Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Платний хоспіс

«Турбота про близьких» - це хоспіс для лежачих хворих. Завдяки зручному транспортному сполученню ви легко привезете близьких зі Львова та області. Ми пропонуємо послуги цілодобової доглядальниці.

Платний хоспіс для літніх

Наша спеціалізація — догляд за людьми похилого віку, що втратили здоров'я. Це можуть бути будь-які діагнози — від онкології до хвороби Альцгеймера. Кожному пацієнту гарантований індивідуальний підхід і ефективна терапія.

Ми розуміємо, як важко переживають цей непростий період і самі хворі, і їх родичі. Тому докладаємо максимум зусиль, щоб впоратися з тривогою, депресією, примхливістю, зміною настрою, агресією пацієнтів.

У платному хоспісі для лежачих хворих немає обмежень на відвідування родичів. Ви можете відвідати близького в будь-який час і будь-який день тижня — ми знаємо, як для вас важливо, щоб він був оглянутий і нагодований.

Чи потрібні послуги хоспісу?

Відправляти чи лежачого хворого родича в платний хоспіс або доглядати за ним будинку — для прийняття цього рішення тверезо оцініть свої можливості:

Чи достатньо ви фізично сильні, щоб кілька разів на день підіймати, саджати людину, допомагати йому справляти нужду, здійснювати гігієнічні процедури?
Чи дозволяє ваш робочий графік регулярно давати ліки хворому, готувати дієтичну їжу і годувати його з ложечки?
Чи достатньо у вас місця в будинку для відокремленого розміщення хворого (окрема кімната)?
Обладнаний чи ваш санвузол для людини з інвалідністю або обмеженою можливістю пересування?
Чи зможете ви надати долікарську допомогу до приїзду швидкої або вчасно розпізнати погіршення стану хворого?

Швидше за все, більшість відповідей на ці питання будуть негативними. Тому саме час підібрати для вашого рідного людини недорогий платний хоспіс і забезпечити йому гідний догляд.

 

Чому варто вибрати платний хоспіс «Турбота про близьких»

Як правило, родичі наших постояльців вибирають платні хоспіси за принципом географічної віддаленості, щоб приїжджати в гості було простіше.  Тому більшість наших пацієнтів — зі Львова та області. Але ми не звертаємо уваги на прописку. Єдиний критерій — відсутність інфекційних захворювань у постояльця. Термін перебування також може бути будь-яким — від одного дня (подобова ціна буде вище, ніж при щомісячній оплаті).

Простота оформлення — це лише одна з переваг платного хоспісу для лежачих хворих. Є й інші:

Медичне обслуговування. Моніторинг стану хворого, регулярні медичні огляди та консультації з вузькими спеціалістами, лабораторна діагностика.

Сестринський патронаж. Це може бути індивідуальна цілодобова доглядальниця або догляд на загальних умовах. Персонал відповідає не тільки за побутове обслуговування, гігієну і годування пацієнта, а й контролює приймання ліків і виконання медичних процедур.

Висока якість сервісу. Прибирання приміщень, прання речей і постільних речей, допомога при прогулянках на доглянутої території пансіонату, трансфер лежачих хворих на спецтранспорті.

Повноцінне харчування. Меню для лежачих хворих в хоспісі розробляється лікарем. Якщо це необхідно, доглядальниці годують хворих з ложечки або через зонд.

Домашня атмосфера. Доглядальниці вміють знаходити підхід до пацієнтів, завжди підбадьорити, вислухають, розважать бесідою. В палатах є телевізори, до хворих приходить психолог для консультацій і занять.