Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Перші симптоми і ознаки коронавируса у літніх

Як літнім людям захиститися від коронавируса: алгоритм дій в період епідемії.

Тільки-но встигла з'явитися перша статистика по коронавірус, як стало зрозуміло: найбільшу небезпеку це захворювання становить для літніх людей і пацієнтів, які страждають хронічними хворобами. В основній групі ризику - особи старше 65 років. Ослаблений імунітет, перенесені в минулому інсульти і інфаркти, гіпертонія, проблеми з серцево-судинною системою - ось чому коронавірус небезпечний для літніх людей: захисні функції організму просто не справляються з новим видом інфекції. У всіх країнах уряд закликає пенсіонерів не нехтувати заходами обережності. Особи похилого віку та їхні родичі повинні проявляти свідомість: попередити зараження набагато легше, ніж вилікуватися від діагностованого захворювання.

Перші симптоми і ознаки коронавируса у літніх

З моменту початку спалаху епідемії пройшло достатньо часу, щоб лікарі могли скласти повну картину протікання хвороби. Вона розвивається досить стрімко, тому важливо не пропустити перші симптоми коронавируса у літніх людей, щоб вчасно почати лікування. Будинок для літніх людей у Львові буде гарним місцем перебування літніх людей на період епідемії.

Підвищена температура. Це ознака проявляється в 1-4 день після зараження. У деяких температура супроводжується сухим кашлем, болем у м'язах, слабкістю, діареєю. На цьому етапі інфекцію можна сплутати зі звичайним ГРВІ, через що пацієнти не акцентують увагу на нездужанні, вважаючи його банальною застудою.

Утруднення дихання. Симптом, характерний для 5-6 дня хвороби. Якщо у пенсіонера вже є проблеми зі здоров'ям, ця ознака може проявитися раніше.

На 7 день після інфікування труднощі з диханням посилюються. Цікаво, що інші симптоми слабшають, тобто вогнище інфекції повністю концентрується в легких.

Розвиток гострого респіраторного дистрес-синдрому (день 8-9). Близько 15% від усіх захворілих в цей період надходять в реанімацію, їм необхідно підключення до апарату ШВЛ, оскільки легені не можуть самостійно забезпечувати киснем органи.

На 10-11 день додається різкий біль в животі. Це найгостріший період, після якого, при правильному лікуванні, настає етап одужання.

Отже, якщо пенсіонер відчуває нездужання, йому, в першу чергу, потрібно виміряти температуру. При підвищених показниках (вище 37,5) необхідно відразу викликати лікаря додому або телефонувати у швидку допомогу, особливо в разі, коли висока температура супроводжується утрудненим диханням. Кожен день зволікання здатний привести до незворотних наслідків. Близьким потрібно проговорити цю ситуацію з літнім родичом і пояснити, наскільки небезпечним може бути ігнорування симптомів.

Будинок для літніх людей у Львові забезпече безпеку та піклування вашим літнім родичам.