Уход за инвалидами
Уход за инвалидом - сложная и ответственная задача. Недостаточно быть целеустремленным, терпеливым и заботливым, вам также необходимо знать несколько важных правил, благодаря которым вы не навредите больному человеку в инвалидной коляске или себе, и знать, какое медицинское оборудование вам всегда нужно иметь «под рукой» в такой ситуации.
Надлежащий уход за инвалидами в доме престарелых во Львове - это, с одной стороны, умелый психологический подход к пациентам, а с другой - хорошее знание технических приемов и, прежде всего, современное оборудование, поддерживающее все физические нагрузки, выполняемые с пациентом. Профессиональные сиделки для людей с ограниченными возможностями, специалисты по реабилитации и другие специалисты из медицинской отрасли обладают этими компетенциями благодаря своему образованию и профессии, но люди, которые просто ежедневно заботятся о своих родственниках дома, особенно те, кто находится только в начале этого пути требуется руководство по уходу за инвалидом в инвалидной коляске.
Уход за инвалидом в инвалидной коляске - правила поведения
Чем больше у инвалида-колясочника самостоятельности и независимости, тем лучше для него.
Пациенты в инвалидных колясках, в зависимости от типа и степени тяжести их инвалидности, должны выполнять как можно больше действий независимо или с небольшой помощью со стороны сиделки. Это чрезвычайно важно для их благополучия - как морального, так и физического. Деятельность может положительно мотивировать пациента, приносить ему удовлетворение и самоудовлетворение, а также поддерживать его физическую реабилитацию. Вначале стоит сосредоточиться на деятельности, связанной с «самообслуживанием»: самостоятельное питание, одевание или выполнение туалетных и гигиенических действий. Затем - если, конечно, состояние здоровья позволяет - больного можно, постепенно включать в несложные дела.
Инвалида нельзя заменять в той деятельности, с которой он может справиться.
Наберитесь терпения и позвольте пожилому человеку в инвалидной коляске делать то, с чем они могут справиться, даже за счет «потраченного впустую времени», которое, по сути, не теряется, потому что каждое самостоятельное действие улучшает психическое и физическое состояние инвалида, являясь следующим шагом к относительной независимости, что так важно для каждого человека. Облегчение не улучшает ситуацию, а только успокаивает пациента в ошибочном убеждении, что «он не может, он полностью зависит от других». Это не внушает позитивного отношения ни к реабилитации, ни к будущему, ни к жизни. Чрезмерная защита может быть фатальной, потому что она просто тормозит развитие, а в крайних случаях может даже вызвать регресс у пациента и растратить предыдущие успехи в реабилитации. Дом престарелых во Львове обеспечит правильный уход за инвалидом-колясочником.
Необходимо информировать пациента о выполняемой деятельности, получить его согласие и попросить сотрудничества.
Уход за инвалидами в доме престарелых во Львове - дело тонкое. Нужно быть очень осторожным, чтобы не начать относиться к пациенту объективно, пусть даже совершенно бессознательно. Когда, например, инвалида переводят с инвалидной коляски на кровать или наоборот, когда помогают ему изменить положение тела, сесть в машину, умыться, одеться, передвигаться в инвалидной коляске и т. д. Во-первых, нужно рассказать, ему о том, что происходит или будет происходить, во-вторых, получить согласие на это и в-третьих, попросить сотрудничества во время определенного действия.
Не беритесь за задачи, с которыми вы не справитесь.
Это простое правило, которое многие люди, кажется, забывают, когда выполняют много элементов. Если вы не знаете, как помочь, лучше этого не делать, потому что вы можете просто навредить больному. Для начала нужно знать правила и приемы перемещения, подъема и пересадки пациентов с ограниченными физическими возможностями, чтобы иметь возможность ответственно подходить к уходу за инвалидами.
Лучше доверить уход сотрудникам дома престарелых во Львове, где работают только профессионалы.
Догляд за інвалідами
Догляд за інвалідом - складне і відповідальне завдання. Недостатньо бути цілеспрямованим, терплячим і турботливим, вам також необхідно знати кілька важливих правил, завдяки яким ви не нашкодите хворій людині в інвалідному візку або собі, і знати, яке медичне обладнання вам завжди потрібно мати «під рукою» в такій ситуації.
