Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Найпоширеніші хвороби літніх людей

Багато хто думає, що захворювання в літньому віці вже не лікуються. Саме тому пенсіонери впадають в депресію. З усім тим, це не є правдою.

Завдяки розвитку медицини якщо хвороба не виліковна, то можна її полегшити. Таким чином, покращиться життя людини похилого віку.

До 60-ти років практично кожна людина починає щось боліти. По закінченню часу стає все гірше. Здебільшого такі хвороби стають вже хронічними, слабшає імунна система.

Лікувати такі недуги потрібно в комплексі, а не так, як у молодих людей.

Найбільш поширені захворювання вимагають особливий догляд за пацієнтом.

Хвороби серця і судин

 

Атеросклероз, наприклад, зустрічається фактично у кожної літньої людини. Це одна з причин розвитку хвороби серцево-судинної системи: аритмії, інфаркту.

Часто трапляється мозковий інсульт, артеріальна гіпертензія.

Подібні патологічні недуги сприяють смертності великої кількості людей – в рік помирає близько 15 000 000 чоловік.

Щоб знизити ризик появи захворювання, необхідно стежити за тим, що хворий їсть. Йому заборонено палити і набирати вагу, оскільки розвиток атеросклерозу загрожує тим, що в крові перевищується цукор, розвивається діабет.

 

Хвороби суглобів

 

У пенсіонерів обмежена рухливість, і це пов'язано із захворюваннями суглобів. Це може бути артрит або артроз, викликає болю. Між суглобами руйнуються хрящі, починається остеоартрит. Кінцівки, на які припадає максимальне навантаження – уражаються найбільше.

Крім приймання ліків, хворому потрібно робити вправи.

Також багато страждають від ревматоїдного артриту. В такому випадку також варто пропити курс протизапальних препаратів.

На м'язові тканини потрібно давати помірне навантаження, а ось суглоби не турбувати.

Літні люди з-за вікової незручності часто стикаються з переломами, через те, що з кісток вимивається кальцій. Рекомендовано не поспішаючи ходити і пити препарати для зміцнення кісткових тканин.

При ураженні суглобів, для більшої зручності варто купити спеціальні пристосування: відповідні столові прилади, сидіння для унітаза та багато іншого.

 

Захворювання шлунково-кишкового тракту та сечовивідної системи

 

Нетримання випорожнень – ще одна часта недуга людей у віці. Ця хвороба свідчить про серйозні проблеми зі здоров'ям, починаючи від інфекції, закінчуючи дисфункцією нирок. М'язи таза починають слабшати, на сечовий міхур чинить тиск пухлину і т. д.

Лікар повинен обстежити пацієнта, виявити причину порушення і призначити лікування. Так вдасться швидше одужати.

Безліч захворювань можна вилікувати без наслідків.До проблеми варто підійти з максимальною серйозністю.  Ті хвороби, які здаються зовсім невиліковними — можна вилікувати, якщо вчасно почати займатися цим питанням.

Пацієнту стане набагато краще, йому стане простіше і комфортніше жити.  Куріння сприяє передчасному старінню.  Як і нераціональний денний раціон, алкогольні напої та інше.  До того ж, це може відбитися на вазі.  При усуненні негативних факторів, людина не буде так часто хворіти.