Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Ниркова недостатність у людей похилого віку

Причини та форми ниркової недостатності

У момент, коли нефрони нирки гинуть, вона стає нездатною зберігати сталість внутрішнього середовища – це формує цілий спектр причин для прогресування хвороби ниркової недостатності. Якщо розглядати форми ниркової недостатності, то за клінічним перебігом захворювання їх дві:

Гостра (виникає на тлі токсичної або ішемічної дії)

Хронічна (виникає через хронічні захворювання нирок)

Якщо порушена функція нирок, то збільшується ризик загострень серцево-судинних захворювань організму. Необхідні регулярні обстеження, якщо є такі причини:

  • Функціонування суглобів значно погіршилося
  • Дисфункція у роботі нервової системи
  • Захворювання сечових шляхів
  • Часткове ураження судин головного мозку
  • ВІЛ
  • Гепатит В та С
  • Полікістоз нирок
  • Опущення нирок

Часто вік стає однією з причин ниркової недостатності. І, якщо життя виставляє таку умову, то не варто зневірятися. Потрібно правильно і комплексно підійти до проблеми, і зрозуміти, що найближчий родич, перебуваючи в сучасному ритмі життя, не завжди може забезпечити комфортне проживання, належний догляд за людьми похилого віку, і організація таких умов буде йому просто не під силу.

Якщо турбота здійснюється за інвалідом, то, безумовно, краще звернутися до місця, де послуга приватного догляду буде професійно та з комфортним перебуванням. Таким місцем може бути приватний будинок для людей похилого віку, вибір залежить від кожної окремої ситуації.Діагностика захворювання

Оскільки багато хто займається самолікуванням і вчасно не звертається до фахівців, то, як наслідок – пізня діагностика призводить до плачевного результату, адже можливості медицини в цій сфері не безмежні.

Для ефективного дослідження з виявлення ниркової недостатності необхідно:

Регулярне керування терапевтом та нефрологом

Контролювати маркери (виявлення трансформування сечового осаду, гістології, зміни структури візуалізовані та інші)

Звертатися до ендокринолога та кардіолога для діагностики ниркової недостатності на ранній стадії, оскільки від участі у процесі діагностики цих фахівців залежить вибір подальшого способу лікування.

Для більш вірогідного і точного діагнозу застосовують також МРТ і КТ черевної порожнини, УЗД нирок, біопсія ниркової тканини. Важливо, щоб установа, де спостерігається обстежуваний, забезпечило якість цих послуг.

Лікування ниркової недостатності

Сучасні методи лікування пом'якшать симптоми, дадуть відстрочення їх більш серйозних проявів у цій сфері та усунуть базові причини патології.Вибір методів лікування ниркової недостатності великий:

Гемодіаліз (очищення крові)

Плазмоферез (зменшується кількість шкідливих речовин, що знаходяться в плазмі)

Дієта (збільшують кількість необхідних амінокислот, обмежують споживання солі та білка в їжі)

Вимірювання артеріального тиску (зміст його у балансі)

Корекція кислотно-лужного балансу (захист організму зсередини - дотримання балансу рН)

Поповнення дефіциту вітаміну Д (підвищення рівня кальцію виключно під контролем лікаря)

Всі ці методи допомагають додати покращення здоров'я і, як наслідок – комфортний стан пацієнта. А пансіонат для людей похилого віку створить затишні умови, де вони відчуватимуть, що перебувають у надійних руках висококваліфікованих фахівців та просто душевних дбайливих людей.