Належний догляд за інвалідами в будинку для літніх людей у Львові - це, з одного боку, умілий психологічний підхід до пацієнтів, а з іншого - добре знання технічних прийомів і, перш за все, сучасне обладнання, що підтримує всі фізичні навантаження, що виконуються за пацієнтом. Професійні доглядальниці для людей з обмеженими можливостями, фахівці з реабілітації та інші фахівці з медичної галузі мають ці компетенціями завдяки своїй освіті і професії, але люди, які просто щодня піклуються про своїх родичів вдома, особливо ті, хто знаходиться тільки на початку цього шляху потрібно керівництво по догляду за інвалідом в інвалідному візку.
Догляд за інвалідом в інвалідному візку - правила поведінки
Чим більше у інваліда-візочника самостійності і незалежності, тим краще для нього.
Пацієнти в інвалідних колясках, в залежності від типу і ступеня тяжкості їх інвалідності, повинні виконувати якомога більше дій незалежно або з невеликою допомогою з боку доглядальниці. Це надзвичайно важливо для їх благополуччя - як морального, так і фізичного. Діяльність може позитивно мотивувати пацієнта, приносити йому задоволення і самозадоволення, а також підтримувати його фізичну реабілітацію.Спочатку варто зосередитися на діяльності, пов'язаної з «самообслуговуванням»: самостійне харчування, одягання або виконання туалетних і гігієнічних дій. Потім - якщо, звичайно, стан здоров'я дозволяє - хворого можна, поступово включати в нескладні справи.
Інваліда можна замінювати в тій діяльності, з якою він може впоратися.
Наберіться терпіння і дозвольте літній людині в інвалідному візку робити те, з чим вони можуть впоратися, навіть за рахунок «витраченого марно часу», яке, по суті, не губиться, тому що кожне самостійне дію покращує психічний і фізичний стан інваліда, будучи наступним кроком до відносної незалежності, що так важливо для кожної людини. Полегшення не покращує ситуацію, а тільки заспокоює пацієнта в помилковому переконанні, що «він не може, він повністю залежить від інших». Це не вселяє позитивного відношення ні до реабілітації, ні до майбутнього, ні до життя. Надмірна захист може бути фатальною, тому що вона просто гальмує розвиток, а в крайніх випадках може навіть викликати регрес у пацієнта і розтратити попередні успіхи в реабілітації. Будинок пристарілих у Львові забезпечить правильний догляд за інвалідом-колясочників.
Необхідно інформувати пацієнта про виконуваної діяльності, отримати його згоду і попросити співпраці.
Догляд за інвалідами в будинку для літніх людей у Львові - справа тонка. Потрібно бути дуже обережним, щоб не почати ставитися до пацієнта об'єктивно, нехай навіть зовсім несвідомо.Коли, наприклад, інваліда переводять з інвалідного візка на ліжко або навпаки, коли допомагають йому змінити положення тіла, сісти в машину, вмитися, одягтися, пересуватися в інвалідному візку і т. Д. По-перше, потрібно розповісти, йому про те, що відбувається або відбуватиметься, по-друге, отримати згоду на це і по-третє, попросити співпраці під час певної дії.
Не беріться за завдання, з якими ви не впораєтеся.
це просте правило, яке багато людей, здається, забувають, коли виконують багато елементів. Якщо ви не знаєте, як допомогти, краще цього не робити, тому що ви можете просто нашкодити хворому. Для початку потрібно знати правила і прийоми переміщення, підйому і пересадки пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями, щоб мати можливість відповідально підходити до догляду за інвалідами. Краще довірити догляд співробітникам будинку престарілих у Львові, де працюють тільки професіонали.
