Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Користь і шкода скандинавської ходьби для літніх людей

Скандинавська ходьба з палицями для літніх людей - це відмінна заміна занять спортом, які з віком не приносять бажаного результату, а навпаки можуть шкодити, адже організм уже не може витримувати великі навантаження. Геріатричний центр у Львові підтримує похилих людей, які бажають займатися скандинавською ходою.

Скандинавська ходьба для літніх дозволяє організувати необхідну активність для підтримки нормального стану організму.  Для того, щоб не нашкодити під час занять, скандинавська ходьба має певні правила для літніх.  А також повинні враховуватися користь і шкода скандинавської ходьби для літніх.

Наскільки корисна скандинавська ходьба літнім людям дадуть вам відповідб фахівці геріатричного центру у Львові.

Користь ходьби для літніх людей вимірюється в позитивному впливі на основні проблеми, що виникають з віком:

Постійні обережні заняття з палицею для ходьби літніми допомагають контролювати їх вагу, позбавиться від зайвих кілограмів, які негативно впливають на функціонування всіх систем.

Скандинавська ходьба для літніх дозволяє уповільнити процеси старіння, негативно впливають на стан шкіри, зубів, кісткової тканини, серцево-судинної системи.  Щоб тримати організм в тонусі при відсутності протипоказань досить 40 хвилин занять.

Заняття з телескопічною палицею для ходьби літнім людям дозволяють зберегти м'язову масу, запобігти процесу її скорочення.  За допомогою таких занять можна замінити спеціалізовані тренування в залі для цієї мети.

Користь скандинавської ходьби для літніх відображається і на стані легких.  Можна уникнути за допомогою подібного методу задишки, яка супроводжує людей похилого віку навіть при невеликих навантаженнях.

 

Ходьба для літніх дозволяє поліпшити координацію рухів.

Постійні заняття не тільки покращують фізичне здоров'я, але і психологічне. Це вам з упевненістю скажуть співробітники геріатричного центру у Львові. Адже літня людина зайнятий корисною справою, проводить час на свіжому повітрі, спілкується з іншими людьми і т. д Відзначається корисну дію занять на хворих на гіпертонію, цукровий діабет, депресією, хворобою Альцгеймера і Паркінсона, різними патологіями опорно-рухової системи.

Серед переваг можна не відзначити той факт, що для занять можна не виділяти додатковий час.  Ходьбою займаються по дорозі додому з роботи або на роботу, під час походу в магазин.  Навіть нетривалих, але постійних занять досить для того, щоб домогтися бажаного ефекту.

Кому не можна займатися скандинавської ходьбою

Які має скандинавська ходьба протипоказання для літніх?  Не можна вдаватися до подібного заняття після недавньої перенесеної операції.  До протипоказань відносять серцеву недостатність, гіпертонію.  Плоскостопість також не дозволяє активно використовувати метод.Уникати активності потрібно людям з хронічними захворюваннями, патологіями опорно-рухової системи.

Якщо літня людина хоче почати займатися ходьбою з палицями, потрібно впевнитись у відсутності протипоказань, проконсультуватися з лікарем, пройти обстеження.  Недостатньо просто добре себе почувати, іноді проблема може ховатися навіть за відмінним самопочуттям.  Проводити заняття слід під контролем, адже невідомо як може відреагувати організм.  Необхідно уникати сильних навантажень. У геріатричному центрі у Львові літні люди все фізичні заняття проходять під наглядом фахівців.