Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Роль медсестри в будинках для престарілих

Говорячи про догляд за літньою людиною, багато уваги приділяється вибору лікарів, які здійснюють лікування та моніторинг стану здоров'я старого. Але насправді, медсестри грають нітрохи не меншу роль, і недооцінювати їх зовсім не варто. Саме кваліфікація медсестер визначає якість життя постояльців в будинку престарілих і є одним з основоположних моментів, на які варто звертати увагу.

Літні люди часто страждають різного роду захворюваннями та їх проблеми зі здоров'ям з роками тільки посилюються. І саме медсестра повинна стежити за виконанням усіх лікарських рекомендацій, спрямованих на профілактику загострень і ускладнень. Крім того, за гігієну людей похилого віку також відповідальна медсестра, адже саме це багато в чому визначає фізичний і психологічний стан літньої людини. Для чого в будинках престарілих потрібні медсестри

В кожному медичному закладі, і в тому числі в будинку престарілих, медсестра є правою рукою лікаря. Від неї залежить організаційна робота і, не зважаючи на те, що вона не має права самостійно приймати рішення про лікування пацієнтів, що вона контролює всі процеси. Видача таблетки, уколи, полоскання і промивання – все це лягає на плечі медичних сестер.

Надзвичайно важливо, щоб у тому будинку престарілих, який ви виберете, всі медсестри мали необхідної підготовки та кваліфікацією. Крім того, вони повинні любити свою роботу, щоб виконувати її з задоволенням і завжди залишатися терплячими та привітними.Тому так часто говорять про необхідність психологічного контакту, який неодмінно повинен бути встановлений між персоналом і постояльцями.

В залежності від свого статусу, медсестра може бути черговою або старшої. Чергові завжди підкоряються старшої, а старші лікарям. Така система дозволяє підтримувати порядок у закладі й виключити непорозуміння в екстрених випадках.

 

Медсестри в приватному будинку для людей похилого віку «Забота о близких»

«Забота о близких» - одне з найкращих спеціалізованих закладів, яке існує на сьогодні в Україні. І медсестри грають в цьому далеко не останню роль. Високопрофесійно виконуючи свої обов'язки, вони забезпечують мешканцям комфортні умови життя: стежать за приймання ліків, підтримують зовнішній вигляд старих, виконують їхні прохання і допомагають у всьому.

Всі медсестри, які працюють в приватному будинку для людей похилого віку, проходять ретельний відбір і володіють всіма якостями, необхідними для виконання даної роботи. Їх вміння знайти підхід до кожного старому, який перебуває в закладі, дозволяє підтримувати позитивний настрій, а неухильне виконання всіх лікарських приписів гарантує підтримання стану здоров'я людей похилого віку і їх ефективне лікування протягом всього часу.