Догляд за онкохворими
Пацієнту в термінальній стадії раку потрібно дуже ретельний догляд, головною метою якого має бути забезпечення гарної якості життя до самої смерті. Спроби лікувати всіма можливими засобами і до самого кінця часто приносять пацієнтові лише багато непотрібних страждань і віднімають дорогоцінний час, який пацієнт і його сім'я повинні проводити мирно і разом. Однак відмова від лікування причинно-наслідкового зв'язку не означає залишення пацієнта без нагляду.
Пацієнти з запущеним раком можуть не тільки проконсультуватися з онкологами про стан свого здоров'я, а й скористатися послугами стаціонарних хоспісів, клінік паліативної медицини або приватних хоспісів. Однак основне навантаження по догляду за пацієнтом в більшості випадків лягає на членів сім'ї і родичів. Рак не тільки вражає пацієнта, але і змінює життя всієї родини. Родичам доводиться міняти спосіб життя, і багато підпорядковане благу пацієнта. У цій дуже складній ситуації вони можуть відчувати страх, жаль, безпорадність, гнів і, перш за все, втома. Неоціненна допомога пацієнтам та їхнім родинам - це відхід у приватному хоспісі та підтримка кваліфікованого фахівця. Допомога медсестри хоспісу, яка навчить сім'ю дбати про них, може вирішити багато проблем.
Люди, які доглядають за хворими, повинні перенаправити увагу пацієнта на даний момент і спробувати позбутися від побоювань щодо майбутнього. У хворого має бути якомога менше можливостей для одиноких роздумів. Опікун може допомогти заповнити вільний час пацієнта, наприклад, спілкуванням, читанням книг, переглядом фільмів, прослуховуванням музики, виконанням вправ на розслаблення, в залежності від здібностей і переваг пацієнта. Також важливо підтримувати фізичну активність пацієнта, адаптовану до поточних можливостям. Наскільки це можливо, пацієнт повинен також брати активну участь в житті сім'ї.
Зіткнувшись із загрозою смертельної хвороби, пацієнт хоче відчувати себе в безпеці, і віра в те, що він необхідний своїм родичам, що він є кимось важливим і цінним для них, дає йому таке відчуття безпеки.
У цей період люди з оточення пацієнта також повинні проявляти велику терпимість до звичок, способу життя пацієнта і мінливості його психічного стану. Повна залежність від інших, прогресуюче погіршення фізичної форми, зміна зовнішнього вигляду викликають зниження самооцінки і втрату самооцінки. Тому дуже важливо, щоб всі родичі та опікуни терпляче супроводжували пацієнта, намагаючись зменшити страхи, невпевненість у завтрашньому дні, а також нетерпіння і гнів.
Основне завдання тих, хто доглядає за хворими, - це контролювати недуги, які часто виникають в термінальній стадії пухлинних захворювань. Ось деякі з найбільш поширених проблем і способи їх вирішення.
Нудота і блювання - найчастіші проблеми, про які повідомляють пацієнти. Вони можуть бути результатом як самого лікування, так і прогресування хвороби. Вони дуже негативно впливають на якість життя пацієнтів, тому в додаток до фармакологічних засобів, рекомендованих лікарем, особи, які здійснюють догляд, повинні знати, що вони можуть зробити, щоб пацієнт відчував якомога менше неприємного. Перш за все, пацієнту слід по можливості вживати рідину і їжу в невеликих кількостях. Їжу також слід приймати в рідкій або напівтвердий формі. Регулярне вживання рідини надзвичайно важливо, особливо якщо у вас постійна блювота, щоб запобігти зневоднення. Не рекомендується пити під час їжі, а самі прийоми їжі слід ділити на невеликі порції. Пацієнту слід уникати тяжолої їжі і замість цього вибирати сухарі, мюслі і т. Д. Уникайте лягати після їжі. По можливості пацієнт може зробити невелику прогулянку, а якщо немає, то відпочити в сидячому положенні.
Пацієнти також часто повідомляють про неприємну сухість у роті. Це може бути викликано прийомом ліків, спрагою і зневодненням. Необхідно пам'ятати про частому вживанні рідини, зволоженні рота, ссанні кубиків льоду з фруктовими соками, ссанні заморожених шматочків ананаса, льодяників. Також корисне полоскання рота 3-4 рази в день шавлією або ромашкою.
