Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Як здати людину в будинок престарілих в Україні, і як зрозуміти, що в цьому є необхідність?

Догляд і турбота про людину у віці — проблематичне заняття, що вимагає максимальної віддачі. Це добре, якщо близька не страждає від захворювань, що впливають на психіку і фізичний стан. Але ж буває інакше, коли мама, тато, дідусь чи бабуся потребують уваги 24 години на добу. Саме з-за цього, багато людей думають, як влаштувати пенсіонера в будинок престарілих. Але перш ніж про це замислюватися, слід розібратися, які види пансіонатів для цієї категорії людей бувають.

Типи будинків престарілих

В установі розглянутого типу, за кожним постояльцем проводиться належний цілодобовий догляд, турбота, супровід медичного характеру, увагу, які так необхідні для довголіття та гідного життя. Регулярне спілкування на різні теми, і заняття улюбленою справою — теж дуже важливий фактор. Будинки престарілих бувають двох типів:

 

Приватні. Вони зазвичай платні, і відрізняються наявністю персоналу, найвищого кваліфікаційного рівня.

Державні. Проживання у них безкоштовне. Підійдуть для одиноких стареньких дідусів та бабусь. Але щоб туди влаштуватися, необхідно врахувати деякі умови.

Як оформити пенсіонера в будинок престарілих державного типу? Все дуже просто! Але перш ніж думати про це, варто зрозуміти, хто може скористатися такою можливістю. На піклування держави мають право люди, що досягли пенсійного віку, інваліди другої та першої групи, яким виповнилося 18 років, що не мають сім'ї, близьких працездатних родичів.

В першу чергу, право на місце в державному будинку престарілих, можуть скористатися «чорнобильці» 3-ї, 2-ї та 1-ї категорії, ветерани війни і праці, рідні загиблих військових, якщо вони не мають близьких родичів з можливістю працювати.

 

Приватні установи не висувають особливі умови. Завдяки тому, що рідні клієнта, або він сам (якщо є така можливість), оплачує послуги, функції тут виконуються краще, і використовується індивідуальний підхід до кожного гостя.

 

Це все зрозуміло! А як оформити інваліда в будинок престарілих? Не переживайте про це! Просто зв'язуйтеся з нашими привітними консультантами. Вони відповідять на всі питання, що цікавлять Вас, а потім запишуть на ознайомчий візит, який дозволить познайомитися з персоналом, і побачити надані умови.