Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за літніми людьми при атеросклерозі

Догляд за літніми людьми при атеросклерозі

Що таке атеросклероз і як він впливає на організм?

Атеросклероз - це довгострокове артеріальне захворювання, яке характеризується накопиченням холестерину в судинах. Ці відкладення приймають форму атероматозних бляшок, що ушкоджують артерії еластичного і м'язово-еластичного типу, простягаються по всьому організму і порушують нормальний кровообіг. Згодом ці бляшки збільшуються, що, в кінцевому підсумку, може призвести до повного закупорювання судини. Великі судини в головному мозку й аорті серця часто стають особливо схильними до впливу атеросклерозу, що може спричинити ішемічну хворобу в літньої людини.

Розвитку атеросклерозу в літніх людей сприяють паління, шкідливі звички, неправильне харчування (особливо жирна їжа), підвищений тиск, відсутність фізичної активності, надмірна вага (ожиріння), цукровий діабет та інфекції. Ця проблема частіше виникає з віком, особливо у літніх чоловіків.

Догляд у приватному пансіонаті при атеросклерозі нижніх кінцівок.

У нашому пансіонаті для людей похилого віку "Турбота про близьких" у Львові часто приймають пацієнтів, які страждають від облітеруючого атеросклерозу нижніх кінцівок. Ця небезпечна хвороба, якщо не лікувати її належним чином, може призвести до необхідності ампутації ніг у літніх людей. Прогресуюча закупорка судин у процесі хвороби спричиняє порушення кровотоку і відмирання тканин. Фахівці працюють із кожним пацієнтом щодня, запобігаючи подальшому розвитку хвороби атеросклерозу в літньої людини.

Розуміння атеросклерозу та надання відповідного догляду - ключові аспекти в управлінні цим серйозним захворюванням.

Лікування атеросклерозу нижніх кінцівок у літніх людей охоплює комплексні методи, такі як лікувальна фізкультура (ЛФК), фізіотерапія, масаж і прийом відповідних медикаментів. Ці процедури проводяться досвідченими лікарями з медичних центрів-партнерів нашого пансіонату. Лікувальна фізкультура ефективно запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок, не даючи змоги крові та лімфі застоюватися і закупорювати артерії. Нормалізація кровообігу знижує ризик ампутації кінцівок старого і розвитку ішемічної хвороби серця. У разі, якщо ампутацію вже проведено, наші медсестри в приватному будинку-інтернаті для літніх інвалідів у Львові нададуть усю необхідну допомогу та лікування. Однак важливо звертатися до лікаря і стежити за своїм здоров'ям, щоб уникнути сумних наслідків.

Гіпертонічна хвороба тісно пов'язана з атеросклерозом, і часто літні люди з гіпертонією стикаються з наслідками атеросклеротичного ураження. Постійний спазм судин сприяє розвитку атеросклеротичних бляшок, що супроводжується постійним болем, запамороченнями, погіршенням пам'яті, задишкою і перебоями в серцевій діяльності. Медсестра в будинку для літніх людей, яка надає цілодобовий догляд, відіграє ключову роль у допомозі хворим впоратися з цими проблемами.

Робота медичного персоналу в пансіонаті "Турбота про близьких" охоплює загальний догляд, відстеження змін у стані здоров'я, щоденну зміну білизни та одягу, годування, контроль виконання рекомендацій лікаря, нагляд за прийомом медикаментів, спілкування з пацієнтом і надання допомоги в гігієнічних процедурах.

Для тих, кому довелося пережити ампутацію кінцівки, важлива допомога психолога. Професійна підтримка допомагає запобігти потраплянню в депресію, і медсестри ретельно стежать за психологічним станом пацієнта, надаючи всю необхідну інформацію лікарю. Психологічна допомога літньому при атеросклерозі або після ампутації відіграє ключову роль у допомозі людині адаптуватися до змін.