Ще одна часта проблема - запори, особливо у літніх людей. Цих пацієнтів зазвичай лікують проносними препаратами. Запор може бути наслідком прийому ліків, але також може бути результатом психічного дискомфорту, наприклад, відсутність інакшості, утрудненого стільця в лежачому положенні, страху забруднитися і неприємний запаху. Якщо стан пацієнта дозволяє, добре надати йому спеціальне крісло з унітазом, завдяки якому дефекація проходить в фізіологічному положенні і в набагато комфортніших для пацієнта умовах. Якщо можливо, особи, які здійснюють догляд, повинні забезпечувати пацієнтам відповідну дозу фізичних вправ і давати їжу, що містить клітковину (наприклад, висівки), фрукти і овочі, сколотини або кефір, фруктові та овочеві соки.
Іноді у пацієнтів, які отримували морфін або інші опіоїди, може розвиватися важкий запор, який не можна лікувати проносними. Потім проводиться ректальна інфузія, найчастіше з фізіологічним розчином і рослинним маслом або готовим препаратом, доступним в аптеці. Не можна використовувати теплу воду і мильну воду, так як вони дратують слизову товстої кишки. У разі залишкових калових мас в товстій кишці (так звані калові камені) може знадобитися видалити їх вручну медичним персоналом.
Інший неприємною проблемою є діарея різних причин, найбільш частими з яких є бактеріальні або вірусні інфекції або занадто інтенсивне лікування проносними засобами , часто у пацієнтів з запорами, яким раніше не приділялося належної уваги. Діарея може бути викликана гастростомічний харчуванням, деякими цитостатичними препаратами і променевою терапією черевної порожнини або таза.
При лікуванні діареї рекомендації по харчуванню та заповнення втрати рідини також мають велике значення. На початку лікування діареї дієта повинна бути рідкою, наприклад можна додавати печиво або сухарі. Коли діарея вщухне, ви можете ввести в раціон білок, а потім жир. Деякі свіжі фрукти і овочі, особливо з високим вмістом клітковини, слід виключити з меню. Раціон повинен бути легкозасвоюваним, не можна давати жирну і смажену їжу, гострі приправи. Їх слід замінити рисом, рисовою кашею, поступово додавати запечені овочі, подавати настої м'яти і ромашки.
Більшість пацієнтів із запущеним раком також страждають на анорексію і кахексією. Причиною може бути лікування раку, особливо хіміотерапія, гормональні порушення, дисгевзія, неефективне лікування болю, а також психологічні чинники, такі як депресія і занепокоєння. Крім фармакологічного лікування препаратами для поліпшення апетиту і набору ваги, слід використовувати немедикаментозні заходи. Особи, які здійснюють догляд за раком, можуть збільшити калорійність їжі, додаючи харчові добавки або готові добавки (наприклад, Нутрідрінк), навіть для людей з утрудненим ковтанням. Ви також можете додавати в свої страви більш калорійні продукти, наприклад, масло, вершки, якщо, звичайно, пацієнт хоче. Трохи алкоголю, наприклад пиво. При цьому слід пам'ятати, що порції повинні бути невеликими, естетичними. Ви не можете змусити хворого є, а скоріше м'яко підбадьорите його.
Якщо їжу не можна приймати перорально, використовується ентеральне харчування, найчастіше у формі гастростоми. Ентеральне харчування можна проводити вдома, даючи спеціально приготовлену їжу кілька разів на день для гастростомії.
На пізній стадії раку основна мета лікування - домогтися максимально можливої якості життя пацієнтів. Важливим елементом є боротьба зі зростаючим числом неприємних соматичних симптомів (згаданих вище). Паліативна допомога - це не тільки професійна медична допомога і догляд, а й спроба зрозуміти, що відчуває і відчуває пацієнт. Опікуни можуть значно поліпшити якість життя пацієнтів, перебуваючи поруч з ними, розмовляючи, допомагаючи в самих повсякденних справах або виконуючи прохання пацієнтів.
