Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Догляд за літніми

Будинок пристарілих «Турбота про близьких» пропонує комфортні умови для відпочинку та оздоровлення самостійних літніх людей, які потребують нагляду. Пансіонат знаходиться в м Львів. Навколо мальовнича природа і свіже повітря.

Ми подбаємо про ваш близькому: всі співробітники мають практичний досвід догляду за літніми людьми. У разі необхідності постояльці отримують кваліфіковану медичну допомогу. Коштом активних прогулянок, занять творчістю і постійного спілкування літні люди довше зберігають самостійність і бадьорість духу. Це відмінно позначається на здоров'ї та світосприйнятті.

Щоб познайомитися з персоналом пансіонату і дізнатися подробиці, ви можете зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, або заповнити онлайн-форму для зворотного дзвінка.

В яких випадках варто вибрати пансіонат?

Буває так, що люди похилого віку, які не страждають серйозними когнітивними й фізичними порушеннями та здатні самостійно пересуватися, зазнають великих труднощів з самообслуговуванням:

стає небезпечним приймати душ — можна легко втратити рівновагу і впасти;

складно самостійно одягатися, підбирати гардероб по погоді;

на вулиці страшно посковзнутися або оступитися, що часто є причиною повної відмови від прогулянок і походів в магазин;

проблематично стежити за чистотою у квартирі.

Залишаючись вдома на самоті та втрачаючи регулярного теплого спілкування, літня людина може легко впасти в депресію. Нездатність виконувати звичні справи викликає гіркоту, роздратування і злість. Нерідко єдиною розвагою стає телевізор.

Всі ці проблеми можуть спровокувати розвиток деменції й не дозволяють отримувати задоволення від життя. У такій ситуації за старим родичем обов'язково потрібно доглядати для його ж безпеки.

Темп сучасного життя нерідко виключає можливість приділяти достатньо уваги близькій людині. При цьому часу на особисті справи - заплановану поїздку на відпочинок, зустріч з друзями або підробіток - теж практично не залишається. Щоб забезпечити улюбленої бабусі щасливу старість і при цьому зберегти можливість жити своїм життям, ви можете звернутися в будинок для людей похилого віку «Турбота про близьких».

Вартість проживання та догляду

Будинок пристарілих «Турбота про близьких» - це:

проживання в комфортабельних номерах з дозвільною програмою,

смачне повноцінне харчування,

уважне ставлення,

дбайливий догляд,

кваліфіковане медичне обслуговування.

 Ми пропонуємо спеціальні програми як для цілком самостійних літніх людей, так і для постояльців, які відчувають проблеми з самообслуговуванням.