Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за літніми людьми з деменцією

Догляд за літніми з деменцією - це важка праця для всіх членів сім'ї. У міру розвитку вікового захворювання пацієнт втрачає індивідуальність, втрачає здатність адекватно мислити, деякі фізичні навички.

Кваліфікований догляд за хворим на деменцію можна отримати в інтернаті для хворих на деменцію.

Правильний догляд за престарілим з деменцією дозволяє не тільки скоротити темп розвитку хвороби, але і продовжити життя хворому на кілька років. Однак не кожному під силу спостерігати за тим, як рідна людина бореться із хворобою. На допомогу родичам пенсіонера і самому пацієнту приходять спеціалізовані установи по догляду за людьми похилого віку з деменцією.

Як правильно доглядати за хворим?

Якщо близькі вирішують самостійно доглядати за родичем, варто дізнатися всю інформацію про перебіг захворювання і заходи, які слід вжити, щоб уникнути розвитку ускладнень. Фахівці радять:

створити комфортну домашню атмосферу, виключити сварки, роздратування і докори;

скласти для близького чіткий розпорядок дня;

організувати регулярний медичний контроль, співпрацювати з медперсоналом;

забезпечити регулярне збалансоване харчування;

регулярно стимулювати функції нервової системи за допомогою розумових і фізичних занять.

Щоб старий йшов на поправку, необхідно активно спілкуватися з ним, ставитися до нього з довірою, залучати до домашні справи.

Особливості догляду за пенсіонерами в приватному інтернаті для хворих на деменцію.

Особливо непросто організувати повноцінний догляд за людьми похилого лежачими з деменцією. Саме ця категорія хворих частіше потребує особливого професійного відходу.У стінах будинку для літніх «Турбота про близьких» працює персонал, який вміє виходжувати бабусь і дідусів з подібними віковими недугами. Тут організовують всі необхідні для постояльців умови:

  • комфортне перебування в одномісних номерах;
  • цілодобовий медичний нагляд;
  • контроль прийому препаратів;
  • здорове харчування;
  • профілактика ускладнень;
  • психологічна підтримка;
  • організація дозвілля тощо.

Інтернат для хворих на деменцію «Турбота про близьких» - це дійсно гідне місце для престарілих, що опинилися в непростій життєвій ситуації. У нас постояльці не відчувають себе покинутими, а навпаки, знаходять друзів, знаходять нові хобі та оспівують духом. Телефонуйте!