Перевозка тяжелобольных, инвалидов
Услуги, связанные с медицинской отраслью, постоянно развиваются, поэтому мы можем использовать решения, адаптированные к нашим потребностям. Одной из проблем, связанных с посещением врача, сдачей анализов в лаборатории или прохождением процедур в больницах, является проблема транспорта в эти места. Сегодня мы все больше пользуемся санитарным транспортом.
Посещение врачей различных специальностей или необходимость проведения специализированных осмотров может быть затруднена из-за проблем с мобильностью. Инвалидам или тяжелобольным будет сложно самостоятельно и регулярно посещать медицинские учреждения, в которых им будет оказана помощь, поэтому сегодня очень популярна помощь компаний, предоставляющих услуги санитарного транспорта. Профессионально оборудованный автомобиль доставит в больницу, к врачу или в дом престарелых во Львове, где мы получим необходимую помощь.
Перевозка тяжелобольных больных и инвалидов.
Услуга санитарного транспорта стала интересным и необходимым дополнением к предложению медицинской помощи в нашей стране. Мы используем его, когда возникает необходимость перевезти больного или инвалида на специальной машине, адаптированной к его потребностям. Во время такой поездки оказывается медицинская помощь, особенно когда пациент не может самостоятельно передвигаться. Однако это не та помощь, которая требуется в случае угрозы жизни. Такой транспорт работает, когда нам нужно перевезти пациента из дома для исследования в лабораторию или другое медицинское учреждение или в больницу. После этого мы можем рассчитывать на помощь в выполнении формальностей, необходимых для поступления в больничную палату. Это также возможность доставить пациентов из больницы домой и помочь добраться до квартиры, например, на верхних этажах или в блоках без лифта. Компании также оказывают помощь в транспортировке пациентов к врачам-специалистам, для обследований и помощи во время их проведения, а также в транспортировке пациентов из домов престарелых и хосписов. Чаще всего в предложение также входят транспортировка крови, требующая определенных условий, а также обеспечение массовых мероприятий.
Безопасный транспорт.
При поиске компании, предоставляющей комплексные услуги санитарного транспорта, стоит проанализировать ее структуру и ресурсы, чтобы быть уверенными, что мы получим все необходимое. Основа — это высококлассный автомобиль, техника и сотрудники, обладающие знаниями и необходимым опытом. Автомобили должны быть оборудованы оборудованием, пригодным для подъема и спуска пациентов по лестнице, например, специальными транспортными креслами и носилками для лежачих людей. Транспортные средства должны иметь все необходимые разрешения и проверки, а их водители должны иметь необходимые лицензии и быть очень маневренными за рулем. Если это не традиционная скорая медицинская помощь, люди, работающие там, могут выполнять незначительные процедуры, которые помогают улучшить наш комфорт и безопасность. Благодаря этому мы уверены, что предлагаемые услуги будут выполнены на высоком уровне с соблюдением всех правил безопасности.
Перевезення тяжкохворих, інвалідів
Послуги, пов'язані з медичною галуззю, постійно розвиваються, тому ми можемо використовувати рішення, адаптовані до наших потреб. Однією з проблем, пов'язаних з відвідуванням лікаря, здачею аналізів в лабораторії або проходженням процедур в лікарнях, є проблема транспорту в ці місця. Сьогодні ми все більше користуємося санітарним транспортом для перевезення хворих та інвалідів.
Відвідування лікарів різних спеціальностей або необхідність проведення спеціалізованих оглядів може бути утруднена через проблеми з мобільністю. Інвалідам або тяжкохворим буде складно самостійно і регулярно відвідувати медичні установи, в яких їм буде надана допомога, тому сьогодні дуже популярна допомогу компаній, що надають послуги санітарного транспорту. Професійно обладнаний автомобіль доставить в лікарню, до лікаря або в будинок для людей похилого віку у Львові, де ми отримаємо необхідну допомогу.
Перевезення тяжкохворих хворих та інвалідів.
Послуга санітарного транспорту стала цікавим і необхідним доповненням до пропозиції медичної допомоги в нашій країні. Ми використовуємо його, коли виникає необхідність перевезти хворого або інваліда на спеціальній машині, адаптованої до його потреб. Під час такої поїздки надається медична допомога, особливо коли пацієнт не може самостійно пересуватися. Однак це не та допомогу, яка потрібна в разі загрози життю. Такий транспорт працює, коли нам потрібно перевезти пацієнта з дому для дослідження в лабораторію або іншої медичної установи або до лікарні. Після цього ми можемо розраховувати на допомогу у виконанні формальностей, необхідних для вступу до лікарняної палати. Це також можливість доставити пацієнтів з лікарні додому і допомогти дістатися до квартири, наприклад, на верхніх поверхах або в блоках без ліфта. Компанії також надають допомогу в транспортуванні пацієнтів до лікарів-спеціалістів, для обстежень і допомоги під час їх проведення, а також в транспортуванні пацієнтів з будинків для літніх і хоспісів. Найчастіше в пропозицію також входять транспортування крові, що вимагає певних умов, а також забезпечення масових заходів.
Безпечний транспорт.
При пошуку компанії, що надає комплексні послуги санітарного транспорту, варто проаналізувати її структуру і ресурси, щоб бути впевненими, що ми отримаємо все необхідне. Основа - це висококласний автомобіль, техніка і працівники, що володіють знаннями і необхідним досвідом. Автомобілі повинні бути обладнані устаткуванням, придатним для підйому і спуску пацієнтів по сходах, наприклад спеціальними транспортними кріслами і носилками для лежачих людей. Транспортні засоби повинні мати всі необхідні дозволи і перевірки, а їх водії повинні мати необхідні ліцензії та бути дуже маневреними за кермом. Якщо це не традиційна швидка медична допомога, люди, що працюють там, можуть виконувати незначні процедури, які допомагають поліпшити наш комфорт і безпеку. Завдяки цьому ми впевнені, що пропоновані послуги будуть виконані на високому рівні з дотриманням усіх правил безпеки.
Хоспіс для престарілих
Наш львівський хоспіс для літніх людей приймає пацієнтів з різних регіонів України.
До нас у хоспіс надходять люди похилого віку, з інвалідністю, з онкологією, деменцією, лежачі хворі. І ми не тільки вивчаємо діагнози та скарги кожного пацієнта, щоб підібрати ефективну терапію, але також шукаємо до них підхід. Коли пацієнти безпорадні, вони уразливі, у них постійно змінюється настрій, вони часто вередують і поводяться як діти. Багато хто відчуває себе тягарем. Допомогти їм впоратися з усіма неприємними емоціями й допомагають співробітники нашого пансіонату.
До того ж наш львівський хоспіс для літніх зовсім не схожий на звичайний будинок престарілих. У нас світлі, просторі, затишні кімнати, ми максимально відтворюємо домашню атмосферу. Персонал доброзичливий і щиро цікавиться життям хворих: співробітники запитують, як діти, як сім'ї, ніж постояльці люблять займатися. Участь, увагу, співчуття для них дуже важливі. Це основа паліативної допомоги, і ми їх максимально забезпечуємо.
Догляд за літніми онкологічними хворими в пансіонаті включає комплекс заходів, що проводяться для стабілізації стану онкохворого здоров'я:
регулярні огляди терапевта та розмови з психологом;
моніторинг стану здоров'я: вимір t тіла, АТ, ваги;
контроль за зміною апетиту;
своєчасне виконання призначень лікаря;
профілактика пролежнів, застійних та запальних явищ;
профілактика загострень хронічних захворювань та супутніх захворювань;
реабілітація хворих після курсів хіміо- та променевої терапії;
підтримання ідеальної чистоти в приміщеннях, що особливо важливо для літніх онкохворих із ослабленим імунітетом;
збалансоване дієтичне харчування, допомога у прийомі їжі;
прогулянки на свіжому повітрі (за рекомендацією лікаря);
організація дозвілля та добре, людяне ставлення співробітників пансіонату до підопічного.
