Будинок престарілих у Львові

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

Дівчатка, пансіонату Турбота про близьких, я Вам безмежно вдячна за ваші добрі серця, за вашу увагу і любов !!!

Добридень! Мене звуть Олена і я хочу написати свій відгук про пансіонаті Турбота про близьких. 

Трохи більше року тому я шукала пансіонат по догляду за людьми похилого віку.  У мого тата утворилася хвороба під назвою деменція. А так як він жив зовсім один і в іншому місті я його забрала до себе у Львів і стала займатися пошуком пансіонату. 

Коли ми з чоловіком прийшли на перегляд будинку - пансіонату, перше, що запало в душу це на весь будинок пахло дуже смачно їжею.  Такий справжньою і домашньої.  П'яти разове харчування, що ще треба для мого тата .... і ось він уже більше року проживає в пансіонаті.  Не було жодного дня що б я була як то не рада тому, що він там живе.  Дівчата, які там працюють, за ними дивляться і доглядають, у цих дівчаток золоті і самі добрі серця.  Ці дівчатка дуже людяні, вони реально люблять всіх цих наших старичків.  Коли б я не приїхала що б провідати батька, він завжди одягнений в чистий одяг, він завжди підстрижений і поголений.  Нігті доглянуті, ліжку чисті, раз в тиждень лікар оглядає.  Дівчата завжди пишуть якісь ліки треба привезти, коли привезти памперси.  Фрукти і овочі вони їдять, кашки їдять, вкусняшки їдять.  І мені спокійно, що він знаходиться не одним сам з собою, а в компанії старичків і з няньками.

  Так, що якщо хто шукає такий пансіонат для догляду за безпорадними людьми, я раджу цей будинок і ви жодного разу не пошкодуєте. 

Дівчатка, пансіонату Турбота про близьких, я Вам безмежно вдячна за ваші добрі серця, за вашу увагу і любов !!!

 

Марійка 05.01.2021