Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Люди похилого віку потрібні суспільству!

 У той час, коли всі поспішають, зайняті роботою і заробляють гроші, саме літні родичі привертають нашу увагу до цінності сім'ї і соціальних зв'язків.  У свою чергу, вони очікують лише прийняття своїх слабкостей, які є результатом їх погіршення здоров'я.

 Чому ми повинні спілкуватися з людьми похилого віку?

 Люди похилого віку зазвичай стикаються з проблемами зі здоров'ям.  Будинок пристарілих у Львові намагається надати літнім людям кращу допомогу та медичне обслуговування.  Люди похилого віку мають доступ до лікарів різних спеціальностей, доглядальниці і медсестри постійно стежать за ними.  Але не менш важливо активізувати літніх людей для повсякденних справ.

 Здоров'я залежить не тільки від стану нашого організму.  Благополуччя також впливає на них!  Люди похилого віку люблять відчувати себе потрібними, а молоді люди можуть поділитися своїм досвідом, знаннями і навичками.  Зустрічі з дітьми - це прекрасна можливість розповісти захоплюючі історії, які дозволяють наймолодшим дізнатися світ «тих» часів.  Люди похилого віку  будинку пристарілих у Львові також охоче діляться такими навичками, як шиття, приготування або простий ремонт побутової техніки, які дуже часто зовсім далекі молоді.  Саме від них ми дізнаємося, що якщо щось зламається, варто витратити деякий час на ремонт, а не купувати нову річ негайно.

 Люди похилого віку діляться з нами своїми цінностями, і, в свою чергу, ми можемо приділяти їм належну увагу, допомагаючи їм в їх повсякденній діяльності, проводячи з ними час або ділячись з ними цікавими захопленнями.  Не треба багато, щоб викликати посмішку на обличчі літньої людини!

 

 СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

 Будинок пристарілих у Львові забезпечує активну участь пенсіонерів у громадському житті.  Люди похилого віку можуть і повинні займатися питаннями, важливими не тільки для них самих, але і для оточуючого їх світу.

 

 ФОРМИ АКТИВАЦІЇ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

 Багато громадських організацій, надають різні гуртки, які орієнтовані на людей похилого віку.  На практичних і теоретичних заняттях літні люди можуть не тільки здобувати знання і різні навики, але і ділитися власним досвідом, брати участь в дискусіях і знайомитися з новими людьми.

 Люди похилого віку хочуть відчувати себе потрібними і можуть принести користь суспільству.  Якщо здоров'я дозволяє, варто заохочувати людей похилого віку до волонтерства. Воно може приймати різні форми, наприклад, допомога бездомним тваринам, історичні бесіди в школах або мистецькі заходи, що проводяться спільно з місцевою громадою.

 Варто підтримати людей похилого віку і у встановленні відносин з іншими людьми.Різні форми діяльності, такі як поїздки, похід в кіно або музей, і навіть спілкування в кафе ідеально підходять для цього.

 Будинок пристарілих у Львові завжди раді допомогти своїм постояльцям в будь-яких їх захоплення, а так само ми запрошуємо учнів шкіл для відвідування нашого пансіонату, що завжди корисно для них.

 Заходи, спрямовані на активізацію літніх людей, можуть ефективно впливати на їх здоров'я і благополуччя, і, що найбільш важливо, літні люди також можуть чинити істотний вплив на розвиток місцевих спільнот.  Досить раціонально використовувати потенціал, прихований в їх досвіді, відкритості і цікавості до світу.