Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Як доглядають за онкохворими в платних будинках для літніх людей

Рак, як і гіпертонія, діабет і артрит, вважається хворобою старості. Насправді, всесвітнє товариство клінічної онкології називає старіння єдиним найбільшим фактором ризику розвитку раку. Вік також збільшує ризик інших захворювань і травм, які можуть впливати на те, як організм реагує на рак і його лікування. Ці та інші чинники необхідно враховувати при прийнятті рішень про лікування недуги й догляді за хворими.

Велика кількість літніх людей хворих раком по всій країні щорічно надходять в приватні установи по догляду за людьми похилого віку. Пацієнти з діагнозом раку мають більш як 50% ймовірності смерті протягом першого року. З-за цієї статистики основна практика, яку застосовують до хворих на рак у будинках престарілих, зосереджена на догляді придушення больового синдрому, а не лікування захворювання.

На відміну від медичних установ, пансіонат не може лікувати такі серйозні захворювання, і люди, які потрапляють у будинки для людей похилого віку найчастіше вже знаходяться на останніх стадіях розвитку недуги. Все, що в силах персоналу пансіонату — полегшити страждання, надати належний догляд за хворими, який неможливо отримати вдома і постаратися скрасити час, що залишився. На різних стадіях раку потреби пацієнта змінюються. Деякі літні люди можуть безпечно залишатися вдома на ранніх термінах розвитку хвороби, але в міру прогресування вони вимагають додаткового догляду.

Хворі на рак на останніх стадіях дуже слабкі, тому потребують постійного догляду, а якщо вони живуть одні або у родичів немає можливості залишатися вдома цілодобово, то такі установи як приватний будинок для людей похилого віку "Забота о близких" є чи не єдиним виходом.

На території пансіонату працюють працівники з медичною освітою. Вони не доктора, але цілком здатні надати першу допомогу, ввести ліки, поставити крапельницю, зробити масаж, проконтролювати прийом антибіотиків та інших ліків і вести моніторинг стану здоров'я. Крім того, такий догляд стосується і допомоги у побутових речах. Не всі здорові старички можуть самостійно прийняти душ, обрізати нігті на ногах або вийти на вулицю, а хворі й зовсім іноді не можуть донести ложку до рота. У цій сфері ми також дбаємо про надання належного догляду за хворими. Ми стежимо за їх гігієною, харчуванням і комфортом в цілому.

Оскільки з віком ризики розвитку хвороб збільшуються, переїзд в будинок для престарілих може розглядатися в якості профілактичних заходів. Турбота про дідусів і бабуся — це більш ніж провідати їх раз на місяць і допомогти донести важкий пакет. Ви повинні думати наперед. При появі перших ризиків і загроз слід відразу ж зайнятися їх усуненням, і якщо вдома зробити це ви не можете, тоді приватний будинок для людей похилого віку "Забота о близких" - це те що вам потрібно. Ми впевнені, що місце не схоже на лікарню, в якій на людину не тиснуть стіни, а персонал привітний і доброзичливий набагато більше сподобається вашим рідним в якості будинки на період лікування і реабілітації.