Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за літніми людьми з поганим зором

Будинки престарілих у Львові – то місце, де створені всі умови для літніх людей, за якими необхідно здійснювати щогодинний і уважний догляд. У більшості з них поганий зір. Значить, догляд повинен бути особливо ретельним, адже часом ці люди самі не можуть зорієнтуватися в просторі і їм потрібно поряд надійне плече персоналу. Також важливо, щоб будь-старому в такому закладі було затишно, комфортно, цікаво і тепло – як вдома. І якщо ви родич або знайомий такого старого людини, то зробіть його життя безпечним і продовжите його в наших будинках для літніх людей, звернувшись за порадою до нас. Тут же можна залишити заявку або задати запитання.

Не бійтеся будинків престарілих

У деяких людей образ будинку престарілих львів складається з якихось похмурих картинок – з облізлим стелями або темним інтер'єром. Такого вже давно немає в помині! Будинок, куди буде визначено літня людина з поганим зором, будь то державна установа чи приватний будинок престарілих львів – це красиві затишні приміщення, поруч є сад та майданчик для гулянь і розваг. Старенькі живуть по одному або двоє людей – як захочуть самі. Але найважливіше – вони вже не ізольовані від суспільства і не заточені у чотирьох стінах, в кращому випадковий з доглядальницею, в гіршому – наодинці з собою. А адже це небезпечно літнім людям, тим більше з поганим зором і без нагляду медиків. Ризик величезний.

А пансіонат для престарілих львів представить всі блага літнім людям:

Спілкування з однолітками;

Повноцінне життя в соціумі:

Постійний нагляд кваліфікованих медиків;

Сучасне медичне обладнання для діагностики та своєчасного лікування;

Просторі холи;

Кімнат для розваг, ігор, спілкування;

Спецзасоби для пересування інвалідів;

Режимне повноцінне 5-разове харчування;

Дієти – при показаннях;

Організовані прогулянки на свіжому повітрі;

Загальні свята та заходи.

Організація дозвілля: чаювання, святкування, культурні заходи.

Приватний пансіонат для престарілих львів дасть все необхідне літнім людям з поганим зором. Медики будуть діагностувати рівень зору щотижня і приймати необхідні заходи, щоб стабілізувати його.

Все це неможливо зробити в домашніх умовах, навіть якщо поруч – доглядальниця з медичною освітою.

На нашому сайті ви знайдете тільки кращі будинки для престарілих, де точно вашому літньому родичу буде добре і цікаво, а якщо щось не сподобається, то забрати його додому ніколи не пізно.

А якщо старий лежачий або повністю сліпий

 

Якщо навіть лежачий хворий і не бачить взагалі, то відхід буде здійснюватися на найвищому професійному рівні:

Обстановка - подібна до домашньої;

Інтер'єр – з акваріумами, квітами, картинами, м'якими меблями та ін.;

 Медики чергують в цілодобовому режимі;

 Кожні 2-3 дні - гігієнічні процедури;

 Медикаментозне лікування відповідно до діагнозом;

 Тим, хто не може самостійно пересуватися, щоденні прогулянки.

 

Турбота, увага, кваліфікований догляд продовжать життя навіть важко хворим людям.  Для рідних двері пансіонату відкриті завжди.  Всі родичі можуть бути спокійні, адже їх людина в надійних професійних руках кращих медиків міста, а також вони точно:

 В безпеці;

 захищені;

 Під контролем медиків;

 У колі друзів-ровесників;

 У домашньому інтер'єрі.

Цей стан продовжує життя людям похилого віку і сприяє їх гарному настрою.  Звертайтеся до нас, якщо ви хочете дати вашому дідка повноцінну довге життя і пофарбувати її новими фарбами.