Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

ТРАНСПОРТУВАННЯ В ПАНСІОНАТ

Перш ніж влаштувати літнього родича в пансіонат на тимчасове або постійне проживання, потрібно подбати не тільки про перебування в стінах установи, а й ретельно продумати поїздку. Приватний пансіонат допоможе організувати трансфер, виконає транспортування дбайливо, безпечно і без стресу. Наші працівники подбають про вашого родича, забезпечать гідну старість, оточать увагою, турботою, нададуть належне медичне супроводження. У штат геронтологічного пансіонату входить чуйний медперсонал, що знає всі тонкощі роботи з людьми похилого віку. Кімнати обладнані сучасними меблями, адаптованої під потреби, є тривожна кнопка для термінового виклику персоналу. Для транспортування лежачих пацієнтів ми використовуємо спеціально обладнану машину, оснащену необхідними медикаментами, носилками, фіксаторами та обладнанням для підтримки життєдіяльності клієнта.

Ми організовуємо безкоштовний трансфер для хворих:

  • знерухомлених через хворобу;
  • людей з інвалідністю, які пересуваються на інвалідному візку;
  • пацієнтів з порушенням слуху, зору та іншими важкими захворюваннями.

Ми гарантуємо високий рівень комфорту в дорозі, уважне ставлення персоналу. По прибуттю в пансіонат вас зустрінуть привітні співробітники, які візьмуть на себе всі турботи по відновленню душевних сил і фізичного здоров'я. Відвідувати родичів можна в будь-який зручний для вас час. Поставити питання можна за вказаними номерами телефону, за допомогою форми зворотного зв'язку або заявки на нашому сайті.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Ті, хто хоча б раз стикався з переміщенням лежачих пацієнтів, знають, що це непросте заняття. Звичні способи перевезення для знерухомленної людини неприйнятні, а в окремих випадках можуть бути небезпечні для життя. Щоб організувати належний рівень комфорту і бути готовим до будь-яких позаштатних ситуацій, необхідно використовувати транспорт, обладнаний приладами моніторингу життєдіяльності, що фіксують ременями й т.д. Щоб занести пацієнта в салон автомобіля будуть потрібні носилки з фіксаторами, які допоможуть запобігти надмірну тряску при перенесенні, забезпечать нормальний доступ кисню. Найкраще рішення - автомобіль швидкої допомоги або реанімобіль, обладнаний для переміщення тяжкохворої людини, і супровід кваліфікованих медиків, які зможуть надати будь-яку медичну допомогу, стабілізують стан пацієнта, виконають необхідні маніпуляції в дорозі.

Перш, ніж приймати рішення про транспортування пацієнта, потрібно оцінити тяжкість його стану:

  • легка - припускає присутність медичного персоналу, носилок;
  • середня - потрібен постійний контроль самопочуття літньої людини, бригада повинна бути готова до надання невідкладної допомоги;
  • висока - контроль за показниками життєдіяльності проводиться безупинно, в якості супроводу рекомендується вибрати реаніматологів, які будуть підтримувати життєздатність пацієнта.

Небажано здійснювати переміщення в госпіталь або санаторій самостійно , заручитися допомогою професіоналів, взявши на себе роль що супроводжує особи.