Двері нашого хоспісу для літніх відкриті для всіх охочих. Привозьте до нас своїх дорогих родичів в будь-яких життєвих ситуаціях:
Вони злягли через вік або після перенесених хвороб. Наші співробітники — фізично витривалі люди. Вони зможуть акуратно підняти або посадити знерухомлену людину, а якщо він просто ослаблений, допомогти йому справити природну потребу, прийняти душ. Оцініть власні сили, чи зможете ви самостійно доглядати за хворою людиною, адже це може затягнутися надовго. Наприклад, у нас в пансіонаті є постояльці з переломом шийки стегна. Це одна з частих травм, яку люди похилого віку отримують в результаті падінь. У похилому віці такі переломи можуть і не зростися — у шийки стегна кровопостачання гірше, ніж в інших кісток, тому їй складніше відновлюватися.
Ви багато працюєте або часто виїжджаєте у відрядження. У нас за вашим близьким людиною будуть цілодобово наглядати медичні сестри. Вони стежать, щоб пацієнти дотримувалися рекомендації лікаря — ходили на процедури, брали медикаменти. Для постояльців організовано збалансоване 5-разове харчування — наші кухарі готують смачні страви. Ми не обмежуємо пересування пацієнтів, адже рух — це життя. За бажанням вони виходять гуляти (наш пансіонат знаходиться в мальовничому куточку Львівської області), а наші співробітники в цей час наглядають за ними, щоб нічого не загрожувало їх безпеки.
Ви не володієте необхідними знаннями та вміннями. Найскладніше доглядати за хворими з онкологією, деменціями, інвалідністю. Після хіміотерапії можуть розвиватися нудота, блювота, запори. Часто у пацієнтів бувають сильні болі. Щоб допомогти їм впоратися з ними, потрібно мати медичну освіту. У штаті хоспісу є терапевт — він може відразу виписати або поміняти препарат, проконсультувавшись при необхідності з суміжними спеціалістами, призначити масажі, додаткові процедури або просто підказати, як полегшити стан хворого. Також медик знає, як патологія може розвиватися і вчасно запобігати ускладненням.
Ви втомилися. Багато старі страждають від безсоння і вимагають уваги 24 години на добу. Навіть якщо спочатку ви зможете його їм приділяти, рано чи пізно приходить втома. На її тлі розвивається дратівливість, загострюються хронічні захворювання. Попросту немає часу на себе і на свою сім'ю. Чи готові ви жертвувати всім, щоб тягнути непосильну ношу, якщо розумніше перекласти частину своїх обов'язків на інших? Не звинувачуйте себе в такому рішенні, адже воно позитивно позначиться на всіх ваших близьких.
На тому, щоб приїхати до нас в хоспіс для літніх, часто наполягають і самі пацієнти. Наприклад, жінки похилого віку не хочуть, щоб їхні сини міняли їм памперси.
Привезти дорогої людини в пансіонат — не означає, позбутися від нього. У важку хвилину йому набагато важливіше ваші доброзичливість, любов і турбота. Щоб забезпечити їх, досить регулярно відвідувати рідних, гуляти з ними.
Які послуги ми надаємо
Забезпечуємо медичний огляд — щодня або щотижня, в залежності від умов розміщення.
Надаємо доглядальницю, якщо потрібно — допомагаємо з приймання їжі, пересуванням, якщо треба.
Забираємо хворого в пансіонат, в тому числі лежачого.
Забезпечуємо цікаве дозвілля — влаштовуємо свята, відзначаємо ювілеї, дні народження.
Якщо ви дуже зайняті, ми можемо самі супроводжувати постояльця на риболовлю, з'їздити з ним до театру, цирк, організувати екскурсію.
Ми робимо все, для того, щоб допомогти пацієнтам пансіонату швидше адаптуватися до нового стану. У нас вони заспокоюються, знаходять нових друзів.
Последние новости
- 7 вдохновляющих историй второго карьерного взлета после 60+
- Роль правильного питания в пансионных домах для поддержания здоровья
- Пансионат для пенсионеров во Львове
- Физическая нагрузка у пожилых людей
- Дом престарелых для лежачих больных
- Почему дрожат руки - причины, лечение
- Как мотивировать родственника на переезд в пансионат для пожилых людей?