Дом престарелых во Львове

Акція у зв'язку із відкриттям! Даруємо знижку - 20%!

«Забота о близких»: спокійна атмосфера для тяжкохворих людей

Немає можливості жити вічно, і її не буде ще довго. Величезна кількість вчених працюють над питанням довголіття, і певні успіхи є, але вони стосуються покращення якості життя в літньому віці. Поки що не виходить подолати багато смертельних захворювань, і від них не застрахований ніхто. Такі діагнози, як онкологія, хвороби Паркінсона, деменція, Альцгеймера, важка форма ДЦП у дітей, зустрічаються нехай не в кожній родині, але все ж досить часто.

Якщо перемогти хворобу наука поки не може, завдання держави і суспільства – дати невиліковно хворим людям гідні умови для останніх місяців або тижнів життя.

На жаль, але в нашій країні чекати від держави достатньої допомоги безглуздо, в бюджеті традиційно не вистачає грошей на нормальні пенсії, що вже говорити про допомогу хворим літнім людям.

Допомогти пенсіонерам, всім громадянам похилого віку намагаються в міру сил засновники приватних будинків престарілих. Один з кращих приватних пансіонатів для літніх людей – установа «Забота о близких» у Львові.

Адміністрація зробила все можливе, щоб цей будинок престарілих став зразком для всіх інших подібних закладів не тільки в Львівській області, але і всюди в Україні. Інфраструктура пансіонату повністю готова до прийому нерухомих або малорухомих пацієнтів, але тут також буде комфортно пенсіонерам, яким потрібен відпочинок або реабілітація.

Якщо розглядати безпосередньо організацію паліативних послуг, то відділення хоспісу в пансіонаті «Забота о близких» у Львові допомагає якомога спокійніше пережити критичний період. Це стосується не тільки самої хворої людини, але і її близьких людей, які часто переносять ситуацію набагато важче. Дуже складно бути не в силах щось змінити, коли знаєш страшний діагноз близької людини. Саме тому важливо звернутися до фахівців, які працюють в хоспісі «Забота о близких» у Львові.