Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Реабілітація та догляд у будинку для літніх людей після інсульту

В будинку пристарілих у Львові  «Турбота  про близьких» проводять реабілітацію після всіх видів інсульту.

Реабілітологи, фізіотерапевти, психологи, логопеди проводять комплексну програму по відновленню втрачених навичок, так як у кожного пацієнта є шанс відновити фізичні можливості свого тіла.

Експерти також вживають заходи щодо відновлення функцій головного мозку: відновлюють мова, пам'ять, дрібну й велику моторику, мислення, орієнтацію в просторі і часі, здатність до міркувань.

Після лікування, часткового або повного відновлення фізичних можливостей, літня людина потрапляє в середовище однолітків, де відбувається соціалізація і спілкування. Це також сприяє прискореної реабілітації та нормалізації психологічного стану. Розглянемо всі етапи реабілітації після інсульту більш докладно.

 

Як відбувається транспортування лежачих хворих у Львові

В першу чергу родичів цікавить, як транспортувати літніх батьків, бабусю чи дідуся, які перенесли інсульт. Транспортування лежачих хворих після інсульту в місті Львові з умов клініки в львівський геріатричний центр можливо тільки після дозволу лікаря і при стабільному стані пацієнта:

Спостерігається позитивна динаміка стану здоров'я;

Відсутність супутніх патологій в гострій формі, які можуть призвести до різкого погіршення стану (кровотечі, шок);

Відсутній ризик виникнення ускладнень при транспортуванні;

Надано рекомендації лікаря щодо подальшого лікування та реабілітації.

У супроводі фахівця, з родичами або без них, здійснюється транспортування пацієнта в будинок престарілих в місті Львів, де подальшим доглядом за лежачими хворими займаються медичні працівники, лікарі та профільні фахівці.

Реабілітація після геморагічного інсульту може бути дуже тривалою, все залежить від відсотка пошкодження мозкової тканини. За міжнародною класифікацією дається оцінка за шкалою Ренкіна та індексом Бартеля, щоб визначити ступінь обмеження фізичних можливостей. Далі проводиться оцінка розумових можливостей і когнітивних функцій. Після оцінки стану пацієнта розробляється програма реабілітації. Програма включає нейрореабилитацию, фізіотерапію, працетерапію та логопедию для відновлення максимальної кількості функцій.

Прогнози щодо відновлення після геморагічного інсульту можуть бути вельми втішними. За статистикою при інтенсивній програмі реабілітації пацієнти досягають кращих результатів у порівнянні з випадками ішемічного інсульту.

 

Коли можна починати реабілітацію після спінального інсульту

Самим рідкісним видом інсульту є спінальний інсульт, який виникає в 1% від усіх випадків. Спінальний інсульт – пошкодження спинного мозку в результаті гострого порушення кровообігу. В результаті нападу виникають порушення функцій рухового апарату і тазових органів.

Симптоми спінального інсульту: гострий біль в хребетному стовпі, періодично з'являється кульгавість, слабкість у кінцівках, параліч, порушення чутливості шкіри, кінцівок, порушення функцій органів таза. Щоб реабілітація після спинального інсульту проходила в безпеці і під постійним контролем медичних працівників, ви можете оформити літнього родича в Львівський геріатричний центр «Турбота про близьких».  Ми надамо мед працівників для транспортування лежачих хворих по місту Львів, щоб визначити хворого з умов стаціонару в умови приватного хоспісу.

Вартість перебування розраховується залежно від побажань родича щодо умов проживання, від діагнозу, супутніх ускладнень, а також хронічних проблем зі здоров'ям (в цьому випадку догляд за літньою людиною може бути цілодобовим), від необхідності в доглядальниці або няні з медичним досвідом роботи, від кількості  і виду щоденних медичних процедур.

 

 

Ми пропонуємо умови, в яких старіння буде проходити в комфорті, з турботою і повагою. Надішліть близьку людину на заслужений відпочинок, де він буде відчувати себе як в санаторії.