Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за інвалідами

У похилому і старечому віці людині важко доглядати за собою. Бракує сил, підводить здоров'я, все складніше стежити за гігієною та обслуговувати себе. У такій ситуації допомогу близьких і рідних стає необхідною. Але навіть при щирому бажанні й величезному прагненні не всі можуть її надати. Пансіонат для інвалідів похилого віку «Турбота про близьких» створювався з метою підтримки таких сімей. Цей будинок розташовується в екологічно чистій зоні, і є все необхідне для спокійного життя і лікування.

У будинку для літніх людей "Турбота про близьких" літні люди-інваліди можуть отримати повний комплекс послуг по догляду, медичного спостереження та реабілітації.

Основні напрямки:

відпочинок людей пенсійного віку;

догляд за лежачими хворими;

догляд за людьми зі старечою деменцією;

догляд за хворими з переломом шийки стегна; 

догляд за людьми похилого віку;

післяопераційний догляд;

реабілітація після інфаркту;

реабілітація після інсульту.

У похилому віці людині складно жити одному, навіть нетривалий час. Але бувають ситуації, коли близькі далеко або запланували поїздку, а зі старим родичем залишитися нікому. Він може самостійно пересуватися та обслуговувати себе. Але йому все складніше виходити на вулицю, страшно гуляти одному, важко носити продукти з магазину. І, найголовніше, сумно і самотньо без повноцінного живого спілкування.

 

Турбота про близького пенсіонера

Не варто залишати старих на самоті й без нагляду навіть на час. Якщо ви живете у Львові, привозите родича в будинок-пансіонат для людей похилих інвалідів.Таке рішення - вихід в наступних випадках:

вам доводиться виїхати в тривалу ділову або туристичну поїздку;

немає бажання передоручати свої турботи приходять стороннім людям;

у близького літньої людини є труднощі з виходом на вулицю;

пристарілому родичу нудно і сумно в чотирьох стінах, без прогулянок і спілкування.

у пансіонаті ваш родич відпочине тілом і душею, розважиться, зміцнить здоров'я. Персонал відноситься до гостей з повагою і турботою. Постояльці живуть в затишних кімнатах на 3-4 ліжка, зі зручностями та телевізором. Якщо є бажання ми також надаємо одномісні номери категорії люкс.

Для повноти життя

Гостям наших пансіонатів для пенсіонерів-інвалідів щодня пропонуються:

смачне різноманітне чотириразове харчування зі збалансованим складом страв; 

можливість цікаво проводити дозвілля в колі людей того ж віку;

спеціальні заняття для поліпшення пам'яті, стимуляції інтелектуальної діяльності.

 

Ваш близький буде багато гуляти по території, що охороняється і з задоволенням дихати чистим сосновим повітрям. Чаювати з новими знайомими та спілкуватися стільки, скільки побажає. Брати участь в конкурсах і змаганнях, які йому під силу.