Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Будинки для людей похилого віку в США

Система соціального забезпечення США розвинена досить добре, і більшість пенсіонерів живуть в будинках престарілих.  Коли настає старість і людина вже не може себе обслуговувати, зазвичай він переїжджає в інтернат.

Будинки для людей похилого віку в США

Види будинків престарілих:

-звичайні;

-реабілітаційні.

Звичайні будинки престарілих в США майже нічим не відрізняються від пансіонатів.  Різниця полягає лише в постійній присутності медсестри або чергового і культурних програмах для пенсіонерів.  Вони включають заняття співом, музикою, малюванням, рукоділлям.  В установах є спортзали, музичні куточки з інструментами і кафетерії.

Будинок пристарілих у Львові максимально намагаються забезпечити своїх постояльців всім необхідним для повноцінного життя.

Реабілітаційні центри забезпечують відновлення людей, які потребують кваліфікованого догляду після травми, хвороби або операції.  Як правило, перебування в таких установах короткочасно.  У будинку для літніх людей у Львові є відділення для людей, які проходять реабілітацію або лежачі хворі.

Будь-який будинок престарілих в Америці надає послуги соціалізації, психологічної реабілітації та обслуговування проживаючих для їх щасливого життя та «домашнього» комфорту.

Витрати на утримання

Вартість догляду за людьми похилого віку залежить від штату, виду установи, терміну перебування, необхідності спеціальних програм.  Є пансіонати, де діє режим «все включено», в деяких стягується плата за додаткові послуги, наприклад, фізичну, мовну терапію та інші.

Середні щомісячні витрати залежать від штату проживання.  Дешевше обслуговування в Оклахомі, де проживання в номері на двох коштуватиме $ 4471, а в окремому номері - $ 5293. Найдорожче коштує обслуговування в аляскинських пансіонатах.  Місце в номері на двох коштує $ 23433, в окремому номері - $ 24335.

Якщо люди похилого віку живуть вдома і досить періодичної допомоги по господарству, заробітна плата соцпрацівників в середньому становить 20,50 $ за годину, 164 $ в день, 4920 $ в місяць і 59040 $ на рік.  Середня вартість кваліфікованого догляду доглядальниць з проживанням, які мають медичну освіту для USA - приблизно $ 220 в день, 6600 $ в місяць і 79200 $ на рік.

Пільги та субсидії.

У деяких випадках короткострокові витрати на перебування в центрі й обслуговування компенсуються за програмою Medicare.  Також існують спеціальні програми: SSI - допомоги малозабезпеченим, і відшкодування витрат інвалідам-ветеранам країни, яку курирує Комітет з Ветеранам (VA).  Залежно від штату США можливі отримання регіональних субсидій, компенсація частини проживання, отримання безкоштовних продуктових наборів.

Американські та українські будинки престарілих.

Основна різниця полягає в кількості будинків для людей похилого віку — в США їх значно більше, як державних, так і приватних, і можливості вибору установи.

В Україні так само існують державні будинки престарілих, але їх дуже мало.  Більше приватних будинків престарілих, де рівень послуг прирівнюється до європейських стандартів і один з них будинок престарілих у Львові.

В Америці є спеціалізовані пансіонати, наприклад, тільки для любителів кішок, музики, для жінок, що займаються рукоділлям і так далі.

У всіх американських центрах для літніх людей і більшості міст створена безбар'єрна доступна середа.  Громадяни з обмеженими можливостями можуть безперешкодно переміщатися, використовуючи пандуси й спеціальні механізми.

У Будинку для людей похилого віку у Львові все зроблено для легкого переміщення по пансіонату людям з обмеженими можливостями та інвалідам.

Оформити людини в американський будинок престарілих, на відміну від України, можуть без його волі.  Умовою для примусового переміщення та зміни житла є рішення спеціальної комісії.