Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Гіпертонія: поради для літніх

Гіпертонія, це підвищений артеріальний тиск, який часто зустрічається серед найпоширеніших недуг в літньому віці.

Важливо контролювати і вміти вчасно знижувати артеріальний тиск, тому гіпертонія значно підвищує ризик появи серйозних проблем зі здоров'ям, серед яких:

  •  - Ішемічна хвороба серця.
  •  - Інфаркт.
  •  - Серцева недостатність
  • . - Інсульт.
  •  - Судинна деменція.
  •  - Хвороба нирок або їх відмову.
  •  - Втрата зору.
  •  - Стенокардія.
  •  - Захворювання периферичних артерій.
  •  - Задишка під час легкої фізичної активності або вправ.

Для того щоб підтримувати своє здоров'я в нашому пансіонаті "Турбота про близьких" в місті Львові, разом з кваліфікованими медичними працівниками була розроблена ціла програма, що включає список порад і рекомендацій для літніх людей, які страждають від гіпертонії.

Порада №1.

Регулярно контролюйте артеріальний тиск. Моніторинг артеріального тиску літньої людини є ключем до його зниження. Тому в аптечці кожного страждає від гіпертонії людини повинен бути тонометр і відповідні ліки, які призначив вам лікар.

Порада №2.

Приймайте ліки у відповідності з приписами. Якщо лікар виписав ліки приймати таблетки потрібно вчасно. Саме в тій дозування і стільки разів у день, скільки вказав ваш доктор в рецепті. Слідкуйте за кількістю медикаментів та своєчасно поповнюйте свої запаси.

Порада №3.

Підтримуйте здорову вагу. Люди з надмірною вагою можуть знизити артеріальний тиск, втративши всього 5 кг. Хороший фізичний стан позитивно впливає на велику кількість захворювань з літньому організмі, тому не слід нехтувати зарядкою.

Порада №4.

Їжте корисну для серця їжу. Коригування звичок харчування — ефективний спосіб знизити кров'яний тиск. Зосередьтеся на свіжих продуктах, менше жиру і більше фруктів і овочів. Доктор може порекомендувати конкретну дієту для вашого індивідуального випадку.

Порада №5.

Їжте менше солі (натрію) Скорочення використання солі в їжі також допомагає контролювати високий кров'яний тиск. Мета полягає в тому, щоб з'їдати 1,5 г натрію в день.

Порада №6.

Регулярно робіть фізичні вправи Регулярні фізичні вправи допомагають знизити артеріальний тиск. Прагніть до помірної активності, принаймні, 2,5 години на тиждень. Фінська ходьба — це відмінне заняття, яке можна виконувати вдома, на природі або по дорозі в магазин.

Порада №7.

Не паліть. Коли людина курить, нікотин підвищує кров'яний тиск і частоту серцевих скорочень. Куріння також призводить до звуження судин і артерій, що також підвищує кров'яний тиск.

Порада №8.

Пийте менше алкоголю. Алкоголь також підвищує кров'яний тиск.  У літньому віці кількість спиртного повинно бути мінімізовано через загальне негативного впливу рідини на різні обмінні процеси в організмі. 

Порада №9.

Управління стресом.  Артеріальний тиск підвищується, коли людина перебуває у стресовому стані.  Спокій - головний супутник людей, які страждають від гіпертонії.  Різні практики медитації та розслаблення допоможуть навчитися контролювати емоційний стан.

Порада №10. 

Обзаведіться звичкою вести здоровий спосіб життя. Ведення здорового способу життя сприяє зниженню артеріального тиску.  Це означає що потрібно висипатися і пити багато води.  Дотримуйтеся цих рекомендацій і ви зможете позбутися від регулярних нападів підвищення артеріального тиску і насолоджуватися життям, навіть якщо в неї є гіпертонія.