Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Умови проживання у приватному будинку престарілих

За останні кілька десятиліть будинку престарілих сильно змінилися. Ці зміни, на жаль, були викликані не державним регулюванням, а тиском з боку споживачів. Звичайно ж ми говоримо про приватних установах. Сьогоднішні будинку престарілих — це високоякісні установи по догляду та лікування літніх людей, які відчувають серйозні проблеми зі здоров'ям і / або мають психічні розлади. Майже половина всіх людей, які живуть у будинках престарілих, старше 85 років. Деякі жителі молодше 65 років. Більшість з них — жінки, багато з яких не мають чоловіка. У багатьох також є лише невелика група членів сім'ї та друзів для підтримки.

Ще одна відмінна риса приватних закладів від державних умови в яких ваші близькі будуть проживати. Потрапляючи до нашого будинку для людей похилого віку "Забота о близких" на ознайомчу екскурсію люди відчувають себе як вдома.

Ніяких білих лікарняних стін, холодних підлог і порожніх коридорів. Ваші близькі просто переїжджають в приватний котедж, в якому крім них живуть і інші люди їх віку. Чисті і світлі кімнати з гарною меблями, свіжим ремонтом і всією необхідною технікою допомагають створити комфортні умови для проживання. Ви самі можете вирішити, в якій кімнаті хочете поселити свого родича. На вибір пропонуються як одномісні спальні, так і кімнати з "сусідами". Крім комфортних кімнат для відпочинку на території нашого пансіонату є окремі санвузли, кухня, вітальні, місця для відпочинку обладнані у внутрішньому дворі. Ми намагаємося зробити все щоб людина не відчувала себе покинутою, а потрібною, прийнята ще однією сім'єю, новими друзями та людьми готовими про неї піклуватися.

 

Наш будинок для літніх людей обладнаний не тільки з акцентом на комфорт, але і безпеку.

Жодних слизьких сходів і підлог. В нашому будинку, вашим рідним абсолютно нічого не загрожує.

 

Будинки престарілих все частіше пропонують медичні послуги, аналогічні тим, що пропонуються в лікарнях після операції, хвороби або інших раптових медичних проблем. Літні люди потребують більш високому рівні турботи і довше знаходяться на стадії реабілітації ніж молоді. Звичайно ж рівень надання медичних послуг у приватних центрах "на голову вище", ніж у державних. У нього входить: кваліфікований догляд;

ортопедична допомога (догляд за м'язами, суглобами і кістками);

дихальні процедури;

підтримка після операції;

фізична, професійна та логопедична терапія;

внутрішньовенна терапія і антибіотики.

 

У будинку для людей похилого віку "Забота о близких" надаються консультації з питань харчування, послуги соціальної роботи та розважальні заходи, а також тимчасовий догляд, хоспіс та догляд наприкінці життя. Всупереч стереотипу, сім'ї не кидають своїх близьких, поміщаючи їх в будинок престарілих. Насправді, практично всі жителі таких установ мають сім'ї. Їх члени регулярно відвідують жителів і беруть участь у загальному догляді за своїм родичем.