з психологом – за потребою та бажанням людини;
  • послуги масажу та будь-які інші профілактичні заходи;
  • догляд за лежачими хворими в будинок для людей похилого віку.

Догляд за старими лежачими хворими

Не менш важлива роль відводиться організації дозвілля та вільного часу. Ми розуміємо, що дуже важливо зайняти літню людину, довести їй, що вона завжди була і буде корисною для оточуючих. З цією метою ми організовуємо різноманітні конкурси, вікторини, а також виїзди на природу чи екскурсії. Адже на 100% ефективний догляд за людьми похилого віку не повинен полягати лише у турботі про їхнє здоров'я, тим більше що душевний стан також впливає на нього. Тому ми робимо все, щоб люди у віці, які перебувають у нас, жили повноцінним життям і при цьому були здорові та відчували себе чудово.

Пансіонат «Турбота про близьких» має у своєму розпорядженні все необхідне медичне обладнання для догляду за хворими людьми. Йдеться про спеціальні крісла, зручні ліжка і все інше, в чому виникне необхідність. Догляд за людьми похилого віку справді буде комплексним, а в його повноцінності сумніватися не доводиться. Ми маємо весь спектр лікарських засобів та інвентарю, який дасть можливість підтримувати оптимальний стан здоров'я.

Дізнатися про всі деталі докладніше можна, якщо зателефонувати за вказаними на сайті номерами. Також можлива організація міні-екскурсії для ознайомлення з нашим пансіонатом. Ми робимо все можливе для того, щоб догляд за людьми похилого віку був повноцінним і по-справжньому радісним.