Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Нетримання сечі у похилих людей

Нетримання сечі є дуже поширеним захворюванням серед людей похилого віку, що зачіпає жінок частіше, ніж чоловіків.  Хоча це не боляче, але викликає великий дискомфорт і почуття сорому, і навіть змушує літніх людей йти з соціального життя. На щастя, є способи впоратися з цією проблемою!  Пансіонат для літніх людей у ​​Львові поділиться радою.

 Є кілька типів:

  •  стресове нетримання сечі,
  •  нетримання сечі змішане,
  •  функціональне нетримання сечі,
  •  повне нетримання сечі.

 Хоча ця недуга не  болюча, віна викликає багато дискомфорту, почуття сорому і проблем з нормальним функціонуванням.  Літня людина виходить з суспільного життя, побоюючись, що чхання або гучний сміх приведуть до мимовільного витоку сечі.

 У більшості випадків нетримання сечі зачіпає жінок.  На нього впливають пологи, а також природні процеси старіння - після менопаузи частота нетримання сечі у жінок збільшується вдвічі через зниження рівня естрогену в організмі.  Фактори ризику також включають ожиріння, часті інфекції сечовивідних шляхів і хронічні запори.

 

 Вправи для м'язів Кегеля

 Лікування нетримання сечі у багатьох випадках починається з рекомендації відповідної реабілітації - дуже ефективні вправи для нетримання включають систематичне тренування м'язів Кегеля.  Хоча спочатку це може здатися складним, воно просто складається з затиску м'язів піхви і заднього проходу протягом приблизно 8-10 секунд і повторення цього, починаючи з 5 повторень, досягаючи 25 повторень з плином часу.  Варто робити цей цикл 2-3 рази на день.  Ці вправи зміцнюють і роблять м'язи Кегеля більш еластичними, запобігають зниження таза і нетримання сечі.

 

 Фізіотерапія

Сучасна фізіотерапія включає в себе безліч ефективних, безпечних і мінімально інвазивних методів лікування нетримання сечі.  Спеціальні медичні масажі нормалізують напруга зв'язкового апарату в області сечового міхура, відновлюють нормальний кровообіг в області сечового міхура і покращують функціонування м'язів сфінктера сечового міхура.  Лікування магнітним полем стимулює сфінктер сечового міхура і позитивно впливає на еластичність тканин уретри.  Найкращі результати приносить серія процедур приблизно два рази на тиждень протягом 5-8 тижнів.  У пансіонаті для літніх людей у ​​Львові рекомендують проводити при нетриманні сечі фізіотерапію.

 Лікування нетримання сечі може також включати електротерапію, тобто роздратування чутливих нервових закінчень і індукцію м'язових спазмів за допомогою імпульсного струму.Процедури відновлюють правильне функціонування м'язів сечовидільної системи, покращують їх кровопостачання, а також надають знеболюючу дію, наприклад, в разі хворобливих післяпологових рубців.

 Ці процедури виконуються в багатьох амбулаторіях і поліклініках - цей тип реабілітації у Львові може також використовуватися людьми похилого віку, які перебувають під опікою в пансіонаті для літніх людей.

 

  Медикаментозне лікування

 При необхідності лікування нетримання сечі також включає використання відповідних фармакологічних засобів.

 Варто пам'ятати, що фармакологічне лікування через численні побічних ефектів рідко рекомендується лікарями.

 

  Операція

 Сучасне хірургічне лікування - це процедура, яка полягає введенням спеціальної стрічки під уретру, яка піднімає її, підтримує і з'єднує з сечовим міхуром.  Це мінімально інвазивна і ефективна операція, проте вона вимагає реабілітації протягом декількох тижнів.  Повне лікування нетримання сечі досягається приблизно у 80% пацієнтів, а у решти спостерігається значне зменшення дискомфорту. 

Реабілітацію можна пройти в пансіонаті для літніх людей у ​​Львові.  Таким чином, нетримання сечі можна ефективно лікувати!