Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за літніми людьми в разі депресії

Догляд за літніми людьми в разі депресії

У літніх людей спостерігається вищий ступінь схильності до стресів порівняно з молодими. Вони часто сприймають навколишнє близько до серця, переживають за близьких і співпереживають героям фільмів і серіалів. Депресивний стан особливо важко відчувають самотні літні люди і ті, хто втратив чоловіка. Втрата близької людини часто стає джерелом неврозів і депресивних станів.

Депресія у літніх людей - симптоми і наслідки.

Депресія являє собою втрату радості від життя. У літніх людей характерне постійне погіршення настрою, загальне невдоволення, роздратування з будь-якого приводу. Вони часто розмірковують про близьку смерть і прожите життя. Депресія у літнього часто супроводжується зниженням загального тонусу та енергії. Важливо відзначити, що цей психічний розлад у старого піддається лікуванню, на відміну від деменції або старечого недоумства.

Ознаки депресії у літньої людини: апатія і втрата інтересу до життя і спілкування, зниження або відсутність фізичної активності, надзвичайна самокритика, емоційний біль і внутрішні конфлікти, а також втрата життєвих цілей і замкнутість, дратівливість пенсіонера та недовіра його до оточення, постійні головні болі.

Розпізнати депресію у літнього родича вчасно - завдання, яке часто стикається з труднощами, оскільки багато хто сприймає її за прості примхи старості та зміну характеру. Однак, незважаючи на подібні хибні уявлення, психологічна допомога пенсіонеру в разі депресії є вкрай невіддільною. Якщо в людини спостерігаються розлади мислення, песимістичні думки та уповільнений рух, рекомендується звернутися до лікаря для проведення обстеження. При підтвердженні діагнозу потрібно почати лікування депресії у літніх людей. У Львові лікувати депресію у літнього родича пропонує приватний будинок для літніх людей "Турбота про близьких".

Роль психотерапевта під час депресії у людей похилого віку - підтримка і пошук рішень.

У приватному пансіонаті "Турбота про близьких" допомога психотерапевта в разі депресії являє собою комплексний вплив, спрямований на усунення ознак і симптомів хвороби. Спеціаліст ставить перед собою кілька важливих завдань:

  • - надання підтримки та допомоги літньому з депресією.
  • - спільний пошук виходу із ситуації, що склалася.
  • - допомога в усвідомленні наявності захворювання.
  • - розуміння необхідності спільної роботи з психологом і психіатром у разі депресії.
  • - регулювання та вирішення життєвих труднощів і обставин.
  • - досягнення поставлених цілей.

Основна мета взаємодії літнього з депресією з психологами і психіатрами полягає в корекції поведінкових аспектів у людей похилого віку та наданні допомоги у вирішенні їхніх проблем. Емоційна пригніченість і пригніченість, якщо не отримають своєчасного втручання, можуть призвести до серйозних порушень психічного здоров'я, впоратися з якими стає значно складніше.

Реабілітація після депресії в будинку для літніх людей - ретельний підхід до кожного постояльця.

Ефективне лікування депресії у літніх людей у Львові передбачає застосування медичних препаратів, запропонованих лікарем або психотерапевтом. Наші фахівці активно здійснюють контроль за своєчасним прийомом препаратів, таких як антидепресанти, заспокійливі та снодійні, а також стежать за дотриманням рекомендацій лікаря. При грамотній терапії та дбайливому підході до пацієнта, розлад можна ефективно подолати. Людина перестає страждати і відновлює почуття активності та оптимізму, гідно проживаючи свою старість у товаристві однолітків і турботливого медичного персоналу.