Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Платний будинок для людей похилого віку

Платний будинок для людей похилого віку можна сміливо назвати другим рідним домом, адже тут постояльці цілодобово оточені увагою і турботою, теплом, затишком. Кожен співробітник має за плечима великий стаж і кваліфікацію для надання своєчасної допомоги. Ми надаємо не тільки медичну, а й психологічну підтримку, яка не менш важлива для людей у віці. Швидке відновлення після операцій і травм, зміцнення здоров'я, зняття стресу, організація проведення часу, догляд за людьми похилого віку — це наш профіль.

Приватний пансіонат — це турбота і затишок для кожного постояльця. Ми піклуємося про комфортне проведення часу наших підопічних і робимо все, щоб скрасити вашу старість.

Платний будинок престарілих призначений для забезпечення сприятливих умов проживання громадян пенсійного віку, в ньому створюються всі умови для активного способу життя та відпочинку. Головне наше завдання — забезпечення гідної старості, адже кожен на це заслуговує. Всі співробітники намагаються, щоб тут було комфортно, тепло і затишно, і не дадуть вам занудьгувати.

У кожного з нас є улюблені бабусі й дідусі, тітки, хресні та інші родичі у віці, які через проблеми зі здоров'ям більше не можуть самостійно займатися господарством, виходити на прогулянки або в магазин за продуктами. При цьому далеко не кожен дорослий працює людина здатна знайти час на турботу про стан пенсіонерів, такі реалії сучасного життя. Наші фахівці пропонують гідну альтернативу — післяінсультних реабілітацій, хоспіс, догляд за людьми похилого віку в платному будинку для літніх людей у Львові.

Турбота і затишок для кожного.

Тільки в приватному будинку для літніх людей є всі умови для комфортного проживання та відновлення літньої людини. Так виходить через нечисленних груп постояльців і хорошій комплектації пансіону. Лікарі встигають приділити час кожному гостю, вислухати всі скарги та допомогти.  Подібного, на жаль, немає в бюджетних організаціях через навантаження.

Організація дозвілля.

З віком люди похилого віку все частіше піддаються депресивних станів і тривозі. Тому, щоб дідусі та бабусі не відчували себе втраченими й самотніми, ми організуємо не тільки лікувальні програми, але і розважальні, культурні, психотерапевтичні заходи. Будьте впевнені, тут ваш родич знайде друзів і знову навчиться радіти життю.

Спілкування серед однолітків.

Люди похилого віку потребують не просто в спілкуванні, а в поділі своїх турбот з іншими людьми їх віку. Загальні інтереси та захоплення, заняття здатні знизити рівень тривоги та навіть полегшити прояви хронічних розладів. Це цілком зрозумілий психологічний ефект, адже кожній людині незалежно від віку хочеться відчувати власну потрібність і цінність.

У платному будинку для літніх всі мешканці та фахівці — одна велика